Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Хм, че как така само от някъкви мнения успя да си промениш решението... Не е лъжа че преди последната сбирка (Вонеща вода) доста интриги се завъртяха много потребители само писаха по темата и приказваха кой кви притенции има и накрая същите тези хора се оказа че даже и не са имали намерение да присъстват, но пък това не им пречи да спамят из темата, така че не се подвеждай срещата тогава предимна повече от добре и никога не е имало нотка неразбирателство между някого а напротив. Както и да е изборът си е твой.

 

 

 

Идеята не е никак лоша !!!

Среща на зелено!!!Ура!!!Идваме!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, както Тодор ти е казал, изпаднал си в заблуда по отношение на сбирките на национално ниво. То ако някой се мисли за старо куче и изпитва чувство за собственост, сам ще отпадне от мицу обществото повярвай ми ;) Все пак решението си е изцяло твое. Що се отнася до зеленото, те първа ще има летни сбирки...времето вече идва на мене си :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен - ДА, отказах се. Доста почетох форума и не останах с много добро впечатление, от доста изказвания по адрес на кой кого дразнел по миналите събирания. Във въздуха се носи настроение на стари кучета и чувство за собственост(а много от пишещите тук са забравили, че всички сме тук заради ентусиазма и любовта към колиците си, няма значение дали е за 500 лв или за 50 000 лв). Реших, че не искам да рискувам да помъкна семейството си на 200-300км в едната посока и някой да ми се направи на велик и да си разваля моята и на някой друг почивка, че и аз съм чепат характер. Предпочитам да си огранича кръга с Варненската група от форума.

 

Виждам, че вчера си се регистрирал, но вече имаш създадено мнение относно старите кучета и настроенията във форума.

Явно си доста сетивен пичага....

Но тъй като аз, за четвърта поредна година, съм организатора на сбирката в Шипково, моля те, кажи ми, кои от цитираният по-долу списък, са дъртите кучета дето вмирисват въздуха:

1. valboss - 2 души, 112 лв., стая № 302

2. mmotors - 2 възрастни, дете до 12 год + дете до 6 год., 182 лв., ап № 33

3. sunnyboy115 - 2 души + дете до 6 год.,112 лв., стая № 301

4. vjivkov - 2 души, 112 лв., стая № 104

5. Emil Dimitrov – 2 възрастни,112 лв., стая № 303

6. Emil Dimitrov – 2 възрастни,112 лв., стая № 304

7. Todor V - 2 души + дете до 6 год.,112 лв., стая № 306

8. somalietsa – 2 души,112 лв., стая № 101

9. Peter G - 2 души,112 лв., стая № 308

10. sturm44 - 2 души,112 лв., стая № 102

11. HristoGB - един в двойна стая, 66 лв., стая № 103

12. n67 – 2 души,112 лв., стая № 106

13. mitsi - 2 възрастни, 112 лв., стая № 107

14. mitsi - 2 възрастни, 112 лв., стая № 108

15. mitsi - 2 възрастни, 112 лв., стая № 110

16. Николай Колев - един в двойна стая, 66 лв., стая № 111

...............................

Аааа, сетих се!

Сигурно съм аз!

Е, тогава тазгодишната сбирка е последната, с която аз се захващам.

Предавам щафетата на по-младите.

Както се казва, време е и малките джафкащи палета да пораснат.

И да покажат, могат ли да направят национална сбирка или са само обикновени лузъри....

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че вчера си се регистрирал, но вече имаш създадено мнение относно старите кучета и настроенията във форума.

Явно си доста сетивен пичага....

Но тъй като аз, за четвърта поредна година, съм организатора на сбирката в Шипково, моля те, кажи ми, кои от цитираният по-долу списък, са дъртите кучета дето вмирисват въздуха:

1. valboss - 2 души, 112 лв., стая № 302

2. mmotors - 2 възрастни, дете до 12 год + дете до 6 год., 182 лв., ап № 33

3. sunnyboy115 - 2 души + дете до 6 год.,112 лв., стая № 301

4. vjivkov - 2 души, 112 лв., стая № 104

5. Emil Dimitrov – 2 възрастни,112 лв., стая № 303

6. Emil Dimitrov – 2 възрастни,112 лв., стая № 304

7. Todor V - 2 души + дете до 6 год.,112 лв., стая № 306

8. somalietsa – 2 души,112 лв., стая № 101

9. Peter G - 2 души,112 лв., стая № 308

10. sturm44 - 2 души,112 лв., стая № 102

11. HristoGB - един в двойна стая, 66 лв., стая № 103

12. n67 – 2 души,112 лв., стая № 106

13. mitsi - 2 възрастни, 112 лв., стая № 107

14. mitsi - 2 възрастни, 112 лв., стая № 108

15. mitsi - 2 възрастни, 112 лв., стая № 110<br style="color: rgb(41, 49, 59); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(255, 253, 253); ">16. Николай Колев - един в двойна стая, 66 лв., стая № 111

...............................

