Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новите промени във форума?!?!?


Препоръчано мнение

  • Admin

Браво Рангеле, сега ще преживееш Втори Ренесанс! :icon_n_claph:

 

Само много те моля, нека групичката там с Ликса, Рогера, Торанага, Мизов, Криси, Великин и т.н., да не започвате пак!

Много те моля!

То не, че горе изброените не чакат конфликтна тема, за да разгърнат пак потенциала си, но поне ти излезе по-разумен от тях. Или поне така си мисля...

 

Относно темата за "Спам" (има и ЧАТ), има такава доста отдавана:

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Популярни дни

Най-активни потребители в тази тема

Както казах, нямам оплаквания към никого, но съм сигурен че и ти виждаш ДЕЖА ВУ-то в темата :)... знаеш че никога не си мълча, ако съм имал нещо да съм си го казал :), а за горепосочените хора, не нося никаква отговорност, големи хора с глави на раменете... Винаги съм изказвал собственото си мнение, дано се разберете, както и да изберете правилните хора, които да останат (модератори).

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Рангеле, сега ще преживееш Втори Ренесанс! :icon_n_claph:

 

Само много те моля, нека групичката там с Ликса, Рогера, Торанага, Мизов, Криси, Великин и т.н., да не започвате пак!

Много те моля!

То не, че горе изброените не чакат конфликтна тема, за да разгърнат пак потенциал си, но поне ти излезе по-разумен от тях. Или поне така си мисля...

 

Относно темата за "Сапм" (има и ЧАТ), има такава доста отдавана:

 

:link:

 

Това което написа наистина остава горчив вкус в устата ми. За проблемите които имах мога да отговарям за другите от "групичката" - не. Замисли се защо беше станала групичка. Мда явно проблемите не са били само единични случаи. Както и да е разбрал съм се с който трябва и нямам намерение да започваме пак. Не бъркай в тази неприятна тема защото съм докачлив ;) . Айде с мир.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това което написа наистина остава горчив вкус в устата ми. За проблемите които имах мога да отговарям за другите от "групичката" - не. Замисли се защо беше станала групичка. Мда явно проблемите не са били само единични случаи. Както и да е разбрал съм се с който трябва и нямам намерение да започваме пак. Не бъркай в тази неприятна тема защото съм докачлив ;) . Айде с мир.

 

Радвам се, че се мисли трезво и ще има мир! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което написа наистина остава горчив вкус в устата ми. За проблемите които имах мога да отговарям за другите от "групичката" - не. Замисли се защо беше станала групичка. Мда явно проблемите не са били само единични случаи. Както и да е разбрал съм се с който трябва и нямам намерение да започваме пак. Не бъркай в тази неприятна тема защото съм докачлив ;) . Айде с мир.

 

 

 

Радо,кротко баце! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/bigwink.gifКакто виждаш стремежът на всички е да се направи форумът угоден за всички!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/bounce8.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Светльо ! Въпреки че не съм член от доста време, влизам и пак си чета из форума дори без да се намесвам по темите, но тук ще взема дуплика!

Не ти прави чест като лидер на този форума, да нападаш определена група от хора, които са били малко по-проницателни от теб и са забелязали ‘’язвите ’’ само 1-2 години по-рано, докато ти, трябваше да се ‘’ изгориш ’’ и чак тогава да започнеш радикални промени в стил Сталин: ’’ Има човек, има проблем”.

Рангел е прав, че доста от нещата в този форум бяха забелязани от така наречената групичка, но уви техните мнения и постове се триеха поголовно и без предупреждение, защото не бяха в нечий интерес. Сега ти правиш същото, само че няма кой да ти наложи цензура нали или просто ти е станало скучно и си решил да повдигнеш тонуса на форума, като търсиш интриги?!

Вместо да ни даваш за назидание пред другите колеги, се замисли дали не сме прави в доста отношения. В крайна сметка, нито Радо поправя коли(като ‘’Ди Джея’), нито Мизов продава части и коли(като Слави), нито Кума Лиска събира членски внос(като Биг Боса), та да имаме изгода от този форум?!

