Премини към съдържание

Здравейте!


bace

Препоръчано мнение

Приемате ли още един с Галант във форума :icon_dance:

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?f=5...72&start=30

Редактирано от bace
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли още един с Галант във форума :icon_dance:

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?f=5...72&start=30

Честито.............

И основен ремонт на 626 се прави за доста повече време........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, вече спряхме да приемаме колеги от Мазда форума, защото както е тръгнало, скоро там никой няма да има с Мазда.... :lol: :D :lol:

 

Честито, и със здраве да си го ползваш... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Хубав подарък си си направил за идващите празници.

Освен 6 носача, има и 5 броя ламба сонди и 3 катализатора. При настъпване, както ти искаш да изпреварваш тировете нагоре по баира, проявява завиден апетит, но пък те ще слагаш газов инжекцион. Предполагам си се запознал с характерните проблеми за модела. Колата не е евтина като поддръжка и не всеки може да я направи.

Нищо не е съвършено, така че моите поздравления за избора :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане :icon_thumbup:

.... Не, вече спряхме да приемаме колеги от Мазда форума, защото както е тръгнало, скоро там никой няма да има с Мазда....

....аааа тогава ще го бартеросам за мазда :icon_angel: (за сега си имаме двечки)

Хубав подарък си си направил за идващите празници.

...Да наистина хубав :) ...много му се кефя :icon_rock:

Дано да е като старата .... забравил съм от къде се отваря капака за двигателя :icon_blush:

....проявява завиден апетит...

... похапва като я юркам (всяко удоволствие се заплаща в крайна сметка)

....Предполагам си се запознал с характерните проблеми за модела....

...горе-долу...но има още какво да науча предолагам, иначе бая се рових из форума Ви да науча нещо, колата има забележки (няма как да няма при положение , че е на 10+ години и си е карана яко),но като цяло е много ме радва, за дълъг път е идеална!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е като старата .... забравил съм от къде се отваря капака за двигателя :icon_blush:
Ааааа, ей тука вече послъгваш... :P

Във темата ти в Мазда форум, каза че на Маздата си и правил и основен ремонт , и то по бързо, отколкото си сменил на Галанта ремъка... :lol: :lol: :lol:

Добре че не ти е и Маздата 2.5 V6 , че ти трябва суха храна за 3 дни, докато и свалиш само главите ...За целта трябва да развиеш 1937 болта, с тези 4 разпределителни вала , дето пречат за болтовете на главите... :o :lol: :D :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D :D :D

Прав си послъгвам малко :D , правил съм й полу-основен рамонт така да се каже....ама то си беше лично моя вината....към 5-6 месеца я карах с около 200г. масло (имах един семеринг дето изпускаше и датчика за маслото не работеше...бях го счупил по невнимание) и така си карам....карам....от време на време нещо почуква....след това по-силничко....накрая взе да работи като дизел....и беше крайно време да сменя половината двигател ...

....сега ще ме оплюете как съм се гаврил с колицата (бях я отписал горката и не ми пукаше много ....) но дзвера възкръсна и сега е отново на линия

п.п. след приключенията с ремонта, а и преди това, капака съм го вдигал само за консумативи (масла, ремъци, шарнири и накладки)...изключително кораво куче се оказа тая мазда.

Може и да ми се изсмеете ама тия японки от старата школа са си доста по-изпипани от повечето нови боклуци дето заливат пазара (не говоря като екстри и т.п.), а като идеи и качество на сглобката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... тия японки от старата школа са си доста по-изпипани от повечето нови боклуци дето заливат пазара (не говоря като екстри и т.п.), а като идеи и качество на сглобката.

:rulez: :rulez: :rulez:

Честито за новата японка (или японец, както ти харесва повече :icon_thumbup: ). Те колите от това поколение, за което говориш, са почти технологични близнаци, май. Преходът от японско към японско само по себе си е признак за познаване на технологичната/техническата школа на "изгряващото слънце" и говори за вкуса и усета на човека към стойностните автомобилни изработки. :icon_clap:

 

П.С. Абе още се чудя защо тия, дето загубиха втората световна война, продължават да са лидери в техническата област :icon_hmm: ??? И май само ние сме някакво изключение от горната максима ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо - добре дошъл! Не един "маздаджия" и "нисанджия" е приел този форум! Всичките - радушно!

 

Второ - ама какво да се смеем, бе, човек, едно време колите са правени да карат вечно, сега - уви - не е така.... Няма вече такива коли, само не знам какво ще прявим след някоя друга година!

 

Пожелавам ти хиляди безаварийни километри на наслада с този самурай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодаря за посрещането :)

едно време колите са правени да карат вечно, сега - уви - не е така....

Съжелявам за израза, ама вече всичко се прави за принципа "е**ш и хвърляш"

Какво да се прави такава е политиката вече :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Абе още се чудя защо тия, дето загубиха втората световна война, продължават да са лидери в техническата област :icon_hmm: ??? И май само ние сме някакво изключение от горната максима ...

На този въпрос мога да ти отговоря с един цитат от американски филм " Японците са една от първите нации в света /ако не ипървата/, защото когато при тях има проблем сядат и го решават, а всички останали нации започват да търсят виновния за проблема /особено българите/ и след това евентуално го решават. Начин на мислене.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...