Премини към съдържание

Анкета за новите тениски на клуба


Нови тениски на клуба  

31 гласа

  1. 1. ??? ??????? ???????????? ?? ???? ??????? ?? ??????

    • ??????? 1
      7
    • ??????? 2
      4
    • ??????? 3
      3
    • ??????? 4
      9


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, трябва да решим кой вариант тениски ще изберем с мнозинство за клуба. Доста се разрастнахме и има хора, които искат да имат от тях.

На този етап сме разработили 4 варианта и мисля, че са напълно достатъчни.

 

Те са:

 

Предложение 1

http://images05.snimka.bg/000544973-big.jpg

 

Предложение 2

http://images05.snimka.bg/000544974-big.jpg

 

Предложение 3

Това е третият проект, който е най-семплия. Идеята е да са като старите - отпред с диаманта, а отзад с колата без пламъците, какато в проект 1 и 2.

 

http://images05.snimka.bg/000544975-big.jpg

 

Предложение 4

Това са единствените и първи тениски на клуба. Има предложение, ако се спрем на тях да направим червени (с бяло лого и емблема), бели, сиви (както бяха досега) и черни с бяло лого и емблема.

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/fanka1.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/fanka2.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/fanka3.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/fanka4.jpg

 

Всеки си има право на мнение, но моето абсолютно обективно и безпристрастно е, че първите тениски на клуба са стилни, ненатраващи се и за тези, които им изглеждат обикновенни мога да кажа, че съвсем не е така. Ако намерим и още по-качествена материя, независимо какъв цвят ще бъде, вероятно ще остане като окончателен вариант, и всеки ще има възможност да си поръча цвета, който харесва

Моля всеки, който гласува да се обоснове защо е взел това решение. Така ще бъде най-обективно според мен.

Накрая искам да кажа, че трябва да разясним кой размер и по колко тениски ще поръча всеки един от нас, но затова ще трябва да има нова тема. Тази е само за гласуване на вариантите. Цената им предполагам ще бъде около 10-15 лева. Ако съберем над 50 си заслужава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Гласувах за вариант 4.

 

Причини: стилна, ненатрапчива. Мога и още да напиша, но смятам, че е излишно.

 

Ще взема 2 бр.: 1XXL+1M

 

Не знам колко ще излезе печата, но имам познат, който произвежда тениски и фланелки, мога да го питам за цена без печат, както и може ли да прави печат, за което ще докладвам допълнително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не успях да гласувам, защото след като посочих вариант 4, ми даде някаква грешка и после не ми дава да гласувам, а аз всъщност не съм!!! Иначе бих гласувал за вариант 4, защото е наистина стилна и изчистена :first: , а и другите варианти изобщо не ми харесват! Ми това е! А иначе за бройка и размер в друга тема ще пиша доколкото разбрах. И се надявам да успея някак си да гласувам, защото нямам идея какво да правя! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз гласувах за вариант 3 - хем стилно, хем новаторско решение, хем семпло, хем младежко - много добър вариант между изискванията на по-възрастни и по-млади. Супер!!! :good: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за третия, но такава кола май никой във форума няма - един Галант би бил на по-уместен :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за третия, но такава кола май никой във форума няма - един Галант би бил на по-уместен :icon_blush:

 

 

Az съм твърдо за номер 4. Въпреки, че силуетът напомня раздутите форми на Рено и Форд Фокус вместо нещо по-намръщено като Галант или Ево. Но като цяло са много семпли, липсва кич, няма тийн и метъл мотиви с пламъци и разни спортни автомобилчета. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, хрумна ми една идея. Може и да е малко късно, но сега ми просветна :icon_doh: :icon_blush:

Присетих се за едно мнение на aga да пробваме с муцуната на неговия Галант. BAlexandrov също изказа добра идея.

Мисля, че ако пробваме този вариант никой няма да има нищо против на тениските да имаме една от най-красивите култови модели на Мицубиши за всички времена. Колегите с другите модели мисля, че няма да имат нищо против. :rulez:

Искате ли да пробваме за последно?

aga, виж си ЛС :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за номер 1. Обосновката е че ми харесва най-много като концепт и не си падам по стандартните неща. Номер 4 която толкова ви харесва ми напомня на времето когато майка ми купуваше бели тениски и отделно от битака, лепящи се картинки и с ютията ми пляскваше нещо смешно. :icon_crying: Всеки си има мнение де .. Мисля че би трябвало да се направи от всички поне по 10-ина за да има за хората които искат. Дали това е възможно вие кажете :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, хрумна ми една идея. Може и да е малко късно, но сега ми просветна :icon_doh: :icon_blush:

Присетих се за едно мнение на aga да пробваме с муцуната на неговия Галант. BAlexandrov също изказа добра идея.

