Премини към съдържание

Въпрос за обръщане на волан


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Искам да питам , някой сменял ли е волана на галант от десен на ляв?

Какви пари излиза и какви части са нужни за цялата интервенция? Лесно ли се сменя ?

Галанта ми е 2001г. 2.4GDI и се зачудвам дали да не го обърна :icon_hmm:

 

Благодаря предварително !

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към него и към alex. Най-добре е да има цял галант за донор, че се сменят доста неща. Ама Марин знае и ще ти даде горе-долу крайната цена

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че манипулацията не е лесна. Колегата Miki е правил подобно нещо, при това успешно. Пиши му едно л.с., но имай предвид, че е много зает и не очаквай бърз отговор. При нужда мога да ти дам и тлф за контект с него.

За начало ще ти трябва добър майстор-тенекиджия за обръщането на панела със стойката на волана (което значи, че ти трябва или панела, или кола-донор), в случай че не се решиш сам на тази процедура. Разбира се, има редица други особености, но за повече подробности търси miki и другите колеги, които ти препоръчахме.

Поздрави и успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.

За начало ще ти трябва добър майстор-тенекиджия за обръщането на панела със стойката на волана (което значи, че ти трябва или панела, или кола-донор), в случай че не се решиш сам на тази процедура

Като за край, ще му трябва и добър жичкаджия, защото има и 1234 кабела за рязане и удължаване и няколко за разместване .. :yes3:

Достатъчно е да обърка 1-2 и може да се запали :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колега мога да ти кажа , че аз се справих сам и то доста добре. като пари излезе не повече от 550 - 600 лв.

Като не броя труд, защото сам се вкарах във филма. Удължил съм точно 83 кабела. Малко се заиграх с ламарината около сервото на спирачките, и съм преместил само кормилната конзола.

В общи линии е това . Ако искаш мога и снимки да ти покажа или повече информация на лични или по тел.

Цялата работа излезе около 20 раб.дни сам и при положение, че до сега несъм се занимавал с подобни творения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега мога да ти кажа , че аз се справих сам и то доста добре. като пари излезе не повече от 550 - 600 лв.

Като не броя труд, защото сам се вкарах във филма. Удължил съм точно 83 кабела. Малко се заиграх с ламарината около сервото на спирачките, и съм преместил само кормилната конзола.

В общи линии е това . Ако искаш мога и снимки да ти покажа или повече информация на лични или по тел.

Цялата работа излезе около 20 раб.дни сам и при положение, че до сега несъм се занимавал с подобни творения.

 

Това за галана ли пак става дума ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...