Премини към съдържание

Mitsubshi Lancer (дивгателя е на ... ?)


exp

Препоръчано мнение

ЕДин познат ми каза две неща, които ми се виждат невероятни:

 

1. Mitsubishi били купени от Renault преди около 5 г.

и

2. Двигателят на Lancer X DI-D бил на Renault ?

 

dci e sistemata na reno a na micubishi e did

samo imeto e razlikata na motora pishe reno

 

Вярно ли е :?

Редактирано от exp
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не! Мицубиши си е на Мицубиши, а този двигател за който питаш конкретно е на VW :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

[ цитирам име = " Годен до "датата "17 = 7 2010 - 19:48 " клеймото = '1279381707 " след = '183948 ']

ЕДин познат ми каза две неща , които ми се виждат невероятни :

 

1. Mitsubishi били купени от Renault преди около 5 г .

и

2. Двигателят на Lancer X DI -D бил на Рено ?

 

 

 

Вярно ли е :?

[ / цитат ]

 

 

Колега , рено са собственици на 30 процента от нисан , и там дизеловите мотори са на рено :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никога не са били купувани от Рено а от Мерцедес и то само европейското им поделение..................

Малко уточнение DJ :) И до ден днешен Mitsubishi Fuso Canter - камиони и лекотоварни автомобили са собственост на Daimler (Контролния пакет е в тях)!

 

Поздрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко уточнение DJ :) И до ден днешен Mitsubishi Fuso Canter - камиони и лекотоварни автомобили са собственост на Daimler (Контролния пакет е в тях)!

 

Поздрави :)

Ми точно де...................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят познат твърди , че DI-D на Мицубиши и DCI на Рено е 1:1 / едно и също.

 

Показах му няколко линка, където специално за Лансер 10 2.0 DI-D си пише , че е VW двигатели както вие казахте, но не и не ...

 

http://www.renault-bg.com/smf/index.php?PHPSESSID=ou48g7bfkpvr13mms2ae1hfne4&topic=88830.0 -> и тук казват, че е VW двг. на Лансера

 

Аз се отказвам да споря с него повече, просто ви казвам че приключвам темата ;)

Благодаря Ви за отговорите и отделеното време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твоя приятел е от тези МНОГО "РЕДКИТЕ" СЛУЧАЙ, дето едно си знае той... а именно, че ВСИЧКО ЗНАЕ.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Аз се отказвам да споря с него повече, просто ви казвам че приключвам темата ;)

 

И добре ще направиш ...:icon_thumbup: То се спори лесно, ама с умни хора..

С такива като приятеля ти, няма смисъл..Той щом е решил че "Дунав извира от Рила", ходи му обяснявай че е от Шварцвалд..:D

Просто му кажи да напише в Уикито "двигатели Мицубиши" и да чете на воля..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако не може да чете, а само повтаря заучени изречения след V-та ракия в селския хоремак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто му кажи да напише в Уикито "двигатели Мицубиши" и да чете на воля..:)

 

Не ми е приятел, а познат.

 

Давам му линкове от wikipedia-та , но не ги зачита; така че едва ли това ще помогне, иначе си прав, че там ще намери доста информация.

Ето например това http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Lancer#Ninth_generation, пише моделите двигатели, има ги всичките бензинови и последен дизела VW 2.0 L Di-D Diesel

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Давам му линкове от wikipedia-та , но не ги зачита;

Е в такъв случай, просто се съгласяваш с него ..:lol: При това положение и докторите не могат да помогнат..:)

Единственият вариант е да намериш едно дизелово Рено и един дизелов Лансер, да му отвориш капаците на двете коли и да го накараш да ти покаже приликите..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е в такъв случай, просто се съгласяваш с него ..:lol: При това положение и докторите не могат да помогнат..:)

Единственият вариант е да намериш едно дизелово Рено и един дизелов Лансер, да му отвориш капаците на двете коли и да го накараш да ти покаже приликите..

Въпросът е има ли смисъл?!? Явно с годините съм се изморил от подобни спорове, поради което в такива случаи се съгласявам със загЪдЪчна усмивка :):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...