Премини към съдържание

Анкета за новите тениски на клуба


Нови тениски на клуба  

31 гласа

  1. 1. ??? ??????? ???????????? ?? ???? ??????? ?? ??????

    • ??????? 1
      7
    • ??????? 2
      4
    • ??????? 3
      3
    • ??????? 4
      9


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Извинявам се много за шумотевицата, която вдигнах с тениските, но се налага малко да изчакаме. Причината е, че се появи ново място, където ще ни направят тениските със много по-качествен печат. А и самите тениски ще са по-качествени. Мисля, че всички ще се съгласите, че ако ще се прави нещо свързано с Мицубиши то трябва да е изпипано и много качествено. Затова малко ще се забавиме с тениските. Веднага щом имам готов вариант ще го публикувам. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Искам да си взема клубна карта и всичко, както си е реда. Как ще стане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с размера, който искам,като шега с мен ли да го разбирам? Аз не нося впити по тялото спортни дрехи, просто защото не са ми удобни. Да не разводняваме темата с това кой какъв размер иска и кой с каква нощница спи. Това са лични неща и нямат място тук.

:mitsu-smiley: bone просто иска възможно най-малкия номер и се шегува. Не е нищо свързано с теб :) . Иначе, когато всичко стане готово ще трябва да уточниме номерата. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: bone просто иска възможно най-малкия номер и се шегува. Не е нищо свързано с теб :) . Иначе, когато всичко стане готово ще трябва да уточниме номерата. :mitsu-smiley:

Съжалявам, в първия момент се засегнах, после направих редакция. Приемам шегата. В никакъв случай не трябва да се спи с тези тениски. Чакам отговор във връзка с клубната карта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си взема клубна карта и всичко, както си е реда. Как ще стане?
:mitsu-smiley: :) Виж първото мнение в тази тема, в която гледам че си писала. Просто трябва да внесеш 20 лева в посочената там сметка и след това да се разбереш със Big Boss-а, когато ви е удобно да се видите и да ти даде картата и всичко нужно. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :) Виж първото мнение в тази тема, в която гледам че си писала. Просто трябва да внесеш 20 лева в посочената там сметка и след това да се разбереш със Big Boss-а, когато ви е удобно да се видите и да ти даде картата и всичко нужно. :mitsu-smiley:

Благодаря, разбрах какъв е редът. Надявам се в скоро време и това да стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: По-малко качествен означава да не се вижда надписа или картинката след 3-4 пранета, а по-качествен да се вижда и след 100 пранета. Надявам се скоро да има нови тениски. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...