Аааа, сетих се!

Сигурно съм аз!

Е, тогава тазгодишната сбирка е последната, с която аз се захващам.

Предавам щафетата на по-младите.

Както се казва, време е и малките джафкащи палета да пораснат.

И да покажат, могат ли да направят национална сбирка или са само обикновени лузъри....

 

ЕЕЕ,

Вальо,

по-спокойно де. Не те познавам лично но едва ли става въпрос за теб. Никъде из постовете няма негативно мнение от хората които са присъствали на сбирките, а още по-малко към организаторите :icon_thumbup: или ако има то е в кръга на шегата. Негативните изказвания идват предимно от хора който по една или друга причина не идват на срещите не съм забелязал до сега някой да е казал че след срещата не желае повече да присъства или пък е недоволен от нещо. В крайна сметка идеята на събиранията е да се забавляваме заедно.!:drinks:

Редактирано от Todor V.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Виждам, че вчера си се регистрирал, но вече имаш създадено мнение относно старите кучета и настроенията във форума.

Явно си доста сетивен пичага.... Както се казва, време е и малките джафкащи палета да пораснат."

 

 

.............................Г-н Валдосс,ще ви говоря на ВИЕ,поради простата причина че съм възпитан 37г.мъж с положение и две деца.много мислих как да ви отговоря,дали да ви тегля една дълга и да не влизам повече във форума или за първи път в живота ми да ви кажа-БЪДЕТЕ ЖИВ И ЗДРАВ.не зная защо сте се запалили толкова,но чесно и да ви кажа не ми пука,имам си достатъчно грижи.но ще ви кажа какво ми е направило лошо впечатление-как един колега споделя в чата на друг как ако еди кой си пак го дразнел на събирането,този път щял да му 'разбие главата'...но не мисля да се обяснявам а просто да кажа че това беше последното ми писание тук.

П.П.Емич,оставям си мобилния,ще се радвам да се видим със варненската група някой ден,както писах по горе-всички сте пичове,удоволствието ще е мое да се съберем и да раздумаме.0896623566

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на националните срещи е да се запознаем, да се позабавляваме и да разпуснем от сивото ежедневие /поне за мен е така/ стари/млади едва ли има значение, важното е да се видим, някои да обменят опит, други да научат нещо "от старите кучета", но най-важното е, да се съберем и че всички обичме :mitsu-smiley:

Редактирано от Milenka
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нека запазим добрия тон и не превръщаме темата в спор. Нещо му е направило впечатление на колегата и той така е решил. Негово право и воля е все пак. Всеки сам преценява и решава къде да ходи, с кого да се събира и т.н. Големи хора сме. Моля ви, повече да не коментираме въпроса и да оставим тази тема за местните срещи на клуба. Поздрави на всички.

 

П.С. Жоро не оставай с лоши чувства и не спирай да четеш раздела :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.............................Г-н Валдосс,ще ви говоря на ВИЕ,поради простата причина че съм възпитан 37г.мъж с положение и две деца.много мислих как да ви отговоря,дали да ви тегля една дълга и да не влизам повече във форума или за първи път в живота ми да ви кажа-БЪДЕТЕ ЖИВ И ЗДРАВ.не зная защо сте се запалили толкова,но чесно и да ви кажа не ми пука,имам си достатъчно грижи.но ще ви кажа какво ми е направило лошо впечатление-как един колега споделя в чата на друг как ако еди кой си пак го дразнел на събирането,този път щял да му 'разбие главата'...но не мисля да се обяснявам а просто да кажа че това беше последното ми писание тук.

 

Може и да си искал да напишеш нещо друго, но в поста си за дъртите песове си обидил голяма част от пребиваващите в този форум.

Най-малкото, не е учтиво, да раздаваш индиректни квалификации на хора, които не познаваш лично.

Това, че си на 37 години е прекрасно - но буди недоумение защо се изказваш неподготвен по въпроси, които не засягат само собственият ти кръгозор.

В цитираният по-горе твой пост, даваш някои обяснения защо си си изградил конкретното мнение - но по-късните обяснения имат това свойство, че остават неприятен вкус у добронамерените читатели и потребители.

Казано иначе, ако не се аргументираш достатъчно добре и навреме, можеш да понесеш сарказма от несправедливо нагрубените...

Точно затова Европа казва, че на българина акъла му идва изпоодзадзе.

.....................

Що се отнася до това дали ще посещаваш форума - всеки сам взима решение за себе си.

Честно казано, до днес не съм усетил нито присъствието ти, нито липсата ти.

Има и подобна басня:

 

-Някаква буболечка летяла, летяла и кацнала да отмори на рога на един бивол.

