Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Русе


Препоръчано мнение

колеги аз предлагам неделя промерно кам 15;00 4аса на кауфланд1 да се видим.Ако има желаещи да пишат или ако иамте други идеи казваите.4е и аз искма много да го вида този галанд.Единпат го бях видял и го разглеждах,маи е гти ако не се лажа.Аз сам с ланцер гти и щте ми е интересно да го разгледам.Дано се саберем поже4е ьора този пат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Оооооооккккккеййй,момичета и момчеатаааа...!!!Ако остава за 15.00 навит съм,неделя нали така...?В събота имам път към Търново и неделя ще съм си тука,ама пък сме само тримцата,а..?На мен ще ми е за 1 път да дойда на такава среща и ше ми е интересно да се видим все пак,нищо че сме малко.Ние ще се видим ама на кой Кауфланд,а....?

Опаааааа не съм видял 1 аххахахах ок зна1и на Кауфланд 1!!!

Редактирано от qnito
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става за неделя.Значи в 15.00 ч. на Кауфланд 1.А пък за по нататък като се постопли може и един излет сред природата да си направим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става за неделя.Значи в 15.00 ч. на Кауфланд 1.А пък за по нататък като се постопли може и един излет сред природата да си направим.

Колеги кажете ми кой е Кауфланд-1,и кой 2,този на влизане от Разград или до Практикер дето е.Ако всичко е ОК,аз съм там....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагаммммм да е на Кауфланд 2 до Технополис!Защо ли..?,защототооо паркинга е по голям,а пък в неделя на Кауфланд 1 по това време ще е лудница...Ама ако всички са навити за К1 няма да се цепя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажете Кауфланд 2/на влизане от Разградският път,до Технополис/,няма проблеми.

Редактирано от azcoki
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там съм, където и да е, :rulez: но все пак мисля, че ще е по-удобно на К2, заради по-големия паркинг и ще е по - спокойно там.

Редактирано от siska1709
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре зна4и остава уговорката за К2 до технополис неделя 15:00 щте се радвам да се видим.Сисо за изгледа няма грижи кажи амо кога много добра идея аз сам навит по всяко време.Дано този пат баде ощте пове4е хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ихууууууууууууууууу брао беееее колко станахме,идеално колото и да сме важното е духа да се усеща,значи утре ще мина да измия бонбониерата....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че но можах да дойда,но така стана ,че пазих леглото цяла неделя.Не знам какъв вирус ме хвана ,ама да не ви идва до главата.За следващия път се надявам да няма вече пролетни вирусчета .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички и честита пролет... :)

Та сега да си дойда на думата...на срещата, която се проведе на 21-ви, с останалите колеги, решихме да отправим едно предложение към всички - един път месечно, да имаме определена дата за срещи (да речем всяка последна неделя от месеца) и така да създадем някаква традиция и в нашия град :drinks: Чакаме отзиви и предложения.

 

С. Петрова :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички и честита пролет... :)

Та сега да си дойда на думата...на срещата, която се проведе на 21-ви, с останалите колеги, решихме да отправим едно предложение към всички - един път месечно, да имаме определена дата за срещи (да речем всяка последна неделя от месеца) и така да създадем някаква традиция и в нашия град :drinks: Чакаме отзиви и предложения.

 

С. Петрова :mitsu-smiley:

 

Сисе, що не качите малко снимки от срещите, както правим останалите региони? Ще ни е интересно да ви видим поне на снимки, а и на живо надявам се!

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сисе, що не качите малко снимки от срещите, както правим останалите региони? Ще ни е интересно да ви видим поне на снимки, а и на живо надявам се!

Поздрави!

 

Този път нямаше снимки, защото просто нямаше кой да носи апаратче, но от следващата сбирка, непременно ще има - лично се заемам с това :icon_thumbup:

 

П.П. А дано и в най - скоро време, наистина имаме възможността да се видим и на живо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз същто съм съгласен за последната неделя от месеца.Ари пишете колеги,колкото по-ве4е толкожа по-добре.4акаме и други предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

и аз съм "ЗА" среща всяка последна неделя. Следователно това се пада 25.04.2010 така ли .......? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате този път да е в събота 24.04, че по принцип в неделя съм на работа и ми е малко трудно да идвам..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом Дидо казва 24-ти,значи тогава ще е.Че иначе закъде без него.Айде казвайте къде ще бъде и в колко часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеално, само дано съм се върнала от път до уречения час...а относно мястото - нямам претенции, където е удобно на повечето. :)

 

П.П. И този път ще има снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

на 24-ти,ако времето позволява, искате ли да се разходим до текето и да пиинем по нещо там ..... :icon_blush:

Редактирано от Dante
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

ехооо,айде да направим една сбирка в края на месеца (31.10.2010)..... :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

...поради "лека" профилактика, любимият ми автомобил е в сервиз, и не знам кога ще излезе от там, защото майсторите нещо се запъват и немогат да разберат къде е проблема :mad: ...ако по - някаква случайност е готов, нямам нищо напротим за едно събиране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Всяка среща в Русе скоро?

Аз бях в Русе Лас уикенда и аз видях тази кола.

За съжаление аз не отговарят на собственика.

 

Hello.

Any meeting in Ruse soon ?

I was in Rouse las weekend and I saw this car.

Unfortunately I did not meet the owner.

 

http://img190.imageshack.us/img190/5180/lancerbg.jpg

 

http://img230.imageshack.us/img230/3006/lancerbg2k.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...