Премини към съдържание

Букси за Халогени


Препоръчано мнение

Каризмата е както знаете 1,9TD - 12 месец 1996 (май се води един вид 97-ма, нали годината за производителите започва от септември) Не е с високо ниво на оборудване - няма клима,има предни ел. стъкла, ел огледала и фарове. Това е. Иска ми се да разбера дали има прокарана инсталация за халогени. Снимал съм едни букси покрай фаровете, които може и за това да са, но нека някой който има халогени или просто знае да каже :)

http://195.149.248.189:8080/2010-06-27/0396c48b685b44c79075a637d106c64a_800x600.jpg

http://195.149.248.189:8080/2010-06-27/92f3159cf9992a3e9f1b6f550a245835_800x600.jpg

http://195.149.248.189:8080/2010-06-27/b930199a311f9b12600c9d0521c3a971_800x600.jpg

Редактирано от backstage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, колеги, отговорете, моля.

На Клубна среща сме и имаме други занимания :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш две еднакви от двете страни са за халогени. Ако ще ги купуваш втора употреба поискай да ти снимат въпросните букси, дали са същите, да не вземеш халогените и да няма как да ги свържеш. Предполагам нямаш бутон за тях в купето и реле, поискай и релето.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, колега. Да, еднакви са и са вързани кум снопа с кабели за фара, но ако се отвържат стугат до халогените. Мисля, че са те. Иначе и аз се осведомих, че трябва и релето да взема и копчето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са буксите за халогените. Цветовете на проводниците трябва да са кафяв и черен. Поне такива са и на двете мои Каризми. Едната е без халогенни фарове, но също има прекарана инсталация за тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

http://siliev.snimka.bg/hobby/djanti.300941.17282474 Ето тук можеш да видиш какво представлява буксата на халогена за каризма.Халогените са свалени от стара ми Каризма,която за съжаление не притежавам вече.Дано да съм ти помогнал.

 

С уважение

 

С.Илиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса за какво са ти въпросните халогени? Аз имам на моята Каризма оригинални, нещо като лупи, изглеждат доста солидни и читави, но откакто имам колата вече някъде 2 години, не помня повече от 1-2 пъти да съм ги пускал. Трудно се сменя крушката и гори постоянно, а всичко иначе си им е наред. Да не говорим, че светят като свещи.

 

П.п Нямат нищо общо с тези на снимката на колегата С. Илиев. Моите са доста по- различни и големи!

Редактирано от Plam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Буксите са еднакви и за двата модела халогени,аз си сложих лупи преди да продам колата.Светят по-хубаво от обикновенните халогени като от снимката, но ако си слагаш внимавай кога ги ползваш да не отнесеш някоя глоба от органите! :)

 

С уважение

С.Илиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите халогени са оригинални "Хела". Светеха доста силно и чувствително подобряваха видимостта на пътя. Светеха, защото преди около половин година забелязах, че са спрели да работят. Вчера се опитах да ги оправя и успях да ги задействам, но само като им подадох + и - от акумулатора. До буксата не стига ток. Предположих, че е изгоряло релето за тях и след като размествах релетата при бушоните при двигателя резултата е, че не знам кое е мястото на реле с надпис 116. Първоначално ми се стори, че релетата са еднакви и чак на края видях, че три са с надпис 196 и едно със 116. Някой знае ли къде е правилното му място?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Това е таблото вътре в купто нали? И като има инсталация за хаогените изведени ли са и кабели за копчето за пускане до таблото?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...