Премини към съдържание

Кадърни газаджии-къде?


Препоръчано мнение

Здравейте,много моля да ме насочите към някой,който наистина ги разбира газовите изпарители.Позволявам си да споделя накратко проблема.Колата е с карбуратор,на бензин е перфектна(благодарение на DJ-ея),а на газ-пали нормално,държи си обороти на празен ход,но като загре хубаво,когато е на скорост се държи така,сякаш свършва горивото(газ има),натискам педала,но не се форсира.Изпарителя е нов.Благодаря предварително!

Забравих-става дума за София,а аз съм от Подуяне.

Редактирано от ioro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам 3 места:

1. Армянов - намира се на околовръстното, от Симеоново към Бистрица - точно където свършва широкият участък.

2. Фобос - след Лукойл на Богоров, малко преди завоя

3. На булевард Арсеналски - като се движиш от Спартак към Хемус, от дясната страна, ще видиш 2-3 големи врати на сервиза - моята я монтираха там и съм изключително доволен от работата им

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чул съм добри отзиви за "Тотал 12".Намират се в Х.Димитър,ул.Васил Кънчев 34,тел.0888214197

Точно там ми сменяваха изпарителя и имам чусвтвото,че не се справиха добре,без да искам да ги злепоставям по никъкъв начин.Просто проверявам за алтернативи,които са пробвани и е оставано с добри впечатления.Благодаря много на отзовалите се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газаджийте от Арсеналски правиха моята уредба през 2005г. За 5 год. един път е пипана центровката на изпарителя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кадърни газаджии няма........ :yes3:, кой каквото иска да разправя..

Отиваш при някой и се кръстиш, докато ти оправя едно да не развали друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газаджийте от Арсеналски правиха моята уредба през 2005г. За 5 год. един път е пипана центровката на изпарителя.

Мда, от 2007ма насам и 90 000 км - се скъса една жичка на дюзата и работеше на 3 цилиндъра.... отстранено зааа 30 минути пак там срещу ..... 5 лева :-) Филтърът си го сменям сам :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Кадърни газаджии няма........ :yes3:, кой каквото иска да разправя..

Отиваш при някой и се кръстиш, докато ти оправя едно да не развали друго.

 

Това е меко казано заблуждаващо твърдение.

 

След 12 години, 3 газови удерби и над 150К километра на газ - никакви проблеми.

 

Към поста на Роско ще добавя - сервизът на BRC на "Списаревски" в Дружба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Привет на всички :)

Колеги виждам , че във темата от много време не е писано . Мисля да слагам газов инжекцион на Митсито проблема е , че незнам тук във София къде и на кого мога да се доверя , че ще се справят добре.Там където съм се обаждал ми казват , че не са слагали такъв на Лансер 2008 . Ако някой има Инфо ще се радвам да сподели :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :)

Колеги виждам , че във темата от много време не е писано . Мисля да слагам газов инжекцион на Митсито проблема е , че незнам тук във София къде и на кого мога да се доверя , че ще се справят добре.Там където съм се обаждал ми казват , че не са слагали такъв на Лансер 2008 . Ако някой има Инфо ще се радвам да сподели :mitsu-smiley:

За горна баня се чуват много добри отзиви. Провери в го Гугъл и ще видиш. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За горна баня се чуват много добри отзиви. Провери в го Гугъл и ще видиш. :mitsu-smiley:

 

М да Колега на там съм се запътил .. Обаждах се и ще ида там защото ми споменаха , че не са слагали на Лансер 2008 модела ама това не значи , че не могат :icon_thumbup:

Та ще видим какво ще стане

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М да Колега на там съм се запътил .. Обаждах се и ще ида там защото ми споменаха , че не са слагали на Лансер 2008 модела ама това не значи , че не могат :icon_thumbup:

Та ще видим какво ще стане

Ако искаш звънни и питай - 0888 829 159 Станислав , в Горна баня ул. Евлия Челеби № 70. Аз съм адски доволен от тях, а и си вършат добре работа. Моят ГИ е Ланди Ренцо, навъртял съм близо вече 40к за по-малко от две години и никакви ядове. Успех :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...