Лично мое мнение е, че има доста проблеми във форума, но не това е начина да бъдат разрешени, ‘’екзекуцията’’ може да стане и без публично достояние. Сега вече изглеждаш колосален ,пред смаляващият се образ на определени хора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам "групичката" този път да сме пас, разбирам че има засегнати колеги, аз пък не се чувствам така, даже леко ми става готино, защото... не е важно защо :). Да видим промени до какво ще доведат :)... Мизов, малко се ядосва преди време, та сега пак :)... винаги когато има общество, има различни мнения, лошото е че за нещо, за което бяхме набедени за интриганти, се оказа РЕАЛЕН проблем, но пък аз лично нямам нужда от извинения и не ги и търся, случващото е достатъчно, да разбера за себе си, че някога не съм бил ИНТРИГАНТ, а съм гледал на нещата реално и вътрешния кеф от това, убива желанието за извинения :))) и нуждата да чуя най-яката реплика :) "беше/бяхте прав/и". Аз лично нямам нужда от това и призовавам всички изброени по-горе, да НЯМАТ НУЖДА, за да не се забъркваме в едно и също нещо, два пъти.

 

А сега мнение по темата...

 

Ако продължите да обсъждате кой модератор, какъв е, кой да е и кой не, кой какво направил и колко ЗА-та имал, до нищо хубаво няма да се стигне. Като гледам, те хората сами си се показват :)... а да се определят модераторите с анкети, не си е работа. Тази работа се решава в тесен кръг от хората, управляващи форума/клуба на маса :), тук се оповестяват само резултатите, сега ще видите, какво мазало ще стане :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължите да обсъждате кой модератор, какъв е, кой да е и кой не, кой какво направил и колко ЗА-та имал, до нищо хубаво няма да се стигне. Като гледам, те хората сами си се показват :)... а да се определят модераторите с анкети, не си е работа. Тази работа се решава в тесен кръг от хората, управляващи форума/клуба на маса :), тук се оповестяват само резултатите, сега ще видите, какво мазало ще стане :)

 

Анкетите не са за определяне на модераторите. Вече сме обявени и сме активни от няколко дни. Анкетите са само за да се види кой е недоволен и да сподели в темата какво не му харесва и има ли предложение към дадения модератор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рангеле аз не се ядосвам за себе си, аз съм разбрал , че в този форум нищо не мога да променя и съм оставил хората да се опитат да направят това. За жалост Биг Боса не им дава тази възможност. :)

Има едни ритуали наречени ''цуйфуку'' и ''джунши'', дано Светльо ги знае, защото в япоснкият морал е чест да си направиш сепуку(харакири) и да признаеш грешката си, а не да ''клъцкаш'' главите на всички модератори, които са помагали с години, и така да си мислиш че си променил нещо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Равенство и братство ! Това е ! Трябва да търсим начини как да се обединяваме около идеята :mitsu-smiley: , а не да се делим по рангове, формации, клонове, секти и т.н.

Вече ще се делим само на присъствали и неприсъствали на срещи . :drinks:

Да се надяваме ,че раздела няма да бъде нападнат от спам атаки , които да накарат Светльо да си промени мнението ...

Дано новите потребители прочетат това и разберат какъв жест е направен и да спазват добрия тон, за да може нещата да останат така и за другите след тях и да не се налагат рестрикции , които да връщат нещата назад...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казвал, че с анкети се определят, но понеже някой попита в някоя от темите, КАК СЕ ОПРЕДЕЛЯТ и исках да кажа, че с анкети няма да стане :), нещо хич не съм го формулирал правилно. Освен това, какво значи ПРЕДЛОЖЕНИЕ към МОДЕРАТОР, има си правила ИЛИ СЕ СПАЗВАТ или не СЕ И МОДЕРАТОРА се намесва, всякакви действа извън тези ПРАВИЛА са СВОЕВОЛИЯ с ДАДЕНАТА ВЛАСТ за лична САМОРАЗПРАВА. Както ние потребителите получаваме предупреждения, така и МОДЕРАТОРИТЕ 1-2-3 и вече не си модератор :). Обаче съм ТВЪРДО за това: ВСЕКИ ЕДИН ТЪРГОВЕЦ, ВСЕКИ ЕДИН ЧОВЕК, КОЙТО ИМА КАКВАТО И ДА Е ИЗГОДА ОТ ФОРУМА, дали ще продава, дали ще привлича, дали ще рекламира, какво и да е НЕ МОЖЕ ДА Е МОДЕРАТОР... има ли пари, до там с правилата :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама говорим да няма разделяне, ала бала портокала...

