Премини към съдържание

Дразнещо потропване в предницата


Препоръчано мнение

Колеги, да се похваля,Галанта вече е във форма.Благодарности на колегата Пламен(Dj Tymbi) за тампона :drinks: имам да го черпя.Днес го смених и все едно че карам друга кола-тишина :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

Редактирано от baianto_83
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги, да се похваля,Галанта вече е във форма.Благодарности на колегата Пламен(Dj Tymbi) за тампона :drinks: имам да го черпя.Днес го смених и все едно че карам друга кола-тишина :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

След една две седмици имам път натам, така че ще ме почерпиш обилно .............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif Това с тропането в предницата да не е нещо вирусно :)

И моята тропа, в лявата страна. Тропането не беше толкова силно преди около 2-3 седмици, но все не остава време да го видя, сега от миналата седмица доста почна да се усилва.

При натискане леко на спирачката пак го има, ако я натисна по силно изчезва и няма значение дали завивам на ляво или на дясно има ли дори малко трапче, клоп и тва е.

Що е то??? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би. И при мен тропка с предно ляво колелце. Ще изчакам да ми зарасне ръката и ще си сменя накрайника и правия носач. По-добре да се изпотя за 2 часа, вместо да бият с чук по вътр. накрайник/рейката.

Току що сметнах средния разход за 155 лева - 8,9 литра на сто. Сигурно съм пропуснал някой десетак в сметките. А дано не съм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След една две седмици имам път натам, така че ще ме почерпиш обилно .............. :D

Имаш ми телефона........ :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш Казанлък в търсачката; тема втора: "Къде в София.."

от колегата mmotors

Има даже и телефон: 0887995462

Обаче, скоро след рециклирането му същия започна да скърца и пука много досадно, така че явно нещо качеството е надолу, иначе ми взе 12 лв за рециклирането...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,колеги!В любимата кола се появи едно дразнещо похлопване отпред в ляво,което се появява само на определени неравности (не винаги).Проверих лявата страна по стандартния начин(вдигане на крик,колелото във въздуха и клатиш по хоризонтала и по вертикала) в долните шарнирине открих луфт,но по хоризонталата се оказа че късия накрайник е за смяна,смених го,похлопването продължи отново проверих отново луфт,смених и дългия накрайник.Закарах я на стенд там отново я провериха (предницата) и не откриха нищо и я регулираха,но сега като се качих и покарах отново се чува "клоп-клоп".Чува се когато колата придърпа,на място като буташ волана наляво-надясно,на някои неравности и дупки или при малко по-рязко потегляне.Проверих си нивото на хидравличното масло, но яма проблем-рейката не ми тече.Не ми идва на акъла какво да проверявам още за да разбера от къде идва това "клоп-клоп"? Моля помогнете ми!Автомобилът е Галант '97г. 2.0 бензин 136к.с.

Колеги, при мен са същите симптомите, само че галантът е '93 1.8 Същият носач ли трябва да гледам? На задна похлопва, но леко. На дупките и при потегляне обаче прати точно същото като описаното по-горе. Мога ли да проверя този носач на канал? Лесно ли се сваля с крик?

Редактирано от златко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Най-накрая изчезна гадното хлопане. Беше кормилен болт. Докато не се разскърца никой не можа да разбере. И сега тишинаааа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...