Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Има ли кандидати за Вавилония тази събота :)

Хм, това съм го пропуснал. Най-вероятно ще дойда, но ще е по-късно към 21.00h. Дано да не сте се напили много дотогава :icon_thumbup:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то като гледам и аз се очертава да дойда...

И ако имаше и някой дето да съм му на път да ме вземе (да не оставям колата там или да се прибирам с нея че като дойда все ми се услажда пиенето :icon_dance:) направо ще бъде рай.

Редактирано от Todor V.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то като гледам и аз се очертава да дойда...

И ако имаше и някой дето да съм му на път да ме вземе (да не оставям колата там или да се прибирам с нея че като дойда все ми се услажда пиенето :icon_dance:) направо ще бъде рай.

 

Аз ще те взема,кажи кога да ти се обадя да се разберем за часа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще те взема,кажи кога да ти се обадя да се разберем за часа?

 

Мерси Ванка,

аз ще ти се обадя по някое време

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща беше, събрахме се народ и се повеселихме... Както бях сам в 18:00 помислих че никой няма да дойде, но ето че даже масата не ни стигна :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща беше, събрахме се народ и се повеселихме... Както бях сам в 18:00 помислих че никой няма да дойде, но ето че даже масата не ни стигна :icon_thumbup:

 

ААА къде е снимковия материал, спомням си че позирах на някого.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Тъй...тъй...тъй! Хайде събудете се от зимен сън и се стягайте у края на новата седмица да ви водя на познатото кръчме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новобранки приемате ли към групата или е само тесен кръг от познати и приятели? :icon_blush:

Редактирано от HristoGB
писане само с главни букви
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обичайната фраза е: Всички са добре дошли! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НОВОБРАНКИ ПРИЕМАТЕ ЛИ КЪМ ГРУПАТА ИЛИ Е САМО ТЕСЕН КРЪГ ОТ ПОЗНАТИ И ПРИЯТЕЛИ? :icon_blush:

 

За такива въпроси направо бан :D Естествено, че всеки е добре дошъл :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

майтап бе Уили,ще следя какво и кога и ако имам вазможност ще дойда да се запозная с всички апапи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи денят е тази събота 18.02, часът е 18:00, а мястото обичайното - механа Вавилон (над пицария Селена). Моля желаЮщите да вдигнат ръце да знам дали да запазвам маса за 10 човека :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи денят е тази събота 18.02, часът е 18:00, а мястото обичайното - механа Вавилон (над пицария Селена). Моля желаЮщите да вдигнат ръце да знам дали да запазвам маса за 10 човека :)

 

Абе.... запази.

То като се замисля не помня да сме се събирали там по-малко от 5-6 човека. Лично аз ако жената не ми врътне номер та да се наложи да съм детегледачка съм с вас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има време до тогава, но мисля и аз да дойда...пък и на съседа предния път му хареса да се вози в Пинчо, може и този път да го повозя, ако слуша :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за сега се очертава и ние с жената и любовницата(колата) да дойдем.ама сме 90% сигурни,че много празници тази седмица,днеска валентинчета,а в четвъртак сме в Никова къща на гости на новите собствници,ама ще изкрънкам жената поне за 2-3ч да се запозная с бандата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Ние също сме на линия. :icon_dance:

 

Ехееее,

направо Емо на масата им кажи да слагат и бутилка пещерска преди да сме дошли още!

Явно ще се празнува трифон зарезан на патерици :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее,

направо Емо на масата им кажи да слагат и бутилка пещерска преди да сме дошли още!

Явно ще се празнува трифон зарезан на патерици :icon_thumbup:

Защо ли ни свързват с бутилка пещерска :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли ни свързват с бутилка пещерска :icon_hmm:

 

Оти сме най-сериозните на масата...Само, Митака не се обажда...дали ще се е върнал от почивката до тогава :icon_hmm:

 

Едит: Масата е запазена ;)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оти сме най-сериозните на масата...Само, Митака не се обажда...дали ще се е върнал от почивката до тогава :icon_hmm:

 

Едит: Масата е запазена ;)

 

 

А, върнах се. Естествено че ще дойда. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/yes3.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...