Премини към съдържание

Това ли е колата за мене?


TytusPulo

Препоръчано мнение

И не само това. Забравил си - задни амортисьори, две биалетки, ангренаж, водна помпа, предни дискове и накладки и още там не знам си какво...:icon_dance:

Маллеее,то като Галанта бре ............ :D :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аааа , това са си консумативи и като се кара е нормално да се сменят...Отделно много зависи как се поддържа една кола...Има превантивна подръжка и неизбежна...Познавам хора, които си хвалят колите колко здрави били и как за 2 години нищо не били сменили...а тя колата хлопа от всякъде... :icon_doh: Други се опитват да ме впечатлят с подобна реплика и се оказва , че годишния пробег им е 8-12 000км...

Е ,такива и аз знам много .......ама съдейки по мен и моя Галант ,за 4 години и 120000 км. пробег не съм хвърлил много пари .........ще се опитам да си спомня грубо какво съм сменил:

1. агр. ремък и ролки, масла, филтри,

2.прави и криви носачи

3. Горни носачи,

4.дискове и накладки няма да споменавам ,май са поне 3 пъти дискове и поне 5-6 пъти накладки,

5. Амортесьори з. и пр. Кони-та.........

6.Съединител комплект + лагери ск. кутия.........

7.агр. ремък и ролки

8 пак прави и криви носаяи

9. Сега смених пр.десен калник, стр. мигач и изчукахме задния десен калник, че който блее ,после мантинелата му виновна ........ :D

Общо взето тва е ,което съм правил по колата ,а тя винаги е в отлично състояние.........

Ааа,, и гумите по 2 пъти ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аааа , това са си консумативи и като се кара е нормално да се сменят...Отделно много зависи как се поддържа една кола...Има превантивна подръжка и неизбежна...Познавам хора, които си хвалят колите колко здрави били и как за 2 години нищо не били сменили...а тя колата хлопа от всякъде... :icon_doh: Други се опитват да ме впечатлят с подобна реплика и се оказва , че годишния пробег им е 8-12 000км...

 

А ти защо даде отрицателен вот на поста на Анди? Любопитно ми е?

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=19394&view=findpost&p=198946

 

Може ли да се обосновеш? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе тази тема пак ще стане " локум"............... :D гледам 11 потребителя "висят" на нея в очакване за.......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Абе тази тема пак ще стане " локум"............... :D гледам 11 потребителя "висят" на нея в очакване за.......... :D

 

...разправия...

Малко да пораздвижим форума...

Идея си нямат ако искат сеир колко теми ще им раздвижим...

Сега ще има реконекти до умопомрачение, за да видят какво ще се случи...:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...разправия...

Малко да пораздвижим форума...

Идея си нямат ако искат сеир колко теми ще им раздвижим...

Сега ще има реконекти до умопомрачение, за да видят какво ще се случи...:lol:

Ееее, недей така, аз викам да се посмеем малко....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ееее, недей така, аз викам да се посмеем малко....... :D

 

...естествено...

Поднасям се...:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Весело е, щото са здрави колите..... Аз за 3 1/2 години прочетох веднъж само за греещо Мицубиши.... Ръждата ни яде само веждите и е повод за оплакване на маняци-перфекционисти... По двигателите се били чували едни повдигачи, няма тема "Баси, колко масло гори това"....

Не, че са съвсем безпроблемни, щото тя и жената ми прави проблеми от време навреме, дето сме си другари в живота.... Ама това е само щото и нея взех втора ръка.... Да я бях взел нова - щеше да е с гаранция :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: И щяха да ми съдират задника за гаранционно обслужване :-) В Мола.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти защо даде отрицателен вот на поста на Анди? Любопитно ми е?

 

Ха, не знаех , че може да се дава вот и че за това са тези плюсове и минуси. За пръв път го ползвам това и ми беше интересно какво се случва и не е конкретно насочено към Анди и поста му.

Сега за да не звучи пък това като оправдание, ще опитам да го коментирам, като мога да кажа, че със сигурност най-положителните емоции в живота ми свързани с автомобил са точно тези с Галант. Всъщност в това се крие магията на този автомобил, а именно в думата емоция, защото той поражда такива. Със сигурност не е най-здравата и надеждна кола, която човек може да купи, но е автомобил, който може да заобичаш . Убедил съм се в това собственоръчно. Както и по-напред писах подръжката няма много общо с обслужването и нещата, за които е писал Анди. Проблемите с задните вежди, предните спирачни дискове, скоростните кутии и дизеловите глави съществуват и във форума има изписано достатъчно за тях...Не виждам някаква драма , в това да сме обективни и да си ги признаваме. По-добре хората да са наясно, от колкото да се чувстват заблудени в избора си. Ако трябва да избирам между Ауди на предно и Галант на предно бих избрал Галанта . Аудитата са с една смотана греда отзад, която изобщо не харесвам като решение и още повече като поведение на пътя...Тва го казвам, заради един друг аспект, а именно , че някой хора тук смятат, че едва ли не плюя Мицубиши, понеже карам друга марка...Да уточня, купил съм си 4Х4 автомобил...Това каква е емблемата няма голямо значение за мен. Няма и емоции, няма и характера, който има Галанта. Просто е един уред, който ми служи вярно и дотам. Абе немска му работа...Пълно щастие няма...автомобили, какво да ги правиш, винаги ще има нещо какво да се желае и да се търси...но това е положението...

Могат да се напишат още доста неща, но мисля, че това са най-основните и са достатъчни...засега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе много разправии с тез Галанти, бре...:D

Все проблеми, все търсите под вола - теле.

Носачи, че прави, че криви, па кутии - ръчни, автоматични, хеле вежди, мустаци, бакембарди.....все нещо не ви е натаман.

............................

Обявявам официално, че от Нова година, ще направя нов раздел - "Каризма - най-безпроблемното Мицубиши!" :icon_tongue:

Справка - http://www.mitsubish...=1

Тъй че, продавайте по Коледа Галантите и от догодина - в новият раздел....:icon_bye:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах, твърдението на Тодор за дизеловия Галант. Как да не можем да му предложим на човека дизел, моя Галант да не е на въглища :icon_hmm:

И въпреки, че е 97-ма все още изпъква по паркингите измежду другите коли :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Бе много разправии с тез Галанти, бре...:D

Все проблеми, все търсите под вола - теле.

Носачи, че прави, че криви, па кутии - ръчни, автоматични, хеле вежди, мустаци, бакембарди.....все нещо не ви е натаман.

............................

Обявявам официално, че от Нова година, ще направя нов раздел - "Каризма - най-безпроблемното Мицубиши!" :icon_tongue:

Справка - http://www.mitsubish...=1

Тъй че, продавайте по Коледа Галантите и от догодина - в новият раздел....:icon_bye:

 

Даммм, добре че ме подсети за тази тема.

Всъщност всеки, който кара Каризма може да отнесе едноседмичен БАН! :P

Така че се ориентирай към Галант.

Е, ще посмениш за 5-6 хиляди някой неща, но ще караш ИСТИНСКАТА КОЛА! :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Всъщност всеки, който кара Каризма може да отнесе едноседмичен БАН! :P

 

Недей така де, те и без това се чудят всеки ден дали ще се отърват някога от Каризмата и си тананикат оная песен на дует Каризма, написана специално за Каризмите "Ще избягам ли от теб" :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...