Премини към съдържание

Кабели за свещи


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Интересува ме от къде мога да си намеря кабели за space star 1.3 мотор 99 година.Търсих на няколко места ,но без успех.Също и на каква цена са приблезително разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Ратола, Балкан Стар и дистрибуторите им, от хора в форума (в купува/ продава) и в по-читавите магазини, където предлагат японски авточасти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В някои читави магазини проверих нямат,в Ратола -Балкан стар не съм,там ще са цифра оставил съм го последен вариант ,там няма как да нямат разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални MD362276, според мен ще са под, но около 200лв. Пратил съм ти и ЛС къде да провериш, ама явно новите мембъри трудно се ориентират.. виж горе в дясно една иконка плик за писмо..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в КОСЕР

 

Питал съм за разни неща в Косер и повечето ги нямаше. Не, че няма да има кабели например. Може да види и в Ауто Плюс. Останал съм със впечатление, че предлагат по-голям избор за "японски" части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В някои читави магазини проверих нямат,в Ратола -Балкан стар не съм,там ще са цифра оставил съм го последен вариант ,там няма как да нямат разбира се.

Задължително провери в Ратола, дори по телефона ще ти кажат цена. Цените на частите са повече от приемливи, и аз вече първо там се обаждам за оферта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина колеги проверявайте първо в официалните сервизи за цена, че съм изпадал в много случаи където от "второто място" е ПО СКЪПА от официалния. Все пак всичко си има разумни граници. Успех и безаварийна. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питал съм за разни неща в Косер и повечето ги нямаше. Не, че няма да има кабели например. Може да види и в Ауто Плюс. Останал съм със впечатление, че предлагат по-голям избор за "японски" части.

Вярно ли? Ние пък със Сомалиеца си купихме кабелите от Косер. Моите за 48 лв., неговите - малко повече, че са 6 и по-дълги......

Аман от такива постове!

 

П.П. КОлега, пробвай Ратола, пробвай и Косер. Кабелите, които си купих от Косер (Тесла) се държат добре вече почти година - никакви проблеми. Пък ти си прецени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен кабели не са ми нужни (нямам кабели), но от Косера една крушка от тези малките не можеш да намериш, търсих и една гарнитура и разни други дреболии - същата работа. Не е зле, ако ще правим реклама на магазини за авточасти, да не е само един и да има някакъв избор и алтернативни варианти, ако не му се купуват OEM кабели.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек, не правя реклама, насочвам човека да му спестя време и размотаване, търсене и пр. На мен пък ми помогна Сомалиеца.... Казвам къде какво има, е не къде какво НЯМА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Ако някой колега търси добри кабели, аз лично мога да препоръчам само и единствено BOSCH. За моята кола си поръчах от Германия, защото в България ги нямаше налични и цената им беше около 115 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...