Премини към съдържание

Нова предна броня


TheRedOne

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги. От двайсетина дни и аз съм яхнал един Галант 2.0 комби. Оня ден обаче пукнах предния спойлер и искам да си купя нов, но от тези производство слеед 2000г. Само не знам дали стават на тези от '97г. Някой може ли да помогне?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. От двайсетина дни и аз съм яхнал един Галант 2.0 комби. Оня ден обаче пукнах предния спойлер и искам да си купя нов, но от тези производство слеед 2000г. Само не знам дали стават на тези от '97г. Някой може ли да помогне?

 

Пробвай тук: http://www.avtosklad.bg/6/%D0%91%D1%80%D0%...Galant+96-.html

 

Иначе на старо!?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. От двайсетина дни и аз съм яхнал един Галант 2.0 комби. Оня ден обаче пукнах предния спойлер и искам да си купя нов, но от тези производство слеед 2000г. Само не знам дали стават на тези от '97г. Някой може ли да помогне?

Броните преди и след 1999г. си пасват на 100%!

Но не забравяй за разликата в халогените.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Броните преди и след 1999г. си пасват на 100%!

Но не забравяй за разликата в халогените.

Точно, като модела преди 97 не изглежда изобщо толкова добре, като фейсковия :icon_blush: ...но има едно предимство... По-висока е и не закачаш бордюрите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Броните също така и доста успешно се ремонтират стига да не са много намлени. Ако е само пукната/скъсана на някое място не вярвам да има проблем.

Редактирано от novak
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тук: http://www.avtosklad.bg/6/%D0%91%D1%80%D0%...Galant+96-.html

 

Иначе на старо!?!

 

Става и на старо, стига да е здрава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Броните преди и след 1999г. си пасват на 100%!

Но не забравяй за разликата в халогените.

Знам за халогените. Искам от новите брони заради отворите за вентилация покрай халогените.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Броните също така и доста успешно се ремонтират стига да не са много намлени. Ако е само пукната/скъсана на някое място не вярвам да има проблем.

Проблемът не е в пукнатото. Брат ми я направи по-здрава и от нова. Работата е там, че предните ми дискове са нови, а броните след 1999 имат отвори за вентилация на спир. системи. Поне с такова впечатление съм останал :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът не е в пукнатото. Брат ми я направи по-здрава и от нова. Работата е там, че предните ми дискове са нови, а броните след 1999 имат отвори за вентилация на спир. системи. Поне с такова впечатление съм останал :)

С погрешно впечатление си останал. Иначе имам една стъклопластна броня за аванс

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С погрешно впечатление си останал. Иначе имам една стъклопластна броня за аванс

Ако наистина няма полза от отворите покрай халогените, няма смисъл да сменям старата, защото сега изглежда като нова. Все пак благодаря за предложението. Всъщност каква е цената?

Редактирано от TheRedOne
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...