Премини към съдържание

Colt Cyborg Vs Colt 1.8 Gti


kuncata

Препоръчано мнение

Като гледам окачването на двигателя( 4G92 Mivec) и периферията, ми се струва, че може да се бодне на на нашите машини без преправяне...... :wub:

 

Ми да бе :) Нали имаше снимки на един германец който е сменил 4г13 с 4г92 мивек... Мисля, че ъпгрейда е чувствително задоволителен?! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея дали нашите кутии могат да издържат на въртящия момент на този мотор...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея дали нашите кутии могат да издържат на въртящия момент на този мотор...

А моята каква е? Тя ще има ли шансове :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А моята каква е? Тя ще има ли шансове :icon_n_king:

 

Би трябвало, има колега с колт 3 гти чиято кутия носи и повече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А моята каква е? Тя ще има ли шансове :icon_n_king:

 

На твоя Колт мотора е обърнат и едва ли ще стане без преправяне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това пропуснахме колега, че твоя мотор е на обратно, но може да стане с флекс и телоподавка :icon_rock: Иначе 4G63 би трябвало да пасне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това пропуснахме колега, че твоя мотор е на обратно, но може да стане с флекс и телоподавка :icon_rock: Иначе 4G63 би трябвало да пасне.

И аз това видях,че на Мивека всичко е обърнато на обратно,обаче си викам абе я да си замълча,така и така не разбирам много да не се излагам излишно :icon_thumbup:

 

А въпросния 4G63 двигател от еклипс 150 к.с. ли е ?

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да :icon_n_king:...обаче 4Г63Т надхвърля 200к.с,а 4Г63Т-Мивек е 280к.с :mitsu-smiley:

Редактирано от MultiPointECI
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А "чипче" неможе ли да се намери за такъв колт? Из форумите на Пежо имаше някви дето предлагаха чипове за френски котлони,реших да попитам за мицубишито и какъв беше отговора

"всичко зависи от това какво ти е еку-то. Ако е японско не можем да го правим. Ако е европейско ще стане. Кажи какво е и ще ти отговоря." Може ли да се има доверие на такива хора за чиптунинг,и действително как мога да разбера какво ми е ЕКУ-то,колата е внасяна от Италия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да ти направят чип, не давай да ти пипат ЕКУ-то, да не си търсиш ново :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да ти направят чип, не давай да ти пипат ЕКУ-то, да не си търсиш ново :)

Определено нямам такова желание!

 

Днеска попаднах на нещо странно и непознато за мен това.Не разбирам много от английски,но до колкото разбрах това играе ролята на "мини турбина" вкарва въздуха под налягане,но се задвижва чрез електричество. Ще има ли полза от такова нещо,защото цената ми се вижда твърде ниска,ако има каква ще е тя. Разчитам на по-компетентните :icon_dance:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега чип на гол мотор си е направо заблуда, най-много 1-2кс да изкараш от малко предварение и гориво. Един приятел има СRХ и го подготвя за планинския шампионат. На Дино-стенда показа разлика 1 кв на колелата след чипа! :icon_blush:

Редактирано от kris_kn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя такава малка разлика идва само от разликата в атмосферните условия, освен ако не е съобразена...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересни метафори... Само че, доколкото съм запознат нашите ЕКУ-та не се "чипосват".... Софтуера не е записан в чип, а в самия процесор. А ако колегата направи турбо проект, то тогава ЕКУ-то става излишно, а на негово място се слага мегаскуирт, който вече се настройва прецизно от хора които знаят какво правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...