 

Именно за това има две групи основни във форума - Потребители и Членове на клуба.

Членовете на клуба избират в момента двама човека за Управителен съвет, в който си имат отделен форум. Това право имат Членовете на клуба.

 

... и в същото време, отделен форум. Потребители и Членове. На всички ни е ясно, че го има това, но не е хубаво така да се натяква. Правете, мислете, струвайте, избирайте... така внасяте ненужно напрежение. Имате си форум, пишете си, мен ЛИЧНО изобщо не ме интересува дали си имате или не, че да трябва някой да ме информира. Също така, всеки си знае член ли е, не е ли... за да трябва някой да внася яснота и по този въпрос. Не може в една тема да говорим за равноправие, в другата да говорим за ГРУПИ ХОРА, ДРУГИ ФОРУМИ... някак си не е редно :). Аз също СЪМ БИЛ ЧЛЕН НА ТОЗИ КЛУБ, никой, никога не ме е питал КОЙ ДА Е МОДЕРАТОР и НИКОГА не съм писал в ДРУГ ФОРУМ или поне не си спомням.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека да поуспокоим страстите колеги, става ли?

Относно моята глава Ники, аз сам исках Светльо да я клъцне поради две причини: 1-во защото колеги модератори не ме одобряват и влязохме в разпра и с някой от тях твърдо не бих бил колега повече и 2-ро защото хората искаха промени, за които аз също настоявах. Дали промените ще са в полза на клуба не зная. Т.е. имам си мнение но ще си го запазя.

В крайна сметка Светльо се опитва да угоди на всички, но това няма как да стане. Всеки обаче може спокойно да сподели своите виждания относно преструктурирането и да се извлече оптимална ползва от нашите мнения. Поздрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разделение не потребители и членове винаги ще има. Има хора които милеят за форума и са фенове на марката, също така има хора които са тук само заради определени цели(пояснявам: имам в предвид тези, които са тук само за търговия и всичките им постове са само в разделите купува продава и нямат никакво участие в събитията на форума). Няма как хората без интерес да се бъркат в бъдещето на форума и фен клуба. Иска се яснота за нещата и към това се стремим. Идеята е че между потребителите няма да има разделение, а управата и членовете ще са ясни кои са.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рангеле аз не се ядосвам за себе си, аз съм разбрал , че в този форум нищо не мога да променя и съм оставил хората да се опитат да направят това. За жалост Биг Боса не им дава тази възможност. :) Има едни ритуали наречени ''цуйфуку'' и ''джунши'', дано Светльо ги знае, защото в япоснкият морал е чест да си направиш сепуку(харакири) и да признаеш грешката си, а не да ''клъцкаш'' главите на всички модератори, които са помагали с години, и така да си мислиш че си променил нещо :)

Ники, нека не гледаме в момента в миналото и да се почват да се ровят минали неща...Всички промени се правят заради бъдещето на това място , където всеки е намерил приятели и познати и обича да се отбива от време на време, дори и да не е толкова активен като преди. Нека избягваме реваншистките настроения, те са лош съветник в случая...

Има една приказка, "нов бардак със стари ***** не се прави ", така че действията на Светльо са напълно оправдани. Хубавото е ,че има воля за промяна и се търси вариант нещата да вървят напред , а не назад. Нека и ние не ровим в тинята, а да гледаме напред. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Равенство и братство ! Това е ! Трябва да търсим начини как да се обединяваме около идеята :mitsu-smiley: , а не да се делим по рангове, формации, клонове, секти и т.н.