Мисля, че ако пробваме този вариант никой няма да има нищо против на тениските да имаме една от най-красивите култови модели на Мицубиши за всички времена. Колегите с другите модели мисля, че няма да имат нищо против. :rulez:

Искате ли да пробваме за последно?

aga, виж си ЛС :)

 

Мен ме кефи идеята, защото ще е хубаво, по-раздвиженко така.....:) Друго си е като се промени нещо, да не са съвсем като старите! :) Ама какво ще стане с анкетата, нова ли ще има?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, хрумна ми една идея. Може и да е малко късно, но сега ми просветна :icon_doh: :icon_blush:

Присетих се за едно мнение на aga да пробваме с муцуната на неговия Галант. BAlexandrov също изказа добра идея.

Мисля, че ако пробваме този вариант никой няма да има нищо против на тениските да имаме една от най-красивите култови модели на Мицубиши за всички времена. Колегите с другите модели мисля, че няма да имат нищо против. :rulez:

Искате ли да пробваме за последно?

aga, виж си ЛС :)

Лично аз иска да пробваме да видим какво ще излезе.............. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля , че ще се наложи изработка на 2 вида модели. Едните ще са за младежите с големи емблеми , пламъци , модерни форми. Вторите за по-улегналите. Аз съм в горната възрастова група. Иначе консесус в предвид възрастта и вкусовете трудно се унифицира. По този начин всички би трябвало да са доволни !

Ще се въздържа от гласуване засега ! Имам чувство , че вариянт 5 има бъдеще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма лошо да се направи опит и с Галант. Който и модел на Мицубиши да се сложи ще ми хареса. Гледам че анкетата не е активна вече, иначе бих гласувал за вариант 1, защото си падам по по-екстравагантните неща, стига да са с мярка обаче. Избирам този вариант заради личния ми вкус, иначе ми харесва и третия вариант. Вторият не го харесвам единствено заради шрифта, а най-старите тениски заради гърба и цвета на самата тениска, който смятам за много неподходящ. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

най-старите тениски заради гърба и цвета на самата тениска, който смятам за много неподходящ. :mitsu-smiley:

 

Сивото се връзва идеално с червено и черно. Кой цвят ще бъде най-подходящ в тази палитра ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От всички предложения до тук най ми се струва че е добре последната комбинация на предложение 4. Мисля така защото не е притрупано и изглежда семпло. Само че сивия цвят или точно този нюанс не е от най-добрите. Мисля че черен фон с червени или бели надписи ще си контрастират и ще изглежда добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Сивото се връзва идеално с червено и черно. Кой цвят ще бъде най-подходящ в тази палитра ?

:mitsu-smiley: Според мен и червено и черно и бяло ще стоят много по-добре. Това сиво ми се струва много безлично и скучно. И няма никакво излъчване. Но стига съм приказвал празни приказки, каквото и да се предложи ще е добре замислено и хубаво изработено и всички ще си накупим от него. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Според мен и червено и черно и бяло ще стоят много по-добре. Това сиво ми се струва много безлично и скучно. И няма никакво излъчване. Но стига съм приказвал празни приказки, каквото и да се предложи ще е добре замислено и хубаво изработено и всички ще си накупим от него. :mitsu-smiley:

 

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за идеята с Галанта, а и трябва отдалеч да се вижда към кой клуб принадлежим и без това няма никаква реклама на :mitsu-smiley: в нашата страна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, хрумна ми една идея. Може и да е малко късно, но сега ми просветна :icon_doh: :icon_blush:

Присетих се за едно мнение на aga да пробваме с муцуната на неговия Галант. BAlexandrov също изказа добра идея.

Мисля, че ако пробваме този вариант никой няма да има нищо против на тениските да имаме една от най-красивите култови модели на Мицубиши за всички времена. Колегите с другите модели мисля, че няма да имат нищо против. :rulez:

Искате ли да пробваме за последно?

aga, виж си ЛС :)

 

Аз съм за този вариант (номер 5) и мисля, че новите ни тениски трябва да изглеждат по следния начин: Отпред предницата на вариант 4 а отзад вместо стария силует на номер 4 да е новия силует на муцуната на Галант! Така се получава един преход от по-стария към по-новия вариант и смятам че ще стане много добре. Сега само някой трябва да го направи на картинка да видим как ще изглежда! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ли ви нещо като това?

 

п.с. Черен лъснат Галант не ви ли прилича на шлема на Дарт Вейдър? :D :D :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами на мен не ми прилича на нищо друго освен на хищната муцуна на прекрасния и издигнат в култ модел на MMC. Тази снимка е страхотна но някой, който разбира ще трябва да каже дали може да се използва за тениските. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...