Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национален фен-клуб събор:Ксилифор-2010 г.


Препоръчано мнение

  • Отговори 159
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Що не я пробва колко може, или те хвана шубето?

Ами не бях на магистралата, а по пътя за съседното село и след 200 пътя взе да се "стеснава" като алея за колоездачи....:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма кой, аз съм доброволец за извършването на теста :drive:

А, нямало доброволци..... Той Роско 3 дни не спа при мисълта да я докара от Англия...... Нямало било......

Умната, ей, да не си трошите главите някъде!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота сутринта започва операцията по сваляне на бронята и поставянето им...и после поставянето на праговете :icon_dance: .Като я направя ще кача някоя снимка да се похваля.

А значи ти ще си хирурга :rolleyes: а коя ще е медицинската сестра на операцията :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето каква ще е новата атракция за срещата за Р.Д на клуба - тест драйв на ВР 4 :icon_thumbup:

Слави от сега може да приема записвания. :drive:

 

п.п : Бате Бойко в "Панорама" каза, че на 15 август откриват 34 км. магистрала Марица - ето ви "писта"! Дано само като е нова да няма още камери. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те сигурно са ги сложили още преди асфалта по магистралата, пък и на права не вярвам да е кой знае колко интересно. По скоро за следващата среща може да се намери някоя писта, и който иска да покара. Гледам на другите клубове е практика, както и драг рейсинга... :D

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще направиш.. най много да ме зарибиш и мен :) Аз си мисля да сложа малко неонче.. някой знае ли от къде да взема и има ли нещо по специално покрай слагането му :icon_hmm:

Я кажи ти откаде 'преписа' идеята за неоните а....... :icon_bye: в Плв по пьтя от гарата продьлжаваш само направо и на 3я светофар обрьщаш посоката пак се врьщаш кьм гарата и след 10м има магазин за автоаксесоари кьдето ги има :rolleyes: мойте ги сложих под броните отпред и отзад а захранването им го хващаш от габаритите с кабелни обувки,ако ти се занимава можеш да си сложиш и ключе да си ги пускаш от вьтре,щото аз моите зимата ги изключвам да не светят по цял ден :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи ти откаде 'преписа' идеята за неоните а....... :icon_bye: в Плв по пьтя от гарата продьлжаваш само направо и на 3я светофар обрьщаш посоката пак се врьщаш кьм гарата и след 10м има магазин за автоаксесоари кьдето ги има :rolleyes: мойте ги сложих под броните отпред и отзад а захранването им го хващаш от габаритите с кабелни обувки,ако ти се занимава можеш да си сложиш и ключе да си ги пускаш от вьтре,щото аз моите зимата ги изключвам да не светят по цял ден :yes3:

 

Лелеее,Вие момчета коли ли ще карате или стрелбища????http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Лелеее,Вие момчета коли ли ще карате или стрелбища????http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

Може да са гледали "Fast and furious" беше филма, та от там да са идеите! :icon_thumbup:

Но за съжаление в България филма е с друго име! :icon_blush:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...