Премини към съдържание

Искам ли "ниско крило" на каризмата си


Крило за Каризма  

14 гласа

  1. 1. ????? ??? ????? ????? ??? ???????:

    • -??????? "?", ????? ????? - ??????????? - 100 ??
      6
    • -??????? "?", ????? ????? - ????????? - 190 ??
      4
    • -??????? "?", ????? ????? ??? ??????????? ????? - ??????????? - 120 ??
      2
    • -??????? "?", ????? ????? ??? ??????????? ????? - ????????? - 210 ??
      2


Препоръчано мнение

Колеги, пускам настоящата анкета, за да установим, дали можем да се съберем по 8 души - за да поръчаме от определен вид крило за каризмите си.

Моля, след гласуването, ако наистина имате намерение да поръчвате, да обявите в настоящата тема избора си.

При набиране на необходимата бройка, ще се обяви къде и кой ще събира парите за изработката.

За ваше улеснение, копирам последния пост на Росен от тази тема - той има и най-голяма заслуга, за възможноста каризмите ни да "полетят"...

 

"Цени при поръчка на минимум 8 броя:

-Вариант "А", ниско крило - небоядисано - 100 лв.

-Вариант "Б", ниско крило - боядисано - 190 лв., актуална цена ми беше обещана днес от бояджията, възможно е да е по-ниска.

-Вариант "В", ниско крило със светодиодна ивица - небоядисано - 120 лв. заедно с монтирана със силиконово лепило светодиодна ивица и изведен през крачето на спойлера кабел.

-Вариант "Г", ниско крило със светодиодна ивица - боядисано - 210 лв.

 

Цените включват монтаж с двустранно лепяща лента на 3М, включително неръждаеми винтове и специални антивибрационни зегерки, включително обработка на отворите с антикорозионен материал.

Въпросът с третия стоп трябва да се изясни, за да е еднакъв, респективно матрицата да е една. "

 

Крилото е подобно на това:

 

 

 

Заключвам предната тема, за да може дискусията да се прехвърли тук.

.........................

 

Роска, ако нещо съм объркал - допълвай!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е точно. Само трябва да проверим дали има разлики в крилата на седаните и хечбеците. Мисля, че не са много желаещите да слагат на седан, но и не изключвам крилата да са същите. От това голямото като на Иво има готова матрица и готово изделие, подготвено за боядисване. То е на цена 140 лв. без боята.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се записвам, с един брой - вариант "Б", ниско крило - боядисано. За седан.:icon_thumbup:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се записах с едно ниско боядисано и без светлини. Колеги искам да ви кажа, че при бояджиите цените за отделен детайл са към 100 лв. със всичко от тях - боя, кит и труд. Така че който мисли да си поръчва небоядисано, то тия пари пак ще се дадат. Тук става дума за цена за изработка и цена за боядисване - колкото сме по-вече и ще има повод за Росен да даде и по-добри цени. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще се извиня и ще кажа ,че не съм съгласен да се заключва темата за Крило-то за Каризма ,понеже така се спира дискутирането на високото крило. Има хора които се интересуват (или поне имаше) от него и тази анкета един вид ги спира да изразят мнение!

Дано не съм обидил никой!

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Извинявам се за гласа който дадох. Помислих, че е само запитване какво се предпочита, но като прочетох скрипта по-долу.... си извинявам още веднъж :icon_blush:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще се извиня и ще кажа ,че не съм съгласен да се заключва темата за Крило-то за Каризма ,понеже така се спира дискотирането на високото крило. Има хора които се интересуват (или поне имаше) от него и тази анкета един вид ги спира да изразят мнение!

Дано не съм обидил никой!

 

Подкрепям те, на мен утре един приятел в София ще ми поръча голямото крило, нека темата остане отворена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се в групата за вариант "Б" боядисано с цена 190 лв. с включен монтаж за хечбек. Остава да се уточни има ли разлика при крилата са седан и хечбек.

 

Притеснява ме само мястото на монтажа, защото ако е в София ще трябва да калкулирам още поне 100 лв. за бензин :icon_blush: и може би ще е по-изгодно да си търся читав майстор във Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се в групата за вариант "Б" боядисано с цена 190 лв. с включен монтаж за хечбек. Остава да се уточни има ли разлика при крилата са седан и хечбек.

