Премини към съдържание

Автокурс на Мицубиши


Препоръчано мнение

Виж №16 и 17 :)
И по точно 17..http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...st&p=139341

 

Той Светльо като е видял че пише за нов Акорд, направо го е прескочил този пост... :lol:

Обади им се бре Светльо, те имат и Мицубишита сигурно, а Акорда го ползват, за да привличат повече клиенти... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека да добавя още един въпрос към темата. Някой знае ли какъв е редът за явяване на изпит след отнета правоспособност. Разбрах, че задължително се минава на психо тест. Но въпросът ми е дали този изпит за лица имали книжки се различава от този за явяващи се за първи път. Например налага ли се да караш при инструктор много часове или не. Очевидно има и листовки, и градско, но ако някой знае...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
И по точно 17..http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...st&p=139341

 

Той Светльо като е видял че пише за нов Акорд, направо го е прескочил този пост... :lol:

Обади им се бре Светльо, те имат и Мицубишита сигурно, а Акорда го ползват, за да привличат повече клиенти... :lol:

 

Обадих им се разбира се. Това е автошколата Мария, която се рекламира навсякъде. Имат Акорд, Голф 4 и Форд Фокус.

За информация ето сайта.

http://shofiorskikurs.eu/

Писал съм ви много пъти - Хонда не я харесвам. Така че ако има Тойота или нещо друго, ако ли не, ще кара каквото има.

 

П.П.

Тука има с Тойота

 

http://www.darko-car.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обадих им се разбира се. Това е автошколата Мария, която се рекламира навсякъде.
Ясно, петелът е женски и се казва Мария... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обадих им се разбира се. Това е автошколата Мария, която се рекламира навсякъде. Имат Акорд, Голф 4 и Форд Фокус.

За информация ето сайта.

http://shofiorskikurs.eu/

Писал съм ви много пъти - Хонда не я харесвам. Така че ако има Тойота или нещо друго, ако ли не, ще кара каквото има.

 

Аз не говоря за Хонда...просто мернах Лансера - с огромни бели букви на дясната врата пише Мария. Затова казах, че школата е тази, по-подробно инфо обаче нямам. Ако го мерна пак, ще опитам да запомня телефон. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лансера, който описах не е на Автошкола Мария.

Вчера минах по Иван Асен, но не видях лансера...

Светльо, ако имаш възможност минавай по Иван Асен, а и колеги оглеждайте се за този сребрист лансер с отличителни бели знаци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Лансера, който описах не е на Автошкола Мария.

Вчера минах по Иван Асен, но не видях лансера...

Светльо, ако имаш възможност минавай по Иван Асен, а и колеги оглеждайте се за този сребрист лансер с отличителни бели знаци.

 

Да. Лансера не е на Мария. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... Имат Акорд, Голф 4 и Форд Фокус....

 

Ясно, все един дол дренки :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, все един дол дренки :D
Явно повече разбираш от дренки, отколкото от коли... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ай пак се почна.

Марине, спри се малко бе човек! Оспами 100 теми!

Знаем за английската ти Хонда с дизелов двигател Ровър, че тя е най-хубавата кола на света! :lol:

Прословутия нов дизел на Хонда съм го карал преди 4 години, когато най-добрия ми приятел си купи такава.

Карал съм доста километри на него и на мен не ми харесва. Прекалено е твърдо окачването и седалките са тесни.

Като видя Хонда, особено Сивик ми се повдига. Всеки втори е рацер и гледа лошо, кара рисково и е опасен за всички на пътя.

Много ми приличат на голфаджиите с GTI лепенките по тях.

Освен това Хонда имат доста недоразумение в техническите и инженерни изпълнения.

За косачки за трева обаче съм ги признал - надминати са! :first:

Освен това моя човек също не иска да кара на Хонда, така че няма какво повече да коментираме...

 

 

П.П.

Почнете да пишете по темата моля!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........

 

 

П.П.

Почнете да пишете по темата моля!

Ами да взема да врътна из Софето.. :icon_angel:

....Или елате в Пловдив и докато направим няколко срещи ..... и някой ще черпи.. :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big boss аз мисля че ще мога да ти помогна. Имам комшия който наскоро взе Лансер X. Ако си заинтересован телефона мога да го видя още довечера и ще го напиша тук. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи минах покрай паркинга където паркира човека, но колата я нямаше. Сутринта минах отново и пак го нямаше. Ще се оглеждам и като го видя ще му взема номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автошкола "Мария",която коментирате,това са онези убавци,които ги бяха снимали в "Господари на ефира"преди време...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човекът с учебният Лансер се казва Дамян Иванов, много добър инструктор е, фирмата е Деми-М. Давам телефон за контакт, колата има и спортен пакет :mitsu-smiley: - 0888625024.

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Много Благодаря! :bowi:

Свързах се с инструктора и почваме курсове на Лансера! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...