Премини към съдържание

ПТП


starshinata

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, да се оплача, снощи във Варна чакайки на червено, един гнусен наркоман ме намели отзад, засегнати са бронята престилката и вратата на багажника + още неизвестни щети( утре ще я давам в бокса да видят вътрешните щети). На някой ако му се намира задна броня или има идея от къде да взема да свирка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бас държа че варненското гъзе е било с голф с добруджанска регистрация.

 

Тц, варненска рег, Форд Проб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бас държа че варненското гъзе е било с голф с добруджанска регистрация.

 

Фаталната комбинация...

А колега, съжелявам много за кофти ситуацията... надявам се проблема да е до минимум - само визуален и да успееш да го отстраниш... някъде във форума видях коли на части,може да потърсиш ако никой не се отзове в твойта тема... Викахте ли КАТ? Или се оправихте по между си...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, жалко за красавеца! Каква е регистрацията - няма значение.... Важното е, че ти няма нищо!

 

Първо се обърни към Сашо http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showforum=35

Гарантирано коректен!

 

Варианта с адаша SLX също е добър, също изключително почтен човек!

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що бе има и още една комбинация - цвик, вн регистрация, пишлеме с качулка, вътре як пушек от джойнт. Като излезе и почне да ходи, походката е "гоня мухите от задника си". Те зарад такива оплювам една марка, не заради самите коли... Иначе дано бързо оправиш бу-бу-то, знам колко е неприятно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фаталната комбинация...

А колега, съжелявам много за кофти ситуацията... надявам се проблема да е до минимум - само визуален и да успееш да го отстраниш... някъде във форума видях коли на части,може да потърсиш ако никой не се отзове в твойта тема... Викахте ли КАТ? Или се оправихте по между си...

 

Да, викахме КАТ, доидоха след 30 минути( в 12:00 вечерта стана случката). Колата е вече в бокса, чакам части от колегата Сашо, а майстора ми обяви цена 650лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, викахме КАТ, доидоха след 30 минути( в 12:00 вечерта стана случката). Колата е вече в бокса, чакам части от колегата Сашо, а майстора ми обяви цена 650лв.

 

650 лв за изчукване и боя ли? Надявам се ,че и боята е включена, но и така да е ми се вижда мн скъпо! преди 5 дни претърпях ПТП, за изправяне на преден капак, поправяне на предна броня изправяне на гредата зад бронята и още няколко железа около десния фар + боядисване на броня и преден капак(цялостно)-250лв(само работата) надявам се боята да не надвиши 80-100лв колкото и скъпа да е.

Дано да ти я направят както трябва. Пък и париките от застраховката на фордака да стигнат:) Успех!:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги, да се похваля, че Галантчето ми е вече в строя. Цялото удоволствие ми коства 800лв. и 10 дена таксита.:)))

Специални благодарности на колегите Alex2511 & SLX.

 

http://olecoupon.snimka.bg/automobiles/mitsu.466000.17061231

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, да се похваля, че Галантчето ми е вече в строя. Цялото удоволствие ми коства 800лв. и 10 дена таксита.:)))

Специални благодарности на колегите Alex2511 & SLX.

 

http://olecoupon.snimka.bg/automobiles/mitsu.466000.17061231

 

Айде вече безаварийно да си караш самолета. И друг път като ти харесат колата само да я гледат, не да я "опитват".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...