 

 

Определено има разминаване на мненията :), пак казах РЕШАВАЙТЕ си каквото искате, след като не го правите пред ВСИЧКИ, едва ли някой го засяга как става. Нито участваме, нито знаем, нито знаехме между кой ще се избира, а че те даже вече и избрани... в такъв случай, какво трябва мен да ме засяга начина и кой за какво милее. И едва ли ти си човека, който ще определя кой за какво е тука. Аз като не съм член и не милея, ти ще определиш дали да имам мнение или не? Еми можеш да попиташ колегите, които ме попитаха дали мога да им взема гуми с отстъпки от Диана ( да не говорим, че ми се обади момче КОЕТО човек от форума му беше казал че ВНАСЯМ и мога ли да му намеря, разбира се обясних на момчето, че няма нищо такова ), можеш да разбереш колко пари съм им спестил и че фактурите, които са плащали са ДАДЕНИ ПРЕД ТЯХ и че не съм взел една стотинка, така че мога да не милея за ФОРУМА, защото виждам че той има проблем, а няма кой да чуе, но милея за хората В НЕГО, защото ФОРУМА Е НЕЩО ВИРТУАЛНО, а отношения нещо РЕАЛНО. Така че извини ме, но няма да определиш КАКВО ПРАВО ИМАМ И КАКВО НЕ. Точно за да избегнете постове като моя, си решавайте, гласувайте струвайте в ДРУГИЯ ВИ ФОРУМ, а тук ние просто ще виждаме резултата... Съжалявам за острия тон, но да си имам уважението, не само не изкарвам пари от тук, но дори съм спестил и много хора, са спестили хиляди левове със съвети, отстъпки и помощ, едва ли ТИ или който и да е друг, ще определя КОЙ ЗА КАКВО СЕ БОРИ ТУК. Разделяйте си хората, както искате, но за да срещате постове като моя, не го изразявайте публично.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Като гледам, казах на Мизов да не се ядосва, а аз се ядосах :) и тук и в другата тема. Те като гледам нещата са решени, темата е излишна и ще породи само спорове. По добре лок и в коша :). Ооооо това с офф-а е много яко, толкова е ЛЮБОПИТЕН ТОЗИ БУТОН ПОКАЖИ, че гаранция винаги ще ти прочетат мнението :)
Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама говорим да няма разделяне, ала бала портокала...

 

 

 

... и в същото време, отделен форум. Потребители и Членове. На всички ни е ясно, че го има това, но не е хубаво така да се натяква. Правете, мислете, струвайте, избирайте... така внасяте ненужно напрежение. Имате си форум, пишете си, мен ЛИЧНО изобщо не ме интересува дали си имате или не, че да трябва някой да ме информира. Също така, всеки си знае член ли е, не е ли... за да трябва някой да внася яснота и по този въпрос. Не може в една тема да говорим за равноправие, в другата да говорим за ГРУПИ ХОРА, ДРУГИ ФОРУМИ... някак си не е редно :). Аз също СЪМ БИЛ ЧЛЕН НА ТОЗИ КЛУБ, никой, никога не ме е питал КОЙ ДА Е МОДЕРАТОР и НИКОГА не съм писал в ДРУГ ФОРУМ или поне не си спомням.

Ами не мисля ,че някой е избирал/сменял модератори, за да пита по това време...Имам бегли спомени, че пишеше в раздела "за членове" както всички , които са били такива. А членството в клуба се надявам пак да придобие същото измерение като преди, но нека нека да не омаловажаваме факта, че и за него се заплаща , което само по себе си подпомага форума и клуба. Всичко това е доброволно и никой не е каран насила.Всъщност все неща , които знаеш . Както и аз съм бил член доста време, но не за привилегиите, а заради клуба. Всъщност за "отделния " раздел научих , чак след като станах член...

