Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Русе


Препоръчано мнение

  • Отговори 149
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ехооо...Нещо сте позабравили да пишете, май? Ще има ли среща в близко бъдеще?

Изберете си един организатор и си насрочете среща... пък може и аз да дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами В далечното минало, аз организирах няколко срещи може да се пробвам за още една :icon_dance: в началото на другия месец, на пример 04.06.2011

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами В далечното минало, аз организирах няколко срещи може да се пробвам за още една :icon_dance: в началото на другия месец, на пример 04.06.2011

Ами организирай. Аз пък ще дойда :) Ще се съберем пак голяма група...от трима.....аз,ти и Сисо....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами В далечното минало, аз организирах няколко срещи може да се пробвам за още една :icon_dance: в началото на другия месец, на пример 04.06.2011

Хайде да видим какво ще направиш в близкото бъдеще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо ме раздразниха че има кръг от рали шампионата на 11 и 12.06.2011 :icon_hmm: и взех да се чудя дали да не преместим датата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Русе къде сте :icon_bye:

Тук сме. :)

Пак сме трима. Нали ти казах. Добре си ни дошъл на 11-12 май.Мисля че тази дата ще е по - удобна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

какво става Русе само 3-ма ли ще сте

Аз мисля да ходя на ралито (да гледам де) ...ако приемате Козлодуйчани може да мина да се запознаем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, само се питате дали ще сте трима. Ами може и повече да станете, ако кажете къде и кога.

И мисля, че това човек от Свищов да организира срещите в Русе, е интересен прецедент. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз отново съм по сервизи... :argue: а невърви на среща на митсубиши да пристигна с немец...иначе с удоволствие бих присъствала :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, само се питате дали ще сте трима. Ами може и повече да станете, ако кажете къде и кога.

И мисля, че това човек от Свищов да организира срещите в Русе, е интересен прецедент. :D

 

Не намирам нищо лошо в това, ако ще и от Каспичан да е, стига човека да е точен...

п.п пък и нали със Свищокио сме си побратими :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако не успеете да се съберете, погледнете темата за националната среща на клуба. Всъщност и да се съберете, пак нищо не пречи да дойдете и на националната :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се срещем някъде на дебела сянка имахте един парк край Русе, или на Кауфлант и от там на някъде защото нещо непознам много града, а още по вече кафетата и шатрите да извинява колегата и за някакъв по ранен час че не ми се прибира по свечеряване мисля че към 17:00 ще е по добре

Редактирано от valio_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за Националната среща какво да кажа не благодаря. Ходил съм, и накрая какво става нацепват се на групички някой хора, и другите трябва сами да си уплътняват времето т.е. неорганизирана работа или по скоро няма нищо клубно или поне аз несъм видял. Единственото хубаво е май форума :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз щте доида,ще се радвам да се видим от давна нв сме се вийдали,само потвардете каде последно ще баде срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_oops: Много се извинявам на колегите но аз съм за преместване на срещата за другата седмица със същия ден събота и час 17:00

 

Промяната е породена от лошото време, понеже вече имахме две такива срещи при лошо време и знам как преминаха, поне на мен не ми беше приятно, а и трябва да мина 200км отиване връщане така че ако се съберете без мен приятно изкарване.

 

 

ПП Нека всеки да постне мнение за да няма разминаване

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да наи добре е да я преместим за другата седмица.Наистина е няма да е приятно да си стоим в колите.Няма да може да се видим като хората.Ако другите се сагласят за другата неделя по саштото време ще е наи добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

голямо канене кажете един ден и толкова напишете кои ден е удобен за всички

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате в предвид 19.06.2011 от 17:00, ще се присъединя с удоволствие, и мойе да се разходим до "Текето" . Съчетава се малко :icon_bye: със малко :drive: и като за край малко :drinks: и всички ще са :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...