Премини към съдържание

Magic Cup Mitsubishi


valboss

Препоръчано мнение

Бат'Марине, май ще вадим калкулатора да сметнем колко е 20% от 11.55 лв :icon_dance:
Както искаш го смятай, разликата между това което събира Вальо и цената на чашата е 1.86 лв.(Български инфлационни) :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

А бре вие да не сте си поливали калкулаторите с вода. :D

това са мострите които изработихме

post-6998-1256326082.jpg

Редактирано от daniel65
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, BOGRY е дал цена от 11.55 лв без ДДС за един брой при поръчка от 51 до 200 броя. Ти си написал, че превода за 1 брой чаша е 12 лв. Ако колегите изберат "неговите" чаши, разликата от 2.31 лв за чия сметка ще бъде :icon_hmm: :rolleyes:

 

Данчо,11.55лв. това е цената за нас,освен ако не държиш да се отчиташ някъде с фактура.Вальо е написал 12лв. защото човека достатъчно отстъпки направи и едва ли е редно да ни прави чаши без печалба.Аз мисля,че така е правилно.

 

И разликата от 11.55 до 12 лв е само 45 стотинки, а не 2.31 лв, както е написал Данчо.

 

Абе, разликата е 1лев и 86 ст. ако трябва да сме точни... :icon_thumbup:

 

Абе,точно 2.31 си е,както писа Данчо. :)

 

Бат'Марине, май ще вадим калкулатора да сметнем колко е 20% от 11.55 лв :icon_dance:

 

Както искаш го смятай, разликата между това което събира Вальо и цената на чашата е 1.86 лв.(Български инфлационни) :lol:

 

А бре вие да не сте си поливали калкулаторите с вода. :D

 

Моят калкулатор е най-точен!!!!http://s14.rimg.info/5c1199d63cf8125eed99e635bbd289b1.gif

И той казва следното:

-Вадете парите от дюшеците и сейфовете, и ми пращайте по 12.00 лв за брой чаша.

http://s10.rimg.info/abc171403125975ee609017dd5ce2bbb.gif

А ако не достигнат, аз ще додам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мене 5 бр. чаши. В понеделник ще пратя парите.Искам от хубавите - английските.

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вальо, давай сметката по която да превеждаме паричките! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

лелеле :))) Каква сага се е получило.

 

Между другото, аз пресметнах разликата на 2,76 :))

 

12,00 - (11,55 - ((20%) * 11,55)) = 2,76

 

Това от чисто математическа гледна точка. Никой да не се засяга. Г-н valboss заслужава и повече за главоболието дето си навлече :) :beer: :beer:

Редактирано от dark
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, давай сметката по която да превеждаме паричките! :)

Светльо сметката и поясненията са на предната страница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, давай сметката по която да превеждаме паричките! :)
И ти ли ще си вземаш Английска чаша бре ? :o

Аз ще изчакам да пуснат Японски, че като знам Англичаните какви коли правят, направо ми се отщя такава чаша..... :lol: :D :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
И ти ли ще си вземаш Английска чаша бре ? :o

Аз ще изчакам да пуснат Японски, че като знам Англичаните какви коли правят, направо ми се отщя такава чаша..... :lol: :D :lol:

 

Е иска ми се японска, ама няма! Ти не си взимай пак английска стока, че после ще продаваш втора ръка употребявани чаши на фен клуба. :haha:

 

Сметката това ли е последно?

 

Валентин Иванов Шопов, UniCredit BulBank, клон - 553, сметка - 7630 1078930921, IBAN - BG77 UNCR 7630 1078 9309 21.

 

Внасяме по 12 лева на чаша така ли? Че тука почнаха едни сметки, едни ДДС-та....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, не съм предполагал, че от едни чаши - ще се получи турски сериал!!! :icon_doh:

Отделно искам да помоля, но който му се струва интересна сагата, да започне гледането от първият пост в темата - така ще намалим играта на въпроси и отговори....

...........

Все пак, за колегите с ограничено свободно време, ето сакралният пост, в който ще намерите двата начина за превеждане на суми:

valboss съобщения, Вчера, 15:54 Съобщение #90

Днес ми звъннаха няколко колеги, да питат, ще продължа ли обновяването на списъка с желаещи да поръчат "магическа" чаша.

Да ви кажа, самото словосъчетание "магическа" чаша, вече ме кара да потръпна.....

Освен това, не зная, дали всички записали се до сега, ще искат да препотвърдят намеренията си да притежават толкова обсъжданият предмет.

