Премини към съдържание

Навигация с вграден антирадар


Препоръчано мнение

Здравейте:icon_bye:Търся си навигация с карти на Европа и България и вграден антирадар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че става дума за "радар-детектор" или забранения "антирадар" ?

 

:link: Я виж това, поствам линка без да съм чел подробности. :)

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радар-детекторите са забранени в доста страни в Европа и ще трябва да си сваляш цялата джаджа. Малко безмислено...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте:icon_bye:Търся си навигация с карти на Европа и България и вграден антирадар

 

Ценов, всеки ТомТом или Гармин, ще ти върши работа, стига да има качена информацията за радарите из европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам Гармин nuvi 765T,сложил съм му последната карта на Европа (Garmin City navigator 2010.30),най-новата карта на България OFRM 5.01,спийд камерите,камерите за следене на трафика,полицеиските стоянки за България и Европа(над 35 000 общо) и вече съм една идея по-спокоен като изляза на пътя.Вие си преценете какво ви е по-необходимо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам Гармин nuvi 765T,сложил съм му последната карта на Европа (Garmin City navigator 2010.30),най-новата карта на България OFRM 5.01,спийд камерите,камерите за следене на трафика,полицеиските стоянки за България и Европа(над 35 000 общо) и вече съм една идея по-спокоен като изляза на пътя.Вие си преценете какво ви е по-необходимо.

 

Колко стотинки общо, ти излезе това удоволствие?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш купи си едно PDA, аз съм с HP IPAQ hx2490b. Кеф ти Гармин, кеф ти ТомТом, кеф ти ИГО. За различните държави, маршрути някои са по добри. Да не говорим за другите неща за които може да си го използваш, цях хампютар в джеба ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш купи си едно PDA, аз съм с HP IPAQ hx2490b. Кеф ти Гармин, кеф ти ТомТом, кеф ти ИГО. За различните държави, маршрути някои са по добри. Да не говорим за другите неща за които може да си го използваш, цях хампютар в джеба ;)

 

Да, и аз от 4-5 години си ползвам телефона(ПДА-то) за навигация. Ако имаш малко познания как да боравиш с такива джаджи ще имаш винаги актуални карти и места с радари. А и като го ползваш и като телефон по-малко вероятно да го забравиш в колата и да ти го вземат. :)

 

ПДА-та читави за навигация почват от 200-300 лева нагоре до 1000 за последното ХТЦ ХД2 с 4,3" екран.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко стотинки общо, ти излезе това удоволствие?

 

529 лева ми струваше удоволствието,но да не забравяме,че това е един от топ моделите на Гармин,който има някои екстри които другите нямат.Е,да прави са колегите,че трябва да се маха от стойката като оставяш колата навън,че даже и самата стойка,но аз съм доволен от уреда,засега не ми е правил проблеми,картите се обновяват през няколко месеца,говори си на български-какво повече ти трябва?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм ТомТом и Гармин със сходни екстри - Томтом-а е класи нагоре, но незнам дали вече има карти за БГ за тях...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм ТомТом и Гармин със сходни екстри - Томтом-а е класи нагоре, но незнам дали вече има карти за БГ за тях...

 

 

Има нова карта за източна европа, включваща подробно и България от доста време, но не съм го пробвал още. За изчисляване на маршрут наистина е класи над GARMIN-а и всякакви останали. Картата е голяма (някъде 2ГБ беше) и от когато е излезнала не съм се наканил да я пробвам, някой ако има отзиви...

 

За навигация май е най-добре един TabletPC + качествен приемник и софтуер.

 

http://img11.imageshack.us/img11/843/z350tablet.th.jpg :yes3:

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има нова карта за източна европа, включваща подробно и България от доста време, но не съм го пробвал още. За изчисляване на маршрут наистина е класи над GARMIN-а и всякакви останали. Картата е голяма (някъде 2ГБ беше) и от когато е излезнала не съм се наканил да я пробвам, някой ако има отзиви...

 

За навигация май е най-добре един TabletPC + качествен приемник и софтуер.

 

http://img11.imageshack.us/img11/843/z350tablet.th.jpg :yes3:

 

Колега Владимиров,ти компютърна игра ли ще играеш или ще караш?Скоро толкова голяма селения в колата не бях виждал,добре че сложи снимката.В града навигацията се слуша,не се гледа,защото ще направиш бела,ако се загледаш.Гармин-а го избрах заради това,че има подробна карта на България за разлика от Том-Том.В западна Европа няма да видиш сериозна разлика между двете марки,там си работят всички екстри,но за родната ни татковина предпочитам устройството с най-пълната и най-често обновяващата се карта-Garmin.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Картата на TomTom по същество е същата като тази на Igo. И двете фирми използват като основа картите на TeleAtlas. Главната идея обаче е, че и двете програми имат от повече от година много добро покритие на България (включително до ниво номера на къщи в градчета като Сандански). В последните версии даже повечето еднопосочни улици из София са оправени. Накратко: напълно използваеми са картите. Единствената разлика със западна Европа е, че няма трафик информация, цени на бензина по бензиностанциите и други подобни глезотийки, които тъй или иначе трябва да се плащат допълнително пък ние българите не сме от хората, които биха си платили ;)

 

Разликата между ПДА и по-висок модел чиста навигация е основно в големината на екрана и наличието на дигитален компас. Като повечето съвремени ПДА-та вече имат и дигитален компас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам Гармин nuvi 765T,сложил съм му последната карта на Европа (Garmin City navigator 2010.30),най-новата карта на България OFRM 5.01,спийд камерите,камерите за следене на трафика,полицеиските стоянки за България и Европа(над 35 000 общо) и вече съм една идея по-спокоен като изляза на пътя.Вие си преценете какво ви е по-необходимо.

 

Към нещо такова ще се ориентирам май!:icon_rock:Благодаря Ви за мненията:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може скоро да се направи един такъв експеримент, с един таблет 8.4, нещо 5 инчовите навигации не се виждали добре, може да се наложи да окажа съдействие в един такъв проект, или да намерим 7 инчова навигация (някой ако знае да казва);

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето аз как монтирах навигацията

 

http://img5.imageshack.us/img5/7315/garminz.jpg

 

 

Това е добро решение против кражба,но маха ли се лесно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, монтирано е в самия сенник и захранването му е там свързано /вижда се в горния ляв ъгъл едно кабелче от пантата и отива под кората/. Включване/Изключване съм свързал към това на фаровете - те са автоматични. За какво ми е да го свалям?

Антирадара ми е монтиран по подобен начин скрито също. Работят винаги и не ги мисля.

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво ми е да го свалям?

Например, за да ъпдейтнеш нова версия на картата или POI?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...