Премини към съдържание

Откраднаха ми диамантите!


scr

Препоръчано мнение

Здравейте,

преди два, три, дена установих, че ми липсва задната емблема.:shock: Остана ми само отпечатък от лепилото, с което е била закрепена.:bang: Днеска гледам, че и на един друг колега с каризма, който спира на същия паркинг, положението е същото. Даже и от предната му лисва паче?!

Въпроса ми е, някой сблъсквал ли се е с такъв проблем (дано да няма такива),:icon_hmm: и да ми кажите ако си купя нова с какво да я закрепя (видия:))?

Поздрави!:rulez:

Редактирано от scr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има за съжаление, не си еднинствен. Но защо видия? Така ще ти направят повече поразии пък и ще стане грозно, лепи със силикон и се надявай да не ти я откраднат веднага или си карай без емблема така или иначе едва ли ще изкара дълго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама то отзад няма емблема, а надпис... или нещо съм се объркал?

 

Отлява първо е емблемата после надписа а отдясно е модела и модификацията. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има за съжаление, не си еднинствен. Но защо видия? Така ще ти направят повече поразии пък и ще стане грозно, лепи със силикон и се надявай да не ти я откраднат веднага или си карай без емблема така или иначе едва ли ще изкара дълго.

Това за видията беше шега.:P

Ама то отзад няма емблема, а надпис... или нещо съм се объркал?
Отлява първо е емблемата после надписа а отдясно е модела и модификацията. public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

http://is.auto.ru/catalog/images/6e/8b/6e8b8f32.jpg

Ето така са разположени емблемите и надписите.:)

Редактирано от scr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчка се казва колега или просто някой пияни келеши са нямали какво да правят, като са се прибирали от дискотека. Лепиш с двойнозалепващо тиксо и се надяваш да не им трябват още :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за по сигурно бих си взел нова емблема, и бих я залепил с епоксидна смола... това нещо няма отлепяне. Да ги видим как ще я махнат.

Е... разбира се това не ти гарантира че няма да я одерат за да я изкарат... но при всички случаи няма да могат да я вземат цялата :icon_naughty:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно има акция "Мицубишитата" :D . Моята изчезна в четвъртък. В Ратола е 64 лв. без ДДС. и нямат, а в Балканстар 84 с ДДС и пак нямат само с доставка за 10 дни. Това са цени за Галнт след фейслифта де. За Каризмата не знам дали е същата. Сега се чудя като си намеря дали да я залепя яко и като се опитат да ми я свалят пак да ме пратят при застрахователите или да махна остатъка от силикона на старата, да пастирам мястото и да си карам без емблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се излагайте, поръчвайте си ги от интернет. Много по евтино е, а е същото качество.

Ако имате нужда от помощ с поръчката, звънкайте. Ето линк: Цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Ето така са разположени емблемите и надписите.:)

Ахаааа...аз си гледах моята, а тя е преди фейслифта и отзад няма емблема... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз пострадах :icon_hmm: с емблемите/само диамантите/ преди 7-8 дена,ще каже човек че е имало акция в страната.В момента си правя емблемата от хром-никелова ламарина 1мм.и мисля да я залепя с силикон.Трите диаманта лесно се правят,а и добре се полира хром-никела.По магазините за аксесоари само за наште коли няма емблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как са я удрали, се чудя вече, дали има смисъл да слагам нова:mad:?!

Иначе предложението на rafaelo

Колеги, не се излагайте, поръчвайте си ги от интернет. Много по евтино е, а е същото качество.

Ако имате нужда от помощ с поръчката, звънкайте. Ето линк: Цък

звучи приемливо.:yes3:

 

Здравейте на всички!

Колега защо не си поръчаш една 3/D лепенка.

