Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Рожден ден на клуба 4-ти и 5-ти Септември


Препоръчано мнение

  • Admin

Най-добре е да се спре на Била за да вземем от там месо за скарата, а не да го мъкнем през целия път :icon_hmm:

 

Така е. Ние с жена ми си го взимаме от една фирма в София и го носим в хладилната чанта. Лично предпочитание. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там - на поляната... Не сте отваряли дума за среща на Била...

Няма ли да спираме на Била да пазарим за мезене или от тук да си носим за натам???? По-удобно ще е като ,че ли от там да си купим тва онова...... :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: Предлагам направо среща на Била и оттам към поляната....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах за Биллата не за друго, а с мисълта, че оттам може да минем поне за малко при децата.

Че пак съм насъбрал дрешки и малко играчки....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, пак е дошло време за рожден ден...За съжаление имаме ангажименти в София и няма да пътуваме..поне засега! Слабо присъствие напоследък, та може да сте ме позбравили, но ако на някого трябвам за нещо, насреща съм :)

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, пак е дошло време за рожден ден...За съжаление имаме ангажименти в София и няма да пътуваме..поне засега! Слабо присъствие напоследък, та може да сте ме позбравили, но ако на някого трябвам за нещо, насреща съм :)

Поздрави :mitsu-smiley:

Абе ти гледай да се появиш някъде, че вярно ще те забравим.

А от мен да знаеш, че ангажиментите никога не свършват.

Няма да настъпи време, когато всичко ще е наред, няма да имаш ангажимент и ще се посветиш на забавления и клубни срещи :):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах за Биллата не за друго, а с мисълта, че оттам може да минем поне за малко при децата.

Че пак съм насъбрал дрешки и малко играчки....

Може, ако ще ги водим и тях на поляната ..:) Иначе, ти ще им обясняваш, че ние отиваме на поляната, а те остават в домът...:D

Това го говорим всеки път като имаме мероприятие, и все някой го предлага на следваща сбирка...

Да си някой новобранец, да те разбера :D ама ти поне си стара пушка :P идвал си и друг път и знаеш че децата се сърдят, когато минем само да им кажем здрасти..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да спираме на Била да пазарим за мезене или от тук да си носим за натам???? По-удобно ще е като ,че ли от там да си купим тва онова...... :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: Предлагам направо среща на Била и оттам към поляната....

 

 

Ние, че ще минем през Била да пазарим то е ясно. Няма да мъкнем храна от Варна. Но тъй като това не е организирано с точен час събитие както правим за децата, не знам по времето когато ние ще сме там, дали ще има други. Като сме близо до Ст. Загора ще се чуем със Софийската група и ако се разминаваме много във времето ще се срещаме на поляната, ако не ще се видим на Била :) Само кахърен не бъди, гладни няма да останем :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, ако ще ги водим и тях на поляната ..:) Иначе, ти ще им обясняваш, че ние отиваме на поляната, а те остават в домът...:D

Това го говорим всеки път като имаме мероприятие, и все някой го предлага на следваща сбирка...

Да си някой новобранец, да те разбера :D ама ти поне си стара пушка :P идвал си и друг път и знаеш че децата се сърдят, когато минем само да им кажем здрасти..

 

Тогава си остави място в багажника - ще оставя приготвеното при теб.:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , все оеще има свободни места на хотел Щастливците,а съм запазил за събота вечерта и механата във която сме се събирали няколко пъти ето и тел. на хотела 041112890,0888963665 казвате че сте от клуба, аз съм уговорил работата :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бро, нали ще сме в гората, за какви механи ми говориш?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава си остави място в багажника - ще оставя приготвеното при теб.:good:

Сигурно няма да стане ..:) Гледам че Валери не е писал нищо за генератора, което означава че в моят багажник ще има и генератор..:D Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

генератора още не е готов във сервиза е ,утре пак ще ходя и ще ви държа във течение по въпроса :mitsu-smiley: , дават времето доста хладно аз за това мисля да сме на механата коието останем за вечерта :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че сватя ти не чете в момента, да ме нахока и изтормози.... аз в механата, а тя с децата в палатката.... Малиииииииииииииииии

Механа по време на криза.... че и да пушите там на децата на белите дробчета.... САКЪН!

А как звучи - ракия на чист жъздух... пИрфектно... че и отделно спално съм ти приготвил този път.... Сватанак, какво ти стана, бре?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дават времето доста хладно аз за това мисля да сме на механата коието останем за вечерта :icon_hmm:

Твоите номера с механата и после с нощния бар ги знаем наизуст вече...:icon_wwf:

Крайно време е да измислиш нещо ново...:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да спираме на Била да пазарим за мезене или от тук да си носим за натам???? По-удобно ще е като ,че ли от там да си купим тва онова...... :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: Предлагам направо среща на Била и оттам към поляната....

Тази фирма да не е вашата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се! Грешен цитат Big Boss!

Имах предвид:Така е. Ние с жена ми си го взимаме от една фирма в София и го носим в хладилната чанта. Лично предпочитание

 

А въпроса:

Тази фирма да не е вашата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е, бре, това е фирмата, от която купуваме месцето за децата, добри са. И тъй като не ми се влиза до Стамболийски - и аз ще си купя от Сф. Богата кълцана наденица. Скъпа, по-скъпа от пържолите, ама много добра!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Извинявам се! Грешен цитат Big Boss!

Имах предвид:Така е. Ние с жена ми си го взимаме от една фирма в София и го носим в хладилната чанта. Лично предпочитание

 

А въпроса:

Тази фирма да не е вашата?

 

Не е нашата Цонко! Това е фирма за месо, с която работи жената. Те са производители, а тя се занимава с доставка и кетеринг на крайния клиент.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е, бре, това е фирмата, от която купуваме месцето за децата, добри са. И тъй като не ми се влиза до Стамболийски - и аз ще си купя от Сф. Богата кълцана наденица. Скъпа, по-скъпа от пържолите, ама много добра!

Ми имаш жокер "обади се на приятел":P

Вярно ли в София 1 наденица струва колкото 2 наденици ?...:blink: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми като я купуваш от Халите - толкова струва.... Повече от замразени-размразени пържоли... Ще се възползвам от предложението ти, може би, че мнОо Арни....

 

П.П.Тоше, стига си чел, ами резервирай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, Меги е права!. В 9.00 часа е срещата на Лук в София.

За тези, които не знаят това е след караулката на магистрала Тракия.

Моля, всеки който ще пътува в колона, нека да напише един ред. :)

 

Привет, ние ще се появим в 9 на Лук :)

 

Една молба, ако може някой да даде и координатите на хотел Родопи в Google maps да се ориентирам горе-долу къде е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...