Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помагаите хора - Гума


Препоръчано мнение

http://www.felgi.pl/img/temp/oz_adrenalina_black_BNM.jpg това са джантите, а това...

 

http://www.margel.info/images/tire_model/img676_650x650px_1.jpg гумите. Гумите се държат супер /пробвани на две тръгвания и едно спиране :)/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ето го и първия на който му писна. Днеска ми срязаха пред банката на две места гумата. Лансъра се преобува в четири нови ОЗ 17" с четири нови Гудиър гуми. Имам три гуми за продан + 4 джанти. Гумите ги мисля нещо по 100лв давам да си избере коя гума иска. Ще пусна тема, като ги снимам. То бива, бива простотия в тая нация, ама то това граници няма.

Човече как ги срязаха бе? С нож ли или какво стана???

 

П.П На мен ми срязаха с нож 2-те предни зимни гуми през Декември...бяха на 1 седмица :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми редовния номер резане на гума и взимане на чанта докато я сменяш, ама не им се получи номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ето го и първия на който му писна. Днеска ми срязаха пред банката на две места гумата. Лансъра се преобува в четири нови ОЗ 17" с четири нови Гудиър гуми. Имам три гуми за продан + 4 джанти. Гумите ги мисля нещо по 100лв давам да си избере коя гума иска. Ще пусна тема, като ги снимам. То бива, бива простотия в тая нация, ама то това граници няма.

Аз искам гуми... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но да ти кажа джантите са за красота, но виж гумите ги тествах малко по-сериозно, нищо общо. Просто е една идея по-стабилна. Супер се държи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на същото дередже от петък , замина предна гума. Тоест направи балон , днес заведох щетата в Алианц , но такива гуми за момента няма на склад дори и в БС , та се разбрахме до месец не намеря ли с фактура да ми я платят.

Vasil Sivkov-Noby

Колега гумата още ли се продава и в какво състояние е?

Ами в нормалко състояние е гумата. От 1 година и нещо си седи в гаража.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но да ти кажа джантите са за красота, но виж гумите ги тествах малко по-сериозно, нищо общо. Просто е една идея по-стабилна. Супер се държи.

Ама Геле, кака така от 18" на 17" и една идея по-стабилна ? :icon_hmm:

Аз съм с FW-225/40/18", RW-235/40/18" и колата е пъти по-стабилна от преди, ама с 17" незнам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги виждам че при вас тоя размер май се търси, а мен не ме устройва така че имам две нови гуми NEXEN N5000 225/40/18 на по-малко от 400км карани отзад (мойта е с предно) просто този размер ми е малък за джантата и за колата затова ги сменям. Без забележка са! http://www.nexentireusa.com/tires-2/N5000 цена 300лв за двете! тел. 0886319911

Редактирано от gagliandar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...