Откъде се поръчват? И какво представляват има ли ги някъде да се видят?:)

Редактирано от scr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей аман от деградирали каунчета, които крадат емблеми, драскат с ключ и окепазяват нови било, било стари запазени автомобили.Човек работи докарва си лимка от чужбина и я правят на нищо за 1 месец, да имаше една лесна да ги хванеш докато действа, че да му строшиш ръцете, главата, краката, а другия път пак да краде. Колега извинявай за спама, но тея неща искрено ме влудяват до крайна степен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей аман от деградирали каунчета, които крадат емблеми, драскат с ключ и окепазяват нови било, било стари запазени автомобили.Човек работи докарва си лимка от чужбина и я правят на нищо за 1 месец, да имаше една лесна да ги хванеш докато действа, че да му строшиш ръцете, главата, краката, а другия път пак да краде. Колега извинявай за спама, но тея неща искрено ме влудяват до крайна степен.

АААА, спокойно станахме двама. И аз имам такива мераци, но все ги вършат тези работи докато спим. Да вземем да се организираме да си внесем количество емблемки. Аз принципно съм си намерил, но бих си купил още две ако са на подобна цена /около 20лв./, че много ме дразни така да му се невиди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей аман от деградирали каунчета, които крадат емблеми, драскат с ключ и окепазяват нови било, било стари запазени автомобили.Човек работи докарва си лимка от чужбина и я правят на нищо за 1 месец, да имаше една лесна да ги хванеш докато действа, че да му строшиш ръцете, главата, краката, а другия път пак да краде. Колега извинявай за спама, но тея неща искрено ме влудяват до крайна степен.

АААА, спокойно станахме двама. И аз имам такива мераци, но все ги вършат тези работи докато спим.

И аз отначало бях на абсолюто същото мнение.:ban1:Но ми минава бързо и сега се чудя, как да направя така, че хем да ми хареса:mitsu-smiley:, хем да не вземат да ми направят по голяма поразия, че вече е одрана.

Да вземем наистина да си внесем бройка емблеми.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 Ахаааа...аз си гледах моята, а тя е преди фейслифта и отзад няма емблема...

 

 

 

 

То без емблеми и надписи даже изглежда по-добре.

 

 

 

 

Добре е като се лепи да се почисти с разредител, ако е с епоксидна смола може и с водна шкурка и после да се полира ако е закачено нещо отстрани.

 

 

 

 

P.S. Мислил съм варианта да пускам ток по колата, ама после може да има отмъщение с камък или паве. По-добър е варианта с обемни датчици.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я не ме разсмивай, как така ще пускаш ток по колата?:blink: Все едно е безценна... Направи си едно каско и така, иначе и ставаш роб, и вместо тя да работи за теб става обратното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе не си заслужава каското каквото и да си говорим, освен ако не е тотална щета, но и тогава не плащат на 100%. Отделно не покрива разни дребни работи които се свалят. Най-добре си е с обемните датчици, стига да не се спира на някакво много оживено място. Интересно ми е скъпите аларми как бачкат, дали имат сигнални процесори и т.н., не че бих дал 400-600лв. Иначе имам напредък с филтрирането на сигнала от вибрационните датчици - за сега реагира само на кросови мотори и на вдигането на стъклата. Лошото е че немога да си намеря ултртазвукови обемни датчици за външен монтаж, където ги слагаха едно време, а микровълновия не хваща в ниското и пред колата. Нещо много се отплеснах от темата, ама и нас ни погнаха след лансърите. А оня който ми мина миналата година половината кола с пирон да му изсъхнат ръчичките...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я не ме разсмивай, как така ще пускаш ток по колата?:blink: Все едно е безценна... Направи си едно каско и така, иначе и ставаш роб, и вместо тя да работи за теб става обратното.

Абе колата не е безценна, но е безценно желанието ни колите ни да изглеждат добре, а това тук у БГ застраховката не го покрива. Плащат само счупени детайли, липсващите не. При вас дето карате от дясно на пътя не знам как е?!?

Така са ми свалили емблемата, че има една лека драскотина, която с паста ще се скрие и каското не върши никаква работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Имам излишна емблема от предна маска!! Мисля че като големина е същтата като на по новия модел!!Ако мога да помогна някой, подарявам я!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

В събота ходих до Балкан Стар Ритейл - Варна и питах за цената на задната емблема, казаха, че в наличност няма но струва 22 лв. Цената е привмлива, и скоро мисля да се сдобия с една.:)

Редактирано от scr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...