Премини към съдържание

Нов горд собственик на Мицубиши Галант


Препоръчано мнение

Здравейте приятели. От днес и аз съм горд собственик на Мицубиши Галант 2.0 бензин, 98г., внесен от Германия. :icon_rock: :icon_rock: Много добър автомобил. Надявам се в бъдеще да получавам от вас ценни съвети. По нататък ще кача и снимки. Дайте препоръки къде мога да сложа газов инжекцион и на каква цена?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели. От днес и аз съм горд собственик на Мицубиши Галант 2.0 бензин, 98г., внесен от Германия. :icon_rock: :icon_rock: Много добър автомобил. Надявам се в бъдеще да получавам от вас ценни съвети. По нататък ще кача и снимки. Дайте препоръки къде мога да сложа газов инжекцион и на каква цена?

 

Честита придобивка и добре дошъл във форума. Живот, здраве и само хубави моменти да имаш с японската машина!

Във този форум ще намериш отговори на всичките ти въпроси. Ползвай търсачката, а ако тя не помогне - има хора, които ще го направят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и "браво" за правилния избор! :mitsu-smiley:

Няма да е честно ако не качиш някоя снимка, та да я видим и ние :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добър автомобил.
Това някой те е излъгал.... :D ...Не е чак толкова много добър.... Има и по-добри, пише го в подписа ми..... :D

Хайде честито, и хиляди безаварийни......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да изминеш, с настроение и широка усмивка :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и хиляди безаварийни!

За газта - имаш няколко варианта:

1. Фобос - пусни в Гугъл и ще ти излезе сервиза им;

2. Армянов - околовръстен път, от Симеоново по посока Бистрица - 200-300 м вдясно (където свършва широкия път);

3. на Арсеналски - от Хемус към Спартак, някъде по средата вляво има сервиз за газови уредби, аз я сложих там моята и съм много доволен (60 000 км и никакви проблеми).

 

За цени - не съм сигурен, може би има някаква промяна, но моята излезе 1100... Бе там някъде, 1100 - 1200лв....

 

Успех, късмет и чакаме снимките!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито и от мен и добре дошъл сред нас :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Много безаварийни километри и само хубави моменти с колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен! :mitsu-smiley:

 

П.С. Само да попитам, този твой аватар има ли нещо общо с подписа ми? :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, колега. И аз съм като теб - отскоро имам галант. Трябва да ти кажа, че съм много доволен от избора си. Дано и ти да си доволен. Пожелавам ти много приятни километри и моменти с твоята машина. :icon_thumbup: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Честито и добре дошъл в отбора на :mitsu-smiley: :plane: много безаварийни километри и от мен ...

 

п.с. Дано не си пишем скоро Л.С. :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, темата е от април миналата година, няма смисъл да пишете в нея. Може би е добре модераторите да я заключат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В началото и аз все в такива теми пишех :icon_blush: ...

не пропускахте да ме налеете.. даже получих титла археолог :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В началото и аз все в такива теми пишех :icon_blush: ...

не пропускахте да ме налеете.. даже получих титла археолог :D

 

Айде стига с честитките в тая тама.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...