 

Определено има разминаване на мненията :), пак казах РЕШАВАЙТЕ си каквото искате, след като не го правите пред ВСИЧКИ, едва ли някой го засяга как става. Нито участваме, нито знаем, нито знаехме между кой ще се избира, а че те даже вече и избрани... в такъв случай, какво трябва мен да ме засяга начина и кой за какво милее. И едва ли ти си човека, който ще определя кой за какво е тука. Съжалявам за острия тон, но да си имам уважението, не само не изкарвам пари от тук, но дори съм спестил и много хора, са спестили хиляди левове със съвети, отстъпки и помощ, едва ли ТИ или който и да е друг, ще определя КОЙ ЗА КАКВО СЕ БОРИ ТУК. Разделяйте си хората, както искате, но за да срещате постове като моя, не го изразявайте публично.

Съжалявам, но аз нищо не определям, не съм член на клуба от известно време и НЕ пиша в друг раздел...... :D безпредметно е да ти обяснявам каквото и да било, защото думите ми бяха пожелания и нищо повече !

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като поставяш нещата между мен и теб. Аз не съм допирал до теб и няма и да допра, така че не ми е зор какво правиш и какво си помагал. Единственото което разбрах е че имате стари дразги във форума. Така че ще те помоля да не ме намесваш във вашите работи. Нямам намерение цял ден да ви чета оплакванията и да се опитвам да ви отговарям, за да са ясни нещата. Когато ви игнорират мрънкате, когато някой се опитва да обяснява нещата за които говорите пак мрънкате. Нямам никакво отношение относно теб и нямам намерение да влизам в разправи. Опитах се да дам някаква яснота и много точно показах за кои хора говоря. Не мислех че си от тях и дори не знам защо се засегна, но както и да е. Всичко най-хубаво, нямам какво да изяснявам с теб, а явно няма и да обсъждам каквото и да било.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

пак започнаха интригите и то винаги от едни и същи лица .за това бях спрял да влизам във форума. Колеги , нямате ли си работа се питам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

У-сааааааа /какво в един мн хубав филм се успокояваше Мартин Уоурънс ако не се лъжа/...

 

Та явно аз съм се подвел по тези мнения, че има нещо проблемация с модераторите:

 

Промени бяха наложителни, защото процент от хора пишещи в нашия форум смятат, че в модераторския екип има сблъсък на интереси.

За това в модераторския екип в момента са минимален брой хора, които нямат отношение с ремонти, продажба на части, коли и т.н., за да не бъдат обвинявани в пристрастия и двоен стандарт.

 

Ясно е за всички нас, че няма как да оставим форума без модератори, но поне можем да направим така, да могат хората да пишат и да изказват конкретни мнения под формата на критики, дискусии, анкети и т.н.

 

Модератори може да предлагате всички вие, за да стане ясно, че както писах по-горе, модераторите не са облагодетелствани лица...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, изяснихте си позициите....

Надявам се, сега ви е по-леко.

Все пак, като мод - искам да ви попитам:

-Мога ли, лично аз, да направя нещо, с което да подобря комфорта - вашият а и на всички останали, във форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рангеле кое според теб е решено, от какво всъщност си не доволен и какво точно те ядосва? Кажи си в прав текст, вместо да гадаем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, искам да напомня на всички, че могат да гласуват против мен - като модератор, ето ТУК.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахха :)... разбра ли сега, защо от теб не става модератор :), а след като не знаеш за какво е ставало въпрос, следователно не би трябвало да има и какво да кажеш, защото това дето сега ви е проблем, е от година две :), не си открил ТИ ТОПЛАТА ВОДА, а тона с който ми говориш, е точно и типичен за човек, който иска да КАЖЕ "СКИВАЙ КЪВ СЪМ ПИЧ"... е пич си... ама нали знаеш :). От теб пък такива отговори не съм очаквал, но никога не е късно човек да стане за резил. Аз се спирам, че пак ще трябва с проксита да влизам :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...