Премини към съдържание

Водоструйка - ремонт


Препоръчано мнение

Привет колеги! Имам водоструйка LAVOR за която дадох много пари за ремонти а сега пак има проблем, а не е работено с нея и натоварвана. Моля, ако знаете принципа на действие на водоструйката като цяло да споделите и да видя какво бих направил относно ремонта сам. Приемам всякакви забележки и съвети. Поздрави

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги! Имам водоструйка LAVOR за която дадох много пари за ремонти а сега пак има проблем, а не е работено с нея и натоварвана. Моля, ако знаете принципа на действие на водоструйката като цяло да споделите и да видя какво бих направил относно ремонта сам. Приемам всякакви забележки и съвети. Поздрави

:mitsu-smiley:

Водоструйката електрическа ли е , или нафтова?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги! Имам водоструйка LAVOR за която дадох много пари за ремонти а сега пак има проблем, а не е работено с нея и натоварвана. Моля, ако знаете принципа на действие на водоструйката като цяло да споделите и да видя какво бих направил относно ремонта сам. Приемам всякакви забележки и съвети. Поздрави

:mitsu-smiley:

Здравей,колега.Ако водоструйката не е професионална,най вероятно главата която създава налягането е от пластмаса.Пукат се лесно,това е най честата повреда.Сменя се с нова.Единствения начин такава водоструйка да ти служи дълго е като вържеш спусъка да е постоянно отворен.Така се избягва ударното налягане при спирането на струята.По неудобно е но се щади машината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Моята е керхер, също има нужда от ремонт...семерингите на буталцата не държат :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Някой има ли мнение за евтина водоструйка на Керхер - има едни в практикер на промоция от 99лв. Ще я използвам за двете коли , за килимите , за нещо на село. Няма да се ползва много много. Та нямакви впечатления от нея или от други модели в този ценови диапазон 100-200 лв. Благодаря!!! :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеални са :)

 

Трета година пере килими (по 2 часа без спиране ) и мие колата.

.......моята вече смени един път главата, защото се спука........от сервиза ми казаха,че се е спукала защото съм я държал повече от 15 мин. без прекъсване........моята е 4150 или нещо такова......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеални са :)

+1 от мен за това, за което искаш да я използваш.

От над десет години ползвам от време на време една керхер безпроблемно. Същевременно съседът има една в насипно състояние /същата/, дето се повреди почти веднага. Ама за тези пари си заслужава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте , отново преди време питах за водоструйка , а сега дойде времето за прахосмукачка. Искам да я ползвам за ремонтно - строителни дейности пък после за разни други машинки (шлайф , зеге , циркуляр). Спрял съм се на 3 -

1. Tarrington House WVC1600 - 95лв, метален корпус , 2 г. гаранция (Metro) торбички 3бр -8-10лв, но хартиеният филтър го нямало в продажба

 

2.Sparky VC1220 - 179лв, ПВЦ копрус 2+3 години гаранция , филтър 12-15 лв , торбички 3бр - 10-12лв

 

3. Lavor - 129лв , не можах да намера модела , за да се ровя за консумативи

 

Някой да е ползвал някоя от трите , да има мнение за тях . Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...