Премини към съдържание

Total Eclipse 6


Препоръчано мнение

Колеги,време е за епизод 6. :icon_rock:

Предлагам тази или другата неделя,на обичайното място"ОМВ-Бояна" :icon_dance: .За часа предлагайте вие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте колеги , аз също съм съгласен за среща когато кажете !!! Иначе на мен ми е много удобно сега през предстоящите почивни дни , но предполагам че всеки ще бяга на някъде , тъй че когато кажете !!! Ако искате там 9 или 10 мисля че е добре - има време до тогава за да си го впише всеки в графика !!! А най добре е тази тема да седи и в Еклипс страницата !!! Аз примерно нямаше да разбера защото не влизам тук , добре че беше Митко !!! Поздрави за сега и ще видим решенията !!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за другата неделя - 9 и 10 май. И какво да ви кажа - на приятелката ми й подариха FULL HD камера за рожденя ден...ще правим най-готиния клип на Тотал Еклипс :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тази седмица ме отпишете, но може да дойде Сивушка.

 

бро, така като гледам сигурно ще е на 9-ти и 10-ти май. Как си тогава?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз останах с впечатлението, че е на 10-ти... мам*а му. Днеска засякох един червен еклипс GS, който не беше нито на Досев, нито на Лео за това му оставих една визитка и написах за 10-ти на ОМВ Бояна че ще има среща на еклипс, така че ако не е от форума може да присъединим още един. Беше с джанти петолъчки /дебели/ и в регистрационния му номер имаше нещо от сорта на С 2х0х но не съм сигурен за номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,аз също съм навит ,ще пътувам от Пловдив ,ако има пловдивчани желаещи може да се организираме заедно?!

 

Другото което е , ако срещата ще е на 9-10 ,един приятел ми каза ,че имало мач Левски-ЦСКА на 9-ти ,и движението през центъра щяло да е натоварено, може да се съобразим с това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам,датата е ясна 10.05. Хайде сега колеги,да решим и часът.Моето предложение е около 15:00 ч.Давайте и вия предложения. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите, колеги! И последно коя дата остава 9 или 10, или и двата дни? Ако, дата е 9-ти с удоволствие ще доида и аз. Поздрави :mitsu-smiley: ! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз отпадам за Тотала. Много ме е яд. Да знаете, че Еклипса точно влиза под задната броня на Порше Кайен. Съжалявам за спама, но силно се нуждая от преден капак и предна броня за 3Г. Ако някой знае къде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...