Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Русе


Препоръчано мнение

Май само в Русе несе организира среща :icon_hmm:

 

 

Хайде, една среща в Русе на 26.09. Присъствието на Русенлии и Свищовлии е задължително от другите градове който може и изявява желание да заповяда. Срещата ще се състои на OMV на изгода за Варна часът ще бъде уточнен в следващите теми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аааа ,не е вярно че в Русе не се организират срещи - всеки петък и събота си организираме среща с Dido Ruse в някоя механа.Може да сме само двама ,ама кат за 20 сме :icon_tongue: :icon_drunk:

А в събота може да се видим ама след 17.00 защото ще отработваме празниците /тези дето почиваме де/

Звънни ако ще идваш.Таман с теб ще станем трима за механата с хубавите ребърца и крила

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПРОМЯНА: Срещата ще се състои в 17:30 на паркинга на Кауфланд 1 / до Практикер който е.

 

 

Между другото от централна северна България, само трима фена ли има :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: .............срям срам срам срам :mad: :mad: :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПРОМЯНА: Срещата ще се състои в 17:30 на паркинга на Кауфланд 1 / до Практикер който е.

 

 

Между другото от централна северна България, само трима фена ли има :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: .............срям срам срам срам :mad: :mad: :mad:

 

И аз от 24-ти септември карам един японски звяр :)

В Русе съм, свиркайте за нови срещи, ще следя и форума :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕ колеги що така свиркайте по от рано аз чак сега научавам за срещата дайте да направим още една :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз сега разбирам, че се срещате в Русе!!!!! :icon_crying: Досега ходих при маздите, защото един приятел е при тях и ме осиновиха в семейството, но ще ми е кеф да се съберем само Рубинчетата на автомобилната индустрия :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Еййййййй айде бе рубинчета от Русе!!!Да се съберем ВЕЧЕ и при зимни условия,шото много ме е яд,че в града виждам мицки а пък не може да се запознаем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Съгласен съм за между празниците колеги,съжалявам че не писах до сега ама компа са беше преее....САмо кажете къде в Русе и ще съм там,за между празниците става въпрос,ако има нещо пишете на ЛС.Айде със здраве!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги празниците минаха,какво става със срещата в Русе :icon_crying: Аз съм от Разград,и ще доида на всяка цена!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз точно за празниците останах без съединител и все още нямам ако се събирате приятно изкарване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно в Русе сме малко любителите на митсу...а може и да греша :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Хайде Русе, имате 12 дена за подготовка 31.01.2010 Кауфлант-1 (до Практикер) 15ч. :lol:

 

Ха сега да ви видя колко сте сериозни. Ден и час са обявени, да видим освен мен, Дидо и Свилен кой ли други ще се обърка да дойде :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дидо да я преместим ли в по-късен час или в събота :icon_hmm:

 

Хайде бре нали искахте среща ще идвате ли :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дидо да я преместим ли в по-късен час или в събота :icon_hmm:

 

Хайде бре нали искахте среща ще идвате ли :rulez:

По -добре да е в събота. Но както решите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дидо кажи си тежката дума кога да е, и ако решиш че ще е по-добре на друго място кажи къде.

Ти оправи колата и ще решим. Не, че има желаещи. Така като гледам пак ще сме само трима.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...