Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

На панорамата по пътя за Галата там мисля ,че и кафенце имаше в близост. :)

Там е супер има две три заведения ама не съм сигурен дали не е сезонно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Николай беше мераклия за там, ако иска може да се ангажира с резервация....Ники?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Николай беше мераклия за там, ако иска може да се ангажира с резервация....Ники?

Уф, как ми се ходи във Варна, дали предстоящата среща да не ми е удобен повод. ВАГ-ове приемате ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф, как ми се ходи във Варна, дали предстоящата среща да не ми е удобен повод. ВАГ-ове приемате ли?

 

Гледам и не вярвам на ушите си :D

Разбира се, добре си ни дошъл :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре жената ще се обади в ресторант Фантастико да видим да запазим 10-тина места. Координати на заведението 43°10'19"N 27°55'31"E .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре жената ще се обади в ресторант Фантастико да видим да запазим 10-тина места. Координати на заведението 43°10'19"N 27°55'31"E .

 

Ей на колегите от Варна пак се нагласиха на сбирчица. Пък и гледам Емо скатано място е избрал.

http://www.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=bg&geocode=&q=43%C2%B010%2719%22N+27%C2%B055%2731%22E&aq=&sll=43.173448,27.929521&sspn=0.021971,0.038238&ie=UTF8&ll=43.17114,27.925186&spn=0.005493,0.013647&t=h&z=17

 

А бе вие не отронвате я питане я покана, ама някой ако вземе да има желание да дойде /ако може де/- я казвайте точното време, че не се знае. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, я да махнеш тоя ГПС, да вземеш някой и друг колега от Бургас и да отидете на среща във Варна.

Или на Шипково да дойдеш! Лелееееее, пък там какво те чака, ако дойдеш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико,теб покана ти не требе.Винаги си добре дошъл,ние си те имаме за част от варненската група :icon_thumbup: :icon_thumbup: ,а часът още не сме го уточнили........... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давайте да решим и час, за да се обадя да направя резервацията. 17.00, 18.00 часа ...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заведението не работи, така че давайте други идеи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миииии,.......... Галя беше казала на някава пицария на 5-те кюшета(зад Маяковски).....,ама нека тя да каже или пък който я знае,да сподели :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миииии,.......... Галя беше казала на някава пицария на 5-те кюшета(зад Маяковски).....,ама нека тя да каже или пък който я знае,да сподели :icon_hmm:

 

Аз като най-близо до там ще наобиколя да я потърся къде е, а иначе като идея се сетих за корабчето на дружба там има къде да се паркира със сигурност не знам само дали работи ако някой има телефон да се обади, пък ако остане време може и на там да намина. Но със сигурност някое подобно заведение из комплексите ми се струва добра идея тъй като места за паркиране ще има(ако въобще работи нещо) а там има и прилични заведения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това :link: ли говориш?

Ахам, мисля че ще можем да понаместим масите в случай че сме повечко хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се току що. Работят хората :) За неделя 30.01.2011 питах за 15.00 часа дали можем да направим резервация.

Като резервация е силно казано, защото като попитах дали ще имат 10-12 местенца в неделя след обяд към 3 и жената каза ами да, да, няма проблем. Не пожела да си запише име или телефон, няма нужда от капаро. Явно имат доста свободни места по това време :) Може и това заведение да работи само за нас :P

 

Там ли сме или ...? :)

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се току що. Работят хората :) За неделя 30.01.2011 питах за 15.00 часа дали можем да направим резервация.

Като резервация е силно казано, защото като попитах дали ще имат 10-12 местенца в неделя след обяд към 3 и жената каза ами да, да, няма проблем. Не пожела да си запише име или телефон, няма нужда от капаро. Явно имат доста свободни места по това време :) Може и това заведение да работи само за нас :P

 

ЕЕЕх сефте...

ний цял МОЛ разработихме че сега за някъкво си мижаво курортно заведение какво остава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те хората ще очакват да се храним май там,идеята беше кафенце нещо,но както кажете.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе като няма хора и на кафе - клиенти ще се радват, а и който иска може да хапне пък... Моля желаещите да вдигнат ръка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май малко късничко се сещам да пиша.Мястото за което говорех е Бонели /ул.Балчик 7/.На мен лично ми харесва,спокойно и уютно.Проблем е само паркирането.Трябва да се спира около блоковете..до самото заведение трудно се намират места.Ако това не е проблем следващият път сме там.:)

Ако не съм на работа неделя,съм с вас:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...