Премини към съдържание

Честит Рожден Ден, Светле!


k1k1_

Препоръчано мнение

Честит Рожден Ден и тук шефчеее!!! Какво да ти пожелая.... намисли си нещо... и останалото ти го пожелавам аз!!! Много те обичам! :wub:

:icon_n_clover: :happybirth: :hpbr: :icon_n_hug: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О шефката има РД и се спотайва.. хайде да е жива и здрава и да направи автопарк във Врачанско и все :mitsu-smiley: да има в него :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жива и здрава да си! Любов, късмет, пари и от сърце едно синьо-зеленикаво ASX..... Та да има Кики какво да кара, все пак :-)

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде още веднъж да те поздравя :hpbr:

Честииит рожден ден Светле пожелавам ти да си жива и здрава много радости, щастие, лубов иииии много мнооого парички хайде наздраве от мен !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честитооооо, много ти здраве, и стига с тези ASX-ове, може едно еклипсче да си вземеш на първо време..... :)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светле, Честит Рожден Ден, здраве, щастие и късмет. Бъди все така усмихната и ..... купи най-накрая едно колтче на Кики :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Светле, да си ни жива и здрава и все така усмихната!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Светле! Здраве, щастие и успехи във всичко! :icon_n_hands: :flowers1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене!

 

С пожелание,да взимаш в живота от всичко.........по много! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светле, Честит Рожден Ден ! :hpbr: Здраве, щастие, любов и пари ти пожелавам и от всичко по много! :flowers1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светле, честит празник!

Да си здрава - ти пожелавам на първо място.

На второ - да си изпълниш обещанието към Слънцето, за червеното колтче.

И трето, но не на последно място - да си щастлива, защото щастливият човек е твърде рядко срещано явление днес, а аз знам, че ти си точно такъв човек.

Отново честито и наздраве...:hpbr:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги, за хубавите пожелания!:icon_clap: Трогнахте ме, а за попълнения в автопарка- малко сме на изчакване.:D

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...