Премини към съдържание

VR-4 газификация ...?


embata_kb

Препоръчано мнение

Здравейте,

поразрових из форума но не открих подходящите отговори, за това питам:

някой да е правил газификация на подобен :plane: ?? Не казвайте, че е обида за машината / аз също съм на това мнение / но понякога ти идват разни небивалици на главата и се налага да намериш оптимален изход.

И така конкретни предложения и варианти ...? По възможност и ориентировъчни цени.

Гледах сайтове на VR-4 там имат опция /предимно английски сайтове попаднах/ в това число и фирми и т.н. въпроса е тук в милата ни родна България дали има тази опция ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

LPI на Виале. Обаче се съмнявам някой в България да се захване с подобно нещо.

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

LPI на Виале. Обаче се съмнявам някой в България да се захване с подобно нещо.

 

Има вариант и обикновен газов инжекцион за турбо кола. В София ги правят, цената е около 3000 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газификацията е напълно реална,но си е доста играчка. http://www.vbox7.com/play:594551af

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант и обикновен газов инжекцион за турбо кола. В София ги правят, цената е около 3000 лв.

 

:) добре, насока за сервиз?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

поста под моя, например...

 

:icon_blush: :icon_blush: веднага ще проверим :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газификацията е напълно реална,но си е доста играчка. http://www.vbox7.com/play:594551af

offtopic:

 

супер добра пародия :) особено края :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант и обикновен газов инжекцион за турбо кола. В София ги правят, цената е около 3000 лв.

Това също е вариант, обаче ще харчи много и незнам дали ще има голяма полза от цялата работа. Аз ако имах VR4 и не можех да си позволя да го използвам за всекидневно каране, бих си купил една Каризма на газ (тя ще струва колкото газификацията на VR4-ката), а с VR4-ката само бих се забавлявал през weekend-a :drive: :icon_rock: . Но калегата си преценява, разбира се :)

Поздрави.

Редактирано от Nickky
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това също е вариант, обаче ще харчи много и незнам дали ще има голяма полза от цялата работа. Аз ако имах VR4 и не можех да си позволя да го използвам за всекидневно каране, бих си купил една Каризма на газ (тя ще струва колкото газификацията на VR4-ката), а с VR4-ката само бих се забавлявал през weekend-a :drive: :icon_rock: . Но калегата си преценява, разбира се :)

Поздрави.

 

Xa xa ! Колега, без майтап, нещата точно натам отиват, само се чудя между каризма и колтче - тенденцията е половинката ми да се придвижва основно ... а и за по често каране в града :)

Да поразрових из няколко форума на колеги зад граница и там споделят именно това мнение - разхода е значителен и се обезмисля (ако не LPI)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Xa xa ! Колега, без майтап, нещата точно натам отиват, само се чудя между каризма и колтче - тенденцията е половинката ми да се придвижва основно ... а и за по често каране в града :)

Да поразрових из няколко форума на колеги зад граница и там споделят именно това мнение - разхода е значителен и се обезмисля (ако не LPI)

Не знам как да ви кача малко снимки от последният ни проект,който ще даде отговор на това с какво да захраним многото коне под капака.

http://picasaweb.google.com/dilenkova/DropBox?authkey=Gv1sRgCOmT2a252ZnrfQ&pli=1&gsessionid=rCd79Wm03d4ockgaMyKmdw#

Редактирано от Ivo Lenkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как да ви кача малко снимки от последният ни проект,който ще даде отговор на това с какво да захраним многото коне под капака.

Е, ти па.......качи ги в снимка.бг и после дай линка към тях.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти па.......качи ги в снимка.бг и после дай линка към тях.............

Оправих се!Да не повярваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как да ви кача малко снимки от последният ни проект,който ще даде отговор на това с какво да захраним многото коне под капака.

http://picasaweb.google.com/dilenkova/DropBox?authkey=Gv1sRgCOmT2a252ZnrfQ&pli=1&gsessionid=rCd79Wm03d4ockgaMyKmdw#

Иха сериозна задачка ... :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Да това хвърля яснота на въпроса, но каква е цената на удоволствието ...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иха сериозна задачка ... :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Да това хвърля яснота на въпроса, но каква е цената на удоволствието ...?

Не питай!Ако си забелязал на този осмак сме монтирали не 8 газови дюзи,а 16,за да го захраним,щото тия турбини не са за подценяване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не питай!Ако си забелязал на този осмак сме монтирали не 8 газови дюзи,а 16,за да го захраним,щото тия турбини не са за подценяване.

А да мернах едни редици от дюзи там :icon_doh: :icon_doh:

 

но аз визирах за бъдещия ми шестак с битурбото как ги виждаш нещата ..... но явно не съм се изразил правилно - моя грешка :icon_blush:

 

и така ако имаш наблюдение как се движи разхода на това спрямо бензина ? Т.е оправдава ли се инвестицията все пак ...? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не питай!Ако си забелязал на този осмак сме монтирали не 8 газови дюзи,а 16,за да го захраним,щото тия турбини не са за подценяване.

 

Това го правихте ония ден докато имаше един Галант Елеганс 2.0 в гаража за газ :) Похвално !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...