Премини към съдържание

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

И четвърто - Жоро е в ниските земи, което не означава, че не се е заел сериозно с организацията

И пето - обещал съм (всички знаете, че си спазвам обещанията) - да съм неговият човек тук - като търновски зет и в частност негов комшия по неволя на Пишмана :-)

 

Нека да мине предстоящото събитие, след това ще се подходи подобаващо, повдигането на старата тема е само за проверка на намеренията на колегите, дали им е харесало, имат ли желание.....

 

Е, след седмица - две - ще имаме и нова тема :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ще резервирам около 70 места. :mitsu-smiley: Дали ще ни стигнат??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина идеята е стархотана аз също съм твърдо за, но наистина има доста време и ако нещо не ни попречи, ще се впиша с една двойна стая :icon_thumbup:

Също така искам да изкажа увачението си към хората които отделят от времето си за да организират тази сбирка и тези които се погрижиха всико на Шипково да е пефектно. Балгодаря Ви. :respect:

Редактирано от JokerK
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Е ако всичко е ОК и ние ще сме там с една двойна.Н о времето ще покаже:icon_thumbup: Поздрави :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте,колеги!

Сега се връщам от среща с управата на хотела.Казаха ми окончателната цена за престоя.

 

Двойна стая - 116 лв.

 

Тройна стая - 174 лв.

 

Единична стая - 68 лв.

 

Цените са за целия престой и включват - две нощувки,две вечери и две закуски.

 

Освен 18,19 и 20 юни (за които съм резервирал) са свободни и следващите дати - 25,26 и 27 юни.

 

Молят ме,ако искаме новите дати да се уточним до края на седмицата(16.04)и да им кажа окончателно,кога ще е събирането.

 

А до средата на май трябва да потвърдя какви стаи ще заемем.Знам че нищо още не Ви е сигурно и уточнено,и затова мисля че до около месец трябва да се разбере кой накъде ще е.

 

Поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!

Сега се връщам от среща с управата на хотела.Казаха ми окончателната цена за престоя.

 

Двойна стая - 116 лв.

 

Тройна стая - 174 лв.

 

Единична стая - 68 лв.

 

Цените са за целия престой и включват - две нощувки,две вечери и две закуски.

 

Освен 18,19 и 20 юни (за които съм резервирал) са свободни и следващите дати - 25,26 и 27 юни.

 

Молят ме,ако искаме новите дати да се уточним до края на седмицата(16.04)и да им кажа окончателно,кога ще е събирането.

 

А до средата на май трябва да потвърдя какви стаи ще заемем.Знам че нищо още не Ви е сигурно и уточнено,и затова мисля че до около месец трябва да се разбере кой накъде ще е.

 

Поздрави на всички!

 

 

 

 

Перфектна оферта, но на мен специално ,вторите дати повече ми допадат. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен 18,19 и 20 юни (за които съм резервирал) са свободни и следващите дати - 25,26 и 27 юни.

 

Молят ме,ако искаме новите дати да се уточним до края на седмицата(16.04)и да им кажа окончателно,кога ще е събирането.

Жоре,така трудно ще се стигне до консенсус за датите...Знаеш го.

Та,вариантите са два:

 

1.Определяш датата ти,без право на възражения. :)

 

2.Пускаш една анкета (с двете възможни дати) до края на седмицата и...каквото сабя покаже :)

 

Аз лично,нямам претенции към датата.

 

П.П. Като се има в предвид,че 16.04 е след 3 дни,вторият вариант май нее много уместен...

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По удачния вариант е за 25 26 27 ,защото обикновенно заплатите се изплащат след 20-то число на месеца.Така може би ще се включат повече колеги. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По удачния вариант е за 25 26 27 ,защото обикновенно заплатите се изплащат след 20-то число на месеца.Така може би ще се включат повече колеги. :icon_hmm:

 

 

Евала Бат Лазо. :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв ни е хитър наш Бат Лазо А?За мен също е по-добре от 25-ти до 27-ми,поради невъзможността ми да дойда на другите!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още нищо не мога да кажа, защото си смених работата и все още не знам как ще почивам! Но ако сам свободен на 100% ще сме там. Поздрави :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,днес запазих вторите дати - 25,26 и 27 юни.

 

Който е сигурен,че ще може да дойде на срещата,моля да си казва каква стая желае по-от рано.

 

Поздрави!

 

П.П.Скоро ще пусна сметка за преводи,а също и по ЕКОНТ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,днес запазих вторите дати - 25,26 и 27 юни.

 

Който е сигурен,че ще може да дойде на срещата,моля да си казва каква стая желае по-от рано.

 

Поздрави!

 

П.П.Скоро ще пусна сметка за преводи,а също и по ЕКОНТ.

 

А къде ще се обядва брЯ? :icon_hmm: Дай повечко инфо къде ще сме точно, снимки на стаите и тн.. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А къде ще се обядва брЯ? :icon_hmm: Дай повечко инфо къде ще сме точно, снимки на стаите и тн.. :icon_thumbup:

ТОВА е мястото,а обяда ще е :skara: на поляната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го обяда бре...И баш-майстора

http://lasaro.snimka.bg/other/veliko-t-rnovo-3-4-i-5-yuli-2009-g.398962.13476346.big

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е щом и баш майстора на скарата е там бройте и нас :) Нали почти е градски пък родата му от Търново...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мястото изглежда прекрасно. Резервирам една двойна стая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 1 двойна - по възможност с хладилник - да не се стопли водката! :)

Приятен ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА е мястото,а обяда ще е :skara: на поляната.

Брейййй, то мястото хубаво бре... :D

Ще взема и аз да се запиша, пък дано да ми хареса... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мене ме пишете :) пак 2-на стая :) За детето още не се знае - ама ако има други деца може да навия жената да го вземем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датата на срещата наближава неусетно, затова качвам темата като "важна".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датата на срещата наближава неусетно, затова качвам темата като "важна".

Само това ли...а стая кога ще резервираш? :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...