Премини към съдържание

Пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


rosko

Препоръчано мнение

Ще има ли кой да ни чака след Пловдив? :icon_hmm: Областният претседател само чете темата и нищо не казва. :P

Ние с Тишо ще тръгнем след вас, а понеже ще сме с една лъвска кола - и да не спирате - ще ви изпреварим.

 

(Пу, ако това не е за БАН до 2333 година)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 201
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ще има ли кой да ни чака след Пловдив? :icon_hmm: Областният претседател само чете темата и нищо не казва. :P

Че кога не съм ви чакал, та и сега ?.. :P

А аз те тебе чЕкам в Пловдив да ми дойдеш, а ти не довадаш ... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам среща на Била в Стара Загора в 10:30- 11:00 часа.

 

За колегите от София- тръгване от ЛукОйл след караулката на Църна Маца в 08:30

Да не пътувате на автостоп, бре :drive: :drive: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дават времето да е лошо, дано да не е така в Стара Загора, но ако има опасност от дъжд, ще е добре да имаме готовност да сме близо до дома, за да не простудим децата докато ги приберем и да навлечем беля на възпитателите им.

Искам да спомена, че с Данчо (Brigadiro) напазарувахме доста голяма част от списъка даден ни от г-жа Йонкова и остават още малко, за да го изпълним на 100%. Това ще се случи тези дни!

 

Относно тръгването в събота, мисля че Боян ще присъства на повеждането на колоната и ще успее да доведе колегите в 10:30 пред Билла! Но за целта действително трябва да се тръгне 8:15 от Лук ойл-а в София! Иначе ще има закъснения.

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но за целта действително трябва да се тръгне 8:15 от Лук ойл-а в София! Иначе ще има закъснения.

Дани, точно се чудех дали ще ходиш в Ст.Загора и с кого, че има вероятност да не съм с колата, че най-после се боядисва :D Може да се чуем тия дни и ако не си с бебка-да ме повозиш :drive:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дават времето да е лошо, дано да не е така в Стара Загора, но ако има опасност от дъжд, ще е добре да имаме готовност да сме близо до дома, за да не простудим децата докато ги приберем и да навлечем беля на възпитателите им.

Искам да спомена, че с Данчо (Brigadiro) напазарувахме доста голяма част от списъка даден ни от г-жа Йонкова и остават още малко, за да го изпълним на 100%. Това ще се случи тези дни!

 

Относно тръгването в събота, мисля че Боян ще присъства на повеждането на колоната и ще успее да доведе колегите в 10:30 пред Билла! Но за целта действително трябва да се тръгне 8:15 от Лук ойл-а в София! Иначе ще има закъснения.

:mitsu-smiley:Надявам се, че няма да имаме проблем с времето, както винаги досега.

Дани, аз ще се чуя с Данчо и ще мина да натоваря багажа в Петък вечер.

А в събота, ако не тръгнем в 08:00 или най-късно 08:15 нямаме никакъв шанс да стигнем преди 11:00-11:30ч.

Тръгваме в 08:15 и който е закъснял ще ни догонва по магистралата.

 

П.П. Ванката може и в 9:30 да тръгне и пак ще е преди нас на Билата:D :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нов съм и не съм много запознат със традициите тук.. видях тази инициатива, но не разбрах за датата. Ще споделите ли малко информация

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, точно се чудех дали ще ходиш в Ст.Загора и с кого, че има вероятност да не съм с колата, че най-после се боядисва :D Може да се чуем тия дни и ако не си с бебка-да ме повозиш :drive:

За съжаление няма да ти се сбъдне мечтата, да се повозиш на Каризма.. :D Ако зе зачетеш малко по задълбочено в темата, ще видиш че Дани ще е в СЗ доста преди събота... :P

 

За колегата TASSO ... Срещата е тази събота 22-ри май ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега.. за съжаление тази събота съм на другия край на България :( следващият път ще гледам да съм на линия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих със Светльо и в събота сутринта ще взема от Теди какъвто багаж има и ще дойдем с Роско направо на срещата в СЗ.

 

Ако всичко е наред, Мирама трябва да е изпратила по влака дрешките на мое има и ще отида до гарата да ги взема, докато се приготвя барбекюто.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност и аз да дойда , но още е 50/50 така,че ако идвам мога да взема някого или багаж,че засега ако пътувам ще съм сам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре опаковам и изпращам дрешките, трябва да пристигнат в четвъртък. )

Чудесно, ще ги взема в събота от гарата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според синоптичната прогноза по БТВ времето ще е дъждовно на 22 и 23.

Ще се надяваме да извадим малко късмет. :)

http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100726848#d22.05.2010

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се надяваме да извадим малко късмет. :)

http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100726848#d22.05.2010

Дано времето е благосклонно към децата. :)

Моля, да се уточни точния час на тръгване, тъй като в събота е и черешова задушница и мисля сутринта рано да мина през гробища.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано времето е благосклонно към децата. :)

Моля, да се уточни точния час на тръгване, тъй като в събота е и черешова задушница и мисля сутринта рано да мина през гробища.

Значи ще догонваш. :)

Тръгването е в 8:15ч. от Лукойла след караулката на Църна Маца.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така.... Да подходим организационно.... От мен едната скара (хвала на Ечика), другата от Тошко. Въглищата са закупени. От мен 3 щипки за скара, сол, подправки и бойната готовност - за бойни другари. Тенджери трябват за скарата - ще носим ли, или ще вземаме от дома? Имам и друг вариант, само кажете.

Относно плановете за оставане е добре да се определи всеки идващ, че да се направи правилната планировка на мероприятието, така да се каже :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма да ти се сбъдне мечтата, да се повозиш на Каризма.. :D

Преориентирах се вече към Галант :plane:

За съжаление времето ще бъде доста хладно и дъждовно...дано не простудим децата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преориентирах се вече към Галант :plane:

За съжаление времето ще бъде доста хладно и дъждовно...дано не простудим децата.

Ечика ще има грижата да провери каква е ситуацията край езерото, където правихме барбекюто по-миналата година. На традиционната поляна ще бъде мокро и кално, за съжаление.

В краен случай ще се ориентираме към двора на Дома, за да има къде да приберем бързо децата, ако завали. Ние и да се понамокрим, не е страшно.

Явно ще решаваме на място.

 

Роско, имаш ли някаква информация от Ечика за състоянието на "терена" край езерото?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се кахърили. :) Според прогнозите,времето ще е прилично - 20-тина градуса и краткорайно преваляване,чак в следобедните часове. :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще остава ли някой да преспива ....?

 

Повечето мисля :) И няма само да спим, ами ще се и повеселим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще остава ли някой да преспива ....?

Ами и аз и Роско можем да останем (ще пътуваме заедно), но явно ще се решава на място, според обстановката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...