Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Русе


Препоръчано мнение

Ми аз не съм влизал отдавна в форума по ред причини,но сега видях за срещата.Според мен най добре ще е да се съберем в събота следобед,на мен тогава ми е по удобно така че решавайте

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Срещата остава за неделя 15:00 на уреченото място.

 

 

П.П. Който ще идва да пусне един пост за да знаем броя на хората евентуално, че при лошо време да заем кого да чакаме. И от там в някой кафе може би.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата остава за неделя 15:00 на уреченото място.

 

 

П.П. Който ще идва да пусне един пост за да знаем броя на хората евентуално, че при лошо време да заем кого да чакаме. И от там в някой кафе може би.

ОК. Да пробваме! Ставаме двама.:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи последно в неделя.Ами Вальо аз да взема да остана в Свищов до неделя и да те вземам после за Русе ,защото еклипса може и да не тръгне.Пък и то с тези 200 кончета малко ще ти е трудно в снега :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на линия и в перфектна форма несе притеснявайте :)

 

 

П.П. Рени ти с мен ли ще пътуваш

 

Нем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз "закъснях съвсем мъничко" и нормално нямаше никой на Кауфланд, но дано поне Вие сте си изкарали добре. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз "закъснях съвсем мъничко" и нормално нямаше никой на Кауфланд, но дано поне Вие сте си изкарали добре. :)

Е, малко , малко, до и 30 чакахме. После бяхме на Приятели. Ето и малко снимки:

http://picasaweb.google.com/joce.ps/Ruse31012010#

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно малко след, като сте тръгнали и аз съм отишла...и варианта със звъненето го обмислях, но нямяше на кого за звънна. Така, че за следващия път, ще гледам, като има сбирка - да съм си в Русе и да не закъснявам. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги и колежки, няма ли да има събиране тея дни(да се порадваме на хубавото време) :drive: , да речем в събота, неделя - а и желаещи да има, другото е лесна работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "За" ама това време нещо се смарангяса тотално. Трябва срещата да се проведе на закрито :rolleyes: . Неделя звучи добре!

Редактирано от Dante
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Офффф така ме е яд,че не съм видял тематаааа и датата на срещата,че ша откача бееее.Другият път като правите нещо в Русе пишете на ЛС моля ви....,виждал съм ви из града и искам да се запознаем!!!!ЕДин пъ се случи да гоня siska1709 по Волов надолу,но за късмет тя естествено говореше по телефонааааа,...както и да е,надявамс е някой ден да се видим русенски фенове и ентусиасти.

Редактирано от qnito
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Офффф така ме е яд,че не съм видял тематаааа и датата на срещата,че ша откача бееее.Другият път като правите нещо в Русе пишете на ЛС моля ви....,виждал съм ви из града и искам да се запознаем!!!!ЕДин пъ се случи да гоня siska1709 по Волов надолу,но за късмет тя естествено говореше по телефонааааа,...както и да е,надявамс е някой ден да се видим русенски фенове и ентусиасти.

 

От утре почвам да ползвам само хендсфито...принципно винаги се оглеждам за други мицки, но явно разговора ми е бил много заинтригуващ, за да пропусна - но ще се поуча за напред :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искате ли да се порадваме на хубавите си коли и слънчевото време, да речем събота или неделя? А относно колежката siska1709, май ще се окаже, че повечето сме я засичали из улиците - колежке да вземеш да дойдеш на срещата, стига само сме те гонили из улиците, да можем да видим по - отблизо прочутият ти галант... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искате ли да се порадваме на хубавите си коли и слънчевото време, да речем събота или неделя? А относно колежката siska1709, май ще се окаже, че повечето сме я засичали из улиците - колежке да вземеш да дойдеш на срещата, стига само сме те гонили из улиците, да можем да видим по - отблизо прочутият ти галант... :rolleyes:

 

Колега едвам ме нави :D , от сега казвам, за да не се допускат грешки от моя страна, като предните пъти - тази седмица, включително и събота и неделя съм в Русе,(чак по - другата седмица ще съм във Варна) така, че където и да е срещата на 1000% ще съм там, стига само сме се засичали индивидуално по - светофарите :good: Казвайте само час, дата и място и пристигам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега едвам ме нави :D , от сега казвам, за да не се допускат грешки от моя страна, като предните пъти - тази седмица, включително и събота и неделя съм в Русе,(чак по - другата седмица ще съм във Варна) така, че където и да е срещата на 1000% ще съм там, стига само сме се засичали индивидуално по - светофарите :good: Казвайте само час, дата и място и пристигам.

 

Радвам се, че съм бил убедителен :icon_thumbup: ,сега остава само и другите колеги да са съгластни и да дадат някакво предложение, защото аз съм новобранец в това и незнам къде ще е най - удобно за всички...а как така не сме се виждали и из Варната с тебе, да вземем да направим Русенска сбирка и във Варна :icon_dance: Чакаме предложения и от останалите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...