 

Притеснява ме само мястото на монтажа, защото ако е в София ще трябва да калкулирам още поне 100 лв. за бензин :icon_blush: и може би ще е по-изгодно да си търся читав майстор във Варна.

 

Ами в монтажа няма нищо сложно, просто трябва старание, двойно лепяща лента, която можем да ти пратим заедно с крилото. Хубави свредла, силикон или грунт, три пъти мерене и веднъж дупчене, винтове и зегерки и готово.

Така като гледам се посъбра група. Довечера ще помислим с Румен как да процедираме. Ще ви информирам своевременно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами в монтажа няма нищо сложно, просто трябва старание, двойно лепяща лента, която можем да ти пратим заедно с крилото. Хубави свредла, силикон или грунт, три пъти мерене и веднъж дупчене, винтове и зегерки и готово.

Така като гледам се посъбра група. Довечера ще помислим с Румен как да процедираме. Ще ви информирам своевременно.

 

Ако с крилото получа материали за монтажа му и малко по-подробно описание как точно се извършва, може и да се пробвам сам. Иначе варианти няколко - майстор или колега от Варна с опит в подобен род монтажи. Щом не е голяма философия едва ли ще струва скъпо. Като му дойде времето ще му мислим.

 

Успех на теб и Румен в начинанието! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да пусна и линк към мнението със снимки в другата тема и ТУК. Въпреки че не се събраха 8 души, няма да променяме цените, нали? :icon_clap:

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като няма все още желаещи за да станат бройките, то пък може да се изчака. Никой не е поставял срокове, дори може след още някое време - да са се посъбрали и още, дето впоследствие са прочели темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм принципно желаещ, но поради известни гео-политически причини в момента няма как да направя фактическа заявка. :) Колко време ще отнеме от момента, в който поръчам до момента, в който ще е готово крилото? (приемаме, че поръчвам примерно след месец-два)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не сте ме разбрали. Производството на крилата вече започна. В четвъртък ще е готово първото, в петък второто и така. Въпросът за 8 от вид беше поставен от гледна точка на това, че няма смисъл да се купува оригинално изделие, да се вади матрица за да се продадат после 2 крила. Стана ясно, че желаещите са повече от 6, така че има смисъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не сте ме разбрали. Производството на крилата вече започна. В четвъртък ще е готово първото, в петък второто и така. Въпросът за 8 от вид беше поставен от гледна точка на това, че няма смисъл да се купува оригинално изделие, да се вади матрица за да се продадат после 2 крила. Стана ясно, че желаещите са повече от 6, така че има смисъл.

 

Първото крило вече е шлайфано и нетърпеливо чака от Плевен да проводят информация за ВИН-а на каризмата, респективно за сигнатурата на боята :icon_thumbup: . До неделя вечер трябва да има още две...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво. :icon_clap:

Нали има и вариант без светодиодна ивица?

Че на седана третият стоп е ниско, по-средата на стъклото и ако има и на крилото - като че няма да стои добре...

........................

SLX, имаш ЛС.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво. :icon_clap:

Нали има и вариант без светодиодна ивица?

Че на седана третият стоп е ниско, по-средата на стъклото и ако има и на крилото - като че няма да стои добре...

........................

SLX, имаш ЛС.

Дотук всички са без светодиодни ивици, с изключение на донора - оригиналното червено крило, което е запазено вече. Видях боята, но понеже твоята е седан, ще направим още няколко измервания, преди да пращаме извън София, да не стане авария.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук ли трябва да даваме поръчките си?Ако е така тогава за мен вариант "А"

 

ОК, утре ще са готови първата серия крила. Също утре мога да дам/пратя тези, които не ги искат боядисани, но по ред на заявяване, естествено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Утре утивам при SLX и аз да сложа едно :icon_rock:

 

Днес ми направи впечатление цветовата комбинация. Реших да споделя спойлеров трибагреник. Извинения за известното закъснение, но всички по веригата са адски ангажирани. Който си познае крилото, да ми пише... хехе, шегувам се.

http://img219.imageshack.us/img219/7122/dsc00026kny.th.jpg

http://img237.imageshack.us/img237/5606/dsc000281.th.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти кажа аз моето немога да си го позная (би трябвало да е по тъмно червено ако е за мен това крило) :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...