Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

има ли други с asx?

 

Яяя, колегата е с ASXhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif Щастливец, честитоhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, друго няма какво да напиша, защото е на 300км и 10дни ,но колата е супер , А като се лепна зад някой немски боклук, веднага ми дава път :mitsu-smiley:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси,друго нямя какво да напиша, защото е на 300км и 10дни ,но колата е супер , а като се лепна зад някой немски боклук веднага ми дава път :mitsu-smiley:

А, то и това дето си написал е предостатъчно..:)

И заглавието е Зтра'отно и самата тема много изчерпателна ..:D Браво :icon_n_claph:, браво :icon_n_claph:, пауза и пак браво :icon_n_claph: ...

А за немските боклуци, нямам думи ..:wacko: И може да са боклуци, ама са 1-во качество.. Поне не използват претопени пластмаси, за оформление на интериора ..:nono:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо качество, но само в кварталните кафенета! Натурална пластмаса нЕма!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

умишлено.....Претопени пласмаси!- и това е за редакция!

Редактирано от asen1972
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито, много безаварийни и със здраве да си го ползваш.

Ако не ти е проблем да направиш малко снимки на придобивката та да се пордваме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То без снимки веднага се заядоха ,а ако кача сигурно ще ме изхвърлят от форума

 

:) Не се заяждат, просто не познаваш колегите а на някои от тях им е доста пиперлив езика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчето просто е щастливо и какво по-хубаво от това да сподели радостта си с хората от :mitsu-smiley: форума!!!

Защо все по-често започна да се среща нюанс на завист и неудачни подигравки в постовете на някои....

 

asen1972, Честито и не бери грижа за хорските мнения....

Карай си :mitsu-smiley: , радвай му се и бъди и занапред във форума :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчето просто е щастливо и какво по-хубаво от това да сподели радостта си с хората от :mitsu-smiley: форума!!!

Защо все по-често започна да се среща нюанс на завист и неудачни подигравки в постовете на някои....

 

Подкрепям те ............. :icon_thumbup:

Иначе на колега - Честито..... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правих тест-драйф на такава машина преди няколко месеца, само че с дизеловия мотор, 1,8. Държеше се прекрасно. За големия град е ИДЕАЛНА. Още веднъж - ЧЕСТИТО :icon_clap: и ДОБРЕ ДОШЪЛ във форума :good: И да не забравиш да :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ви разбирам за каква завист говорите.... Що се отнася до редакцията - явно е имало какво да се редактира.

1. Очаквах с голям ентусиазъм първият собственик на ASX, дори само няколко дни след официалното му представяне се появи в разделите на форума

2. Ние със Светла сме отявлени фенове на този автомобил, каквото съм писал за него - ми е неудобно да спомена

3. Иначе - не знам за каква завист говорите, но първите мнения редактирани, после се говори за немските буклуци и залепянето им зад тях.... че не съм го напипал по-рано, да се закачам и аз с колегата - не от завист, напротив, дай Боже всеки му такава кола... ама не знам дали ще издържи пред едно Порше.... как мислите, Поршето немски буклук ли е, или се говори за оРел крадец, или фоуЦваген Роло, може би, не знам.....

 

Колега, честито, и ако завиждам - завиждам благородно. И аз си купих един такъв и го оставих на немско семейство за разработка, че там е по-добър сервизът. Като го разработят - ще ми го върнат. Ама такива за немските буклуци в този форум не минават. Езикът тук е малко по-различен от немските форуми - също, както и качеството на колите ни. Знам, че щастието да притежаваш такава кола е невероятно... ама хайде, слез при нас, простолюдните, в чийто форум сте се похвалили, тук е така...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, ние просто трябва да споделим радостта на новият ни колега. Всичко останало е на заден план. Човекът е щастлив, все още в еурофобия от придобивката - да не обръщаме внимание на някои изрази, поместени в поста му... Като понатрупа стаж във форума, ще се ориентира и ще си "легне" на мястото...Всяко нещо с времето си !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батка, с тебе барем се знаем.... И знаеш, че това, което казвам - си е така... Нека си се радва колкото иска, ама си има и правила, пък сравненията са още по-неприятни....

Иначе да е добре дошъл, аз като видях за пръв път тази кола наживо и .... исках да я обладая.... И си го и казвам - по-добре да се катеря на нея, да спя в нея, да я гледам по цяла нощ през прозореца, отколкото да се качвам на гоУф 1 карбуратор на задницата.... А кат си купя кола, която може да се бори с Порша - да се обаждам тогава..... нали ме разбираш....

Пък ми е и набор, да е на 16 - да пропуснеш..... ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батка, с тебе барем се знаем.... И знаеш, че това, което казвам - си е така... Нека си се радва колкото иска, ама си има и правила, пък сравненията са още по-неприятни....

Иначе да е добре дошъл, аз като видях за пръв път тази кола наживо и .... исках да я обладая.... И си го и казвам - по-добре да се катеря на нея, да спя в нея, да я гледам по цяла нощ през прозореца, отколкото да се качвам на гоУф 1 карбуратор на задницата.... А кат си купя кола, която може да се бори с Порша - да се обаждам тогава..... нали ме разбираш....

Пък ми е и набор, да е на 16 - да пропуснеш..... ;-)

Говоря именно за споменатите, но е пропуснато бмв3 голф 2-5

Това си е мое мнение и не ангажирам никого ,говоря за коли от този ценови клас

Когато взема порше ще му мисля ,а и кои правила са нарушени конкретно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е придобивката,със здраве да си я караш и много безаварийни километри да изминеш!!!!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif...........Пък и на някоя от срещите да я докараш,та и ний да и се изкефим.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито! Много да те слуша самолета и както каза колегата по-горе - чакаме те на някоя среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.

 

За първи път като я видях и се влюбих в тази кола.

Много, много, ама много ми харесва.

Да си я караш със здраве и много безаварийни километри(в което съм сигурен) да изминеш.

Аз съм се спрял на дизеловия вариант със задвижване на 4 колела ама на момента съм на етап

спестявания :icon_crying:.

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си - първо качество боклуци са немските катафалки! Честито колега, карай си я с кеф и да не ти пука за хорските мнения!

Редактирано от thedivine
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си - първо качество боклуци са немските катафалки! Честито колега, карай си я с кеф и да не ти пука за хорските мнения!

 

Не съм,ама хич съгласен с твоето мнение..........но да не ти пука,както и не мен не ми пука!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде спрете се вече с разсъжденията на тема "Плюсове и минуси на немското машиностроене".

Колегата е пуснал темата за друго...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...