Премини към съдържание

Компетентно мнение


Препоръчано мнение

Привет, от доста време се оглеждам за :mitsu-smiley: тази Carisma определено ми харесва приемам всякакви мнения и съвети. Благодаря.Mitsubishi Carisma 1.8GDi,ШВЕЙЦАРИЯ Автомобили

 

 

6000 ЛВ.

 

 

 

Данни:

Дата на производство - юли 1999 г.

Тип двигател - Бензинов

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Хечбек

Пробег - 133000 км

Цвят - Сребърен

 

Особености:

4(5) Врати

ABS

Airbag

Автопилот

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Имобилайзер

Климатроник

Металик

Нов внос

Сервизна книжка

Серво управление

Стерео уредба

Халогенни фарове

Центр. заключване

 

Допълнителна информация:

климатроник, 4AIR, сменени ремъци, ролки, филтри отразени в серв. документи, сервизирана в ШВЕЙЦАРИЯ до 2010г. , нови гуми, перфектна, гаранция за пробег и състояние, като нова. Бартер не е възможен. 0885/749767. Вечер 064/802-815

 

Продавач:

Регион: Плевен

тел.: 0885/749767

www.globus.mobilen.bg

 

 

 

публикувана в 14:03 часа

на 19 март, 2009 год.

 

 

Mitsubishi Carisma

 

 

 

 

 

 

Изпрати на познат Печат

 

• Лизингови къщи

• Застраховки

• Авточасти

• Гуми и джанти

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми добре звучи, ама на сайта гледам, е информацията е малко по-различна от тази, дето ти даваш:

 

 

6200 ЛВ.

 

Данни:

Дата на производство - юли 1998 г.

Тип двигател - Бензинов

Скоростна кутия - Автоматична

Категория - Хечбек

Пробег - 130000 км

Цвят - Сив

 

 

Айде, цената не е толкова от значение - търговецът ще ти смъкне 200 лева само заради желанието ти, ама това с автоматичната скоростна кутия нещо не ми аресва..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако и на яве е добре,няма какво да му мислиш повече.Разбира се, че можеш да опиташ и лек коментар в цената.Все пак е добре да отидеш на оглед с някой,който има понятие от слабите страни на такъв автомобил.Дано скоро да ни се похвалиш с добра покупка! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми добре звучи, ама на сайта гледам, е информацията е малко по-различна

Не си гледал правилният сайт......

Става дума за тази обява.... :link:

Освен това за авто-пилота, другото си отговаря....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, колата е внос от Швейцария. Дано не ме лъже паметта, но имам спомен покрай регистрацията на моята кола (юни '08), че автомобилите, внесени от там, трабва да минат първоначален преглед на Технотест. Причината е, че Швейцария не е страна-член на ЕС, поради което техническите изисквания и прегледите били по-различни. Дано има по-компетентни да кажат за вноса от там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо ако съм на теб ще му предложа след дъготрайно оглеждане да свали цената на 5500лв. Това си е практика при закупуване на автомобил от автокъща. Ще има мърморене, но ако си оферен и държиш на своето си, казваш имам 5500лв. И лека полека се отдалечаваш от колата. Колкото до сервизната книжка, не бих имал 100%- во доверие на подобен документ. Да не говорим, че сега има дори и начин да се направи сервизен документ на абсолютно всяка кола. И този фейс защо ми прилича на същият като на 1996г. ? В случаят на моята каризма ? Не би ли трябвало 99г. да е с по заоблените стопове и малки разлики в предницата? Аз не съм компетентен, но все пак съм собственик на Каризма пък и имам преки наблюдение при работа на автокъща в България, та одчасти и в Европа! Но все пак колега твоя воля, така бих постъпил аз ако съм на твое място!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая обява мисля, че седеше от доста време, може би заради това на капака (май не е мръсотия), иначе цената е добра, ще се смъкне до 5500, автоматика, скростната му кутия май е малко по-здрава, вероятно е произведена точно преди фейслифта. Това ако става на въпрос за тази от линка. Тази с петното на капака ще е със всички екстри, ако наистина има cruise control.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая обява мисля, че седеше от доста време, може би заради това на капака (май не е мръсотия), иначе цената е добра, ще се смъкне до 5500, автоматика, скростната му кутия май е малко по-здрава, вероятно е произведена точно преди фейслифта. Това ако става на въпрос за тази от линка. Тази с петното на капака ще е със всички екстри, ако наистина има cruise control.

 

Недей така да шашкаш човека колега! Това на предният капак, на тавана и на спойлера е скреж, защото снимката е правена в студено време. Вижда се и малко сняг на чистачките. Със сигурност колата външно и да има забележки, няма да са толкова фрапиращи, чисто и просто това си е ефекта от студа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...