Премини към съдържание

Влага във фаровете


Bellissimo

Препоръчано мнение

Оказа се доста по-трудно от колко си мислех. Или няма фарове или са зле. :(

А за моя имам чувството, че с всеки изминал дъжд състоянието му се влошава все повече и повече:icon_crying: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравеите отново,

 

днес ходих до една морга и намерих фар, който ми го дават за 170 лв. Само, че е понадран малко и се чудя дали може да се оправи по някакъв начин.

 

 

Искам да добавя още, че поразпитах за други части. Имат цяла разглобена Каризма дизел.

А ето и какви цени ми казаха за някои от тях.

Панел за ел. съклата 200 лв.

Перка за радиатора 150 лв.

Външна дръжка за отваряне на вратата (предна) 60 лв.

Моточето за задната чистачка 120 лв.

На мен лично ми се вижда скъпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обявените ти цени, с изключение на фара, са трикратно завишени спрямо реалните. Фарове втора употреба за Каризма се намират за 100-тина лв. за брой. Толкова са и нови, но не са Хела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обявените ти цени, с изключение на фара, са трикратно завишени спрямо реалните. Фарове втора употреба за Каризма се намират за 100-тина лв. за брой. Толкова са и нови, но не са Хела.

 

И аз така мисля. Даже фара беше 200 лв., но защото е надраскан за 170 лв :icon_dance: .

 

Ако някой разбере за фар ще съм благодарен за инфо :icon_clap: . Само това чакам.

Редактирано от KILL-JOY
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като подминете пазара Илиенци, на 50 м. след първия светофар (той е пешеходен) има пряка в дясно. Там има някакво дворче с разглобени коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли в Мобиле? Има 4-5 коли на части, пробвай там....

 

На всичките се обаждах. Фаровте са продадени. :icon_n_oops:

Нали знаете най-често ударите коя част от колата засягат :icon_drive: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете най-често ударите коя част от колата засягат :icon_drive: .

Коя? Моята жена удря Каризмата ни методично и отпред, и отзад. Вчера пак се изджаска с предната броня в една бетонна саксия на "Руски паметник". Бях с нея и този път не можа да се оправдае, че някой я е ударил на паркинга. Виновни бяха общинарите. Обеща да намери тенекеджия и бояджия и да я оправи, заедно с нанесените предишни поражения по колата. А дано, но надали, както се казваше в един виц.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коя? Моята жена удря Каризмата ни методично и отпред, и отзад. Вчера пак се изджаска с предната броня в една бетонна саксия на "Руски паметник". Бях с нея и този път не можа да се оправдае, че някой я е ударил на паркинга. Виновни бяха общинарите. Обеща да намери тенекеджия и бояджия и да я оправи, заедно с нанесените предишни поражения по колата. А дано, но надали, както се казваше в един виц.

 

На мен ми се струва, че най често предниците пострадват. За това е и по-трудно фарове да намериш отколкото стопове. :rolleyes:

А иначе саксиите, колчетата и бордюрите са много гадни винаги се блъскат в колите (особено, когато жени ги управляват - да не се засягат всички, има и добри шофьорки) :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

Сблъсках се с подобен проблем с влага и в двата фара. Проблема се оказа влизането на вода през фасунгите на крушките за мигачите. Старите уплътнения се бяха нацепили и тотално заминали.

 

Решението е нови уплътнение от най-близката желеазрия (Елма, Вулкан и др. квартални). Аз ги взех за 1 лев чифта.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...