Премини към съдържание

Галант 2.0 '97 и 2,5 '99


Препоръчано мнение

Колеги джантите заминаха, скоростната кутия се продава на части, от която е продаден първичния вал. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 208
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здрасти колега.

Дали ти се намира преден десен подкалник и 2 фара ?

 

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Комбито има ли шибидах (големият)? Трябва ми механиката да е в работещо състояние - без никаква ръжда в каналите и свободно движещи се механизми на релсите. Стъкло и мотор не ми трябват.

Отделно се интересувам от подгрева на предните седалки (ако го даваш отделно от целите седалки).

Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, дали имаш средна облегалка за главата за задната седалка от Галант 2.5, седан, светла кожа, 2000г.?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, дали имаш средна облегалка за главата за задната седалка от Галант 2.5, седан, светла кожа, 2000г.?

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш Л.С.

Супер! Ще я взема. А дали са останали надписите GALANT на пластмасовите върху праговете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Ще я взема. А дали са останали надписите GALANT на пластмасовите върху праговете?

 

Съжалявам колега продадени са....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги дойде ми нова кола: десен волан, '97 год., седан,стария фейслифт, синя, 2,0 136к.с., система за измиване на фаровете и круиз контрол, плюш салон. http://vetov.snimka.bg/automobiles/galant.591565.26740478 Съжалявам, че нямам други снимки, но нямах под ръка нищо освем телефона. Продадени са: предна броня, амортисьорите, двата мигача, акумулатор,часовника и левия фар всичко друго е в наличност. За повече инф. на Л.С. или GSM

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Имаш ли работеща антена за седан, че нещо пак взех да му се втелясвам :D .

 

Колега имам, имаш и Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся ляво и дясно триъгълниче за халогените за Galant преди facelift-а, изглежда е доста трудно изнамирането им, а губенето им е много по-лесно :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търся капачка за гърловината на резервоара за бензинов галант 1999г, че моята я отвъртях и после я забравих на една бензиностанция :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Четирите предпазни ламарини зад дисковете на 4-те колела в свежо състояние да имаш?

Ако има някакво значение - с по-големите дискове е колата и 2-буталните апарати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Четирите предпазни ламарини зад дисковете на 4-те колела в свежо състояние да имаш?

Ако има някакво значение - с по-големите дискове е колата и 2-буталните апарати.

 

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега трябжа ми предна броня декоративната решетка м/у фаровете и основата на захващането на бронята(очиларката)Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги в Четвъртък-Петък ми пристига нова кола. Десен волан, ВР4 брони, 2002 година, 17" джанти, на 62000 мили около 99000км, 2,5 ръчна кутия, заден спойлер. Забележките са счъпен десен стоп.Снимки ще мога да кача в събота. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...