Премини към съдържание

ЧРД на Валентина


Hristo

Препоръчано мнение

Честит рожден ден Вале, желая то много, много здраве, и усмивката да не слиза от лицето ти! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/happybirth.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_n_hug.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hpbr: :hpbr: :hpbr: :hpbr: :hpbr: Честит рожден ден,Валенце!! Жива и здрава,винаги усмихната,много късмети щастие!! И НАЗДРАВЕ!!! :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ристеее, получаваш БАН! Тъкмо се надявах да се размина с разходите, а ти подсещаш :D

Да си ми жива и здрава маймунке и цял живот да ме радваш!

Редактирано от Emil Dimitrov
  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Валенцееее, сладко! :wub: Честит Рожден Ден, мила! :hpbr: Желая ти здраве - то е най-важното, любов - защото е смисълът на живота и пари - за да ти е по-леко! :icon_n_hug: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за топлите пожелания :icon_n_hug: Много сте мили, обичам вииии!!!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честит Рожден Ден!

 

Много здраве, щастие и парички! :happybirth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Вале, :hpbr: много успехи във всякакъв план, и много много щастливи моменти. И колата.. е и с Емо... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си ми жива и здрава маймунке и цял живот да ме радваш!

Че те радва, ако я слушаш!

Вале, здраве и късмет!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Празник, мило детенце :icon_n_clover: :icon_n_clover:

Усмивката ти е прекрасна /дано никога не слиза от лицето ти/, Емо е пич - какво друго ви трябва... :icon_blush:

Живейте си щастливо, радвайте се взаимно...мнооооого години занапред :icon_clap:

И не забравяй максимата, която крепи брака - " ЩАСТИЕ В КЪЩИ ...И ЛЮБОВ НАВЪН..." :icon_angel: :icon_angel: :icon_tongue: :icon_tongue:

:drinks: за двама ви !!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мене, Вале! Бъди много щастлива и обичана! Целувки и наздраве! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...