След като добре си починала, казала на бивола:

-Може и да ти е тъжно, но аз вече ще си вървя!

Биволът отвърнал:

-Така както не съм разбрал че си дошла, нямаше да разбера и че си отиваш - ако не беше смутила слухът ми, с дразнещото си обяснение....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

комплексирана душица си ти,помоли жена ти да те облекчи......

Емо,сега разбра ли за какво говоря.прочети по горе постовете на този ЦАР и ще разбереш...даржи се като ощипана вдивица защото някой е изразил различно мнение....

Редактирано от JORO_LU
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

браво брато,твоя е по голям от моя,ЕВАЛА....ШАПКА ТИ СВАЛЯМ.ако искат другите модератори да изтрият и този пост.

 

 

 

 

Номинирам и двата ти последни поста положително!

С тях доказваш тезата ми че си лузър...

Бъди жив и здрав.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) четох в публикацийте но не мовах да разбера дали скоро ще има някаква сбирка в Варна ? :) тъй като все още съм с нов с Митсубиши и би ми било интересно да се запозная с някой от вас за обмяна на информация.

Благодаря ви

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този уикенд сме на национална сбирка, следващия може да се сберем :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 25.03 от 14:00 часа, ще има Тотал Еклипс 2, мястото е Полигона на Почивка.За тези които няма да ходят на национална ще си направим регионална. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 25.03 от 14:00 часа, ще има Тотал Еклипс 2, мястото е Полигона на Почивка.За тези които няма да ходят на национална ще си направим регионална. :)

 

Срещата не се ли засече с протеста?! Как мина? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата не се ли засече с протеста?! Как мина? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Засече се!Даже бяхме повече от протестиращите! :)

 

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/471623_3589471864208_1495680705_33394781_155471045_o.jpg

 

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/458989_3589425583051_1495680705_33394692_737600634_o.jpg

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засече се!Даже бяхме повече от протестиращите! :)

 

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/471623_3589471864208_1495680705_33394781_155471045_o.jpg

 

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/458989_3589425583051_1495680705_33394692_737600634_o.jpg

 

Браво,

понасъбрали сте се :icon_thumbup:.

Само не мога да разбера този Колт какво търси при срещата на Еклипсите...:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво,

понасъбрали сте се :icon_thumbup:.

Само не мога да разбера този Колт какво търси при срещата на Еклипсите...:D

Ами скоро Колта се надява да има двигател от ФТО под капака.В момента правя едно проучване,смекти с кръчмар един вид.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По късно дори дойде още един Еклипс. Отидохме и до аспарухово. Беше много яко. Другия път да сме повече от 8 дори. :)

 

http://url.bg/pictures/22fb9f4d0a713ac662b26305ec87ed31.jpg

 

http://prikachi.com/images/455/4568455x.jpg

 

http://url.bg/pictures/a1cdd5b2833d1fb5570512d12e9551a4.jpg

 

http://url.bg/pictures/e8c46c33c4587c54f74d146b50e6acb5.jpg

Редактирано от Gotti
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала колеги! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif Много се радвам, че сте се събрали толкова и така като гледам снимки много ме е яд, че не бях там. Мен Еклипсчетата специално ми допадат, като спортни колици http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drive.gif

 

Следващия път и аз идвам! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оле :( как ме е яд..... скоро не бях влизал в форума (проблеми)... Другия път съм там.Поне времето вече е по добре :) само казвайте кога е следващата сбирка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде гларуси да ви разбутам...къде искате да ви водя тоя уикенд? На зелено няма да е, защото още си е хладно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Където и да ни заведеш,важното е компанията ;) Айде давайте,че ви забравих физиономиите,..... Че се срещнем на улицата ,нема се познаем :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде гларуси да ви разбутам...къде искате да ви водя тоя уикенд? На зелено няма да е, защото още си е хладно :)

Как студено,ве Емо-събота откриваме мотосезона.Ще ходим на Камчия,ако искате разходете мицките да изпийм по някоя бира-аз ще съм с мотора,но :mitsu-smiley: си има специално място в сърцето!!!

Редактирано от Ицо71
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и на зелено, но аз лично смятам че може да почакаме още малко...тревата сигурно ще е мокра и колко ще е топло не знам... Предлагам и този път да сме някъде на закрито...други предложения?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и на зелено, но аз лично смятам че може да почакаме още малко...тревата сигурно ще е мокра и колко ще е топло не знам... Предлагам и този път да сме някъде на закрито...други предложения?

 

ООО, за зелено към момента според мен е несериозно... Има време тепърва все на зелено ще ходим! Ами примерно последният път където се събирахте на тримата мускетари? А може и на добре познатата механичка, тествана е няма изненади то така или иначе май още не е съвсем за открито място щото вечер си падат температурите а ний се позастояваме.

П.С.

Само давам акъл то даже и не съм 100% сигурен че ще дойда.:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...