Премини към съдържание

Изместване на рег.номер


scratch

Препоръчано мнение

Колеги, ще ми се да си изместя регистрационния номер под левия фар, а не да е по средата на предницата , както е сега.

Та въпроса ми е от къде мога да си намеря подложката за номера?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще ми се да си изместя регистрационния номер под левия фар, а не да е по средата на предницата , както е сега.

Та въпроса ми е от къде мога да си намеря подложката за номера?

 

 

В Балкан-стар или Дарс Ауто,цената е около 90лв и трябва леко да се преправи....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Балкан-стар или Дарс Ауто,цената е около 90лв и трябва леко да се преправи....

 

Абе колегата май искаше само държача на номера, а не нов номер и то от типа "ААББ" или "АБАБ", или "АББА"... :D Тия не са добре за 1 държач толкова пари пък и накрая да се преправя??? Какво трябва да му се преправя? Нали уж е за ЕВО?! Интересува ме само как се закриват дупките на бронята където е бил рег. номер?! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, какви са тия пари за една пластмаса?! Тия определено не са добре! В крайна сметка ще имповизирам, ама 90 лв. за това си е ненормална работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме само как се закриват дупките на бронята където е бил рег. номер?! :icon_hmm:

 

Ами аз мисля да използвам материала от задната броня, дето ми остана при слагането на парктроника ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека Васко да каже,той е направил тази интервенция,но за цената не съм сигурен,между 70 и 90лв беше...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

76 кинта ако не се лъжа е комплекта държач + 3 болта със специални гумени гайки. Преправянето е съвсен малко. Пилят се едни ръбове, тъй като на еволюшъна решетката е малко по-на вътре от периферията. Така че не е болка за умиране, става много лесно.

Аз направо смених предната броня, защото я счупих и на новата просто нямах дупки за номера в средата.

Цената си е напълно нормална за аксесоар от последното поколение на EVO.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще ми се да си изместя регистрационния номер под левия фар, а не да е по средата на предницата , както е сега.

Та въпроса ми е от къде мога да си намеря подложката за номера?

 

Че за какво ти е тази интервенция?От лансер GTS,не можеш да направиш ево,само с преместване на номера!:icon_doh:

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я стига глупости,пластмасате е 4 лева,трябват ти няколко видии,ако искаш да оставиш металната подложка.Огъваш я да дойде по формата на бронята и я захващаш.Ако те е страх да не счупиш пластмасата за номера я нагряваш с пистолет за горещ въздух както е с номера,докато заеме желанта форма.Който има излишни пари да пълни гушата на Балканстар,аз не бих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я стига глупости,пластмасате е 4 лева,трябват ти няколко видии,ако искаш да оставиш металната подложка.Огъваш я да дойде по формата на бронята и я захващаш.Ако те е страх да не счупиш пластмасата за номера я нагряваш с пистолет за горещ въздух както е с номера,докато заеме желанта форма.

 

:icon_clap: И като направиш всичко това, което си написъл става една ГОЛЯМА ГРУБА СЕЛСКА ПРОЯВА С АВТОРСКИ ХАРАКТЕР (ГСП с АХ)!!! :icon_thumbup:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: И като направиш всичко това, което си написъл става една ГОЛЯМА ГРУБА СЕЛСКА ПРОЯВА С АВТОРСКИ ХАРАКТЕР (ГСП с АХ)!!! :icon_thumbup:

 

Извинявам се,другият път ще напиша по ГРАДСКО мнение от рода на "Иди на майстор,той знае как да ти го направи".Човека иска решение-всеки дава отговор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се,другият път ще напиша по ГРАДСКО мнение от рода на "Иди на майстор,той знае как да ти го направи".Човека иска решение-всеки дава отговор.

Решението е само 1 ! А именно оригиналът. :icon_rock:

Всичко друго ще бъде грозно и ненадеждно във времето. :good:

Не вярвам някой да си купи кола за около 30 и кусур хиляди пари и да се изцигани за 80лв. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам някой да си купи кола за около 30 и кусур хиляди пари и да се изцигани за 80лв. :icon_bye:

Да- никакво циганене в случая- ако беше за Галанта ми- със сигурност бих си играл да огъвам пластмасата, тук не си струва.

Редактирано от Trink
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен преди време в софийския БС ми казаха 40 лв за джаджата, но тогава се отказах да си местя номера. Даже и безплатен монтаж ми предложиха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че за какво ти е тази интервенция?От лансер GTS,не можеш да направиш ево,само с преместване на номера!:icon_doh:

 

То това е ясно, а и моята цел избощо не е тази! Просто ме кефи как стои номера, когато е под левия фар. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...