Премини към съдържание

Оххх....


Препоръчано мнение

Край!

Вече няма да ходя на родителски срещи..........:icon_thumbup:

Синът завърши!!!

 

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много преждевременно бре :D не са ли до 24 май ? ..:)

Ами честито и дупе да ти е яко :lol: До сега поне до обяд беше на училище, сега по цял ден ще бръмчи с Колта, пък някой трябва да го зарежда ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Колта сбърках....финансово!:D

Те!!!

Иначе, днес е Св.Св. Кирил и Методий, та затуй и хабитурентите ги гонят - да си починат даскалите от тях....:D

Иначе, синът е заслужил артист:

 

 

............

Моля, третият ред да не се гледа.....:icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, колко мина от моето завършване..... ха честито... :) и едно ГТ за бала да наемеш......

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То това доста отдавна се продава...... ама като чете човек инфото.......страх да го хване.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, честито! Да е живо и здраво момчето и да поживее по-дълго с изюзиите, не го разочаровай... От 19 снимки, само на 3 е без бутилка, което е обнадеждаващо, ще излезе човек от него:icon_thumbup: А щом е добър по литература и история и по-зле по математика би могъл успешно да стане юрист и да те подведе под отговорност за безразборно разкриване на лични данни, уронване на престижа и неимуществени вреди... Айде, хаирлия да е!

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, честит ти зрелостник :):):)

Да ти е жив и здрав, слагай газова на Колта и безаварийно!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, бате, сега е само ХабирЮрИент, да те видим на есен как ще изпъшкаш "СТУДЕНТ"...... Дупце да ти е яко!

Жив и здрав да е, Вальо, късмет и успехи!

 

П.П. Еееех, като гледам снимките.... преди едни 20 години....

А бяхме млади..... Добре, че останахме хубави :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има едно - Владимиров ми го намери - http://www.mobile.bg/11297347621777439 ............

 

 

Честито и от мене. А що до обявата, като я видях изтръпнах.. :wacko: Вчера имах възможността да се повозя малко на Ford Focus RS (305hp), видях и способностите а за тази колица (420hp) не ми достига фантазията дори , какво ще моОжЕ !!! Все пак си е :mitsu-smiley: :bb: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за абитуриента!

 

Това за четенето на инфото и страха сигурно тази част са имали предвид:

 

уникален е . . само за ловци на жени - ВОДИ ДО РАЗВОД ! ! ! ! ! ! ! -

 

Аз разбрах, че сина му много е харесал колта и не слиза от него. А и разхода на GT-то както пише - 14 на 100...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.... Урааа! :icon_clap:

Сега се замислих колко бързо минава времето.... :( Няма по-хубаво от ученическите години! Честито и на теб и на абитуриента! И оттук натам... дупе да ти е яко! :rofl: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като чета Кикито и изпадам в диво умиление...... И като я знам, че е студентка, чак се замислих кои са ми били по-хубави години - студентските, или ученическите.... Оказа се, че не мога преценя.... явно одъртявам и почвам да забравям :-(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха честит абитуриент! Да е жив и здрав и да се радва на младостта си!

Май скоро ще му омалее Колтчето с 1.3 и ще се зазяпа по Чернушка :icon_dance:

Почвай от сега преговори с Ицето да вози абитуриента за бала с БЯЛАТА АКУЛА :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на отличника и честито!

Да се стяга да учи, да кандидатства, да вземе стипендия и да БЯГААААА (от "милата" ни родина).

 

Тати да стяга гърбинката и да помага колкото може :icon_dance: .

Успех!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ви и от мен!

 

Да поддържаш духа на момчето,да му помагаш с каквото можеш,а дано и един ден да ти се върне......с внученЦа! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Честито Вал! Юнака симпатяга.

 

Като гледам снимките ... ще стягаш текезесарката булка да вози скоро :lol: :dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...