Затова предлагам следното:

1. Който желае да си пие топлата напитка, с чаша - която може да видите в линковете от първият пост в тази тема, нека си задели 12/Дванадесет/лв. за брой.

2. Със сумата, които е определил за нужният му брой чаши, намира най-близкият офис на спедиторска фирма "ЕКОНТ". Пуска парите не като пратка, а като паричен превод до:

гр. Плевен

офис - ЦЕНТЪР

за Валентин Иванов Шопов

тел. 088 626 3813

Обърнете внимание на болд текста.

Таксата за 12.00 лв. е 0.12 лв. или 12 стотинки, затова го предлагам като по-тънък превод.

Превода се получава за 30 минути.

3. Вторият вариант е следният - с вносна бележка или платежно нареждане, на името на Валентин Иванов Шопов, UniCredit BulBank, клон - 553, сметка - 7630 1078930921, IBAN - BG77 UNCR 7630 1078 9309 21. Сметката е левова. Превода се получава за един до два дни, в зависимост от населеното място и банката от която постъпва трансфера. Таксите са различни и не се наемам да ги коментирам.

4. Ще оформя нов списък, в който ще вписвам само тези, от които съм получил суми, кратни на желаните чаши.

За целта, моля, изпращайте ми като ЛС сканиран документ за изпратените суми, или снимка на самият документ/може и от телефон/, или №, дата и място на издаване на вносният документ. Това за тези, които ще прибягнат до банковите услуги.

За тези, които ще ползват услугите на "ЕКОНТ" - изпращайте ми на ЛС копие от нареждането за запис, по гореописаният начин.

5. Вероятно забелязвате, че при обявена от BOGRY единична цена от 11,55 лв., ще събирам по 12.00 лв. Това е лично мое решение, което поставям и като условие за да продължа с организацията по изработката на чашите. Имайки предвид и последната оферта на daniel65, считам, че не може да получиш хем читав продукт - хем да ти е без пари. И понеже предвиждам, че поръчките ще са между 50 и 100 броя, с цена от 12.00 лв. ще унифицираме заплащането им.

....................

След толкова много писания и обяснения, остава само да се съберат 50 бр.

 

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То наистина стана една пернишка драма!!!Вальо, аз ти пускам в понеделник 36 лв. по Еконт , а пък ти реши откъде да ги поръчаш!!Благодаря ти за организацията и съдействието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ги пратя веднага но през Paypal. Някой който има акаунт там би ли ми свършил услуга да ги препрати на Вальо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е хубаво, но аз така и не разбрах как ще получим чашите.

Ти изпрати парите, пък за доставката не бери грижа, нали има организатор, негова е грижата за изпращането. Аз му имам безрезервно доверие, можеш да му се довериш и ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като някое мрънкало да попитам дали има оферта за обикновени чаши и как изглеждат, за приятелите ни от дом "Българка".

Дали ще могат да се осигурят средства от хазната на клуба или да изпратим с по 2-3 лева повече при нашите поръчки :icon_hmm: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има пари в хазната на клуба и ще направим и за децата, ако искате. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има пари в хазната на клуба и ще направим и за децата, ако искате. :)
Искаме... :yes3:

И без това, тази година само се канихме да правим разни работи за тях, но не се получи нищо... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Парите за 2 чаши на колегата sirko (Тодор Семовски) са в мен и утре сутринта ще ги преведа по сметката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както обещах, започвам да съставям нов списък - само с тези колеги, от които съм получил превод за поръчки на чаши.

Към днешна дата, списъка е следният:

 

1. КОКИ-ЛАНС - 2 броя, 24 лева.

2. tmintov - 2 броя, 24 лева.

3. Vanio - 5 броя, 60 лева.

4. stanimirko - 3 броя, 36 лева.

5. todormitew - 2 броя, 24 лева.

6. sirko - 2 броя, 24 лева.

.........................................

Общо поръчки за чаши - 16 броя.

 

Моля, изпращайте ми на ЛС сканиран документ за изпратените суми, или снимка на самият документ/може и от телефон/, или ника с №, дата и място на издаване на вносният документ. Ако не ви стига времето, може да ми потвърдите устно превода - на тел. 088 626 3813

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. КОКИ-ЛАНС - 2 броя, 24 лева.

2. tmintov - 2 броя, 24 лева.

3. Vanio - 5 броя, 60 лева.

4. stanimirko - 3 броя, 36 лева.

5. todormitew - 2 броя, 24 лева.

6. sirko - 2 броя, 24 лева.

7. Светла - 2 броя, 24 лева.

.........................................

Общо поръчки за чаши - 18 броя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...