Премини към съдържание

25% намаление на Mitsubishi в БалканСтар


Препоръчано мнение

банда,

 

чух че имало някаква такава инициатива... някой може ли да пита и да каже колко точно е намалението?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди ми бяха казали,че договорът на Балкан стар за доставка на Мицубиши и Мерцедес бил сключен преди години (сигурно на база прогнози) за доставка на определена бройка автомобили месечно и след сегашния срив на пазара доставките продължавали да идват защото в договора имало фиксирана огромна неустойка.Не знам дали е вярно но при така стеклите се обстоятелства е напълно възможно фирмата да продава с минимална печалба само и само да се продават залежали автомобили на склад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди ми бяха казали,че договорът на Балкан стар за доставка на Мицубиши и Мерцедес бил сключен преди години (сигурно на база прогнози) за доставка на определена бройка автомобили месечно и след сегашния срив на пазара доставките продължавали да идват защото в договора имало фиксирана огромна неустойка.Не знам дали е вярно но при така стеклите се обстоятелства е напълно възможно фирмата да продава с минимална печалба само и само да се продават залежали автомобили на склад.

Дано да е така, за да може повече хора да се сдобият с новички автомобили на добри цени, а на Балкан Стар да им е гадно, че вече няма да продават на цените дето им харесва. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Паджерето, срещу доплащане дават Колт РалиАрт. С Криси обаче не го харесахме много, макар че прави 0-100 за има няма 7.5-6 сек, нещо такова каза дилъра. 150 кончета е, спортно окачване... и т.н. Имаха един червеничак там, нещо не грабва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...