Премини към съдържание

Gumball Bg е факт! Започва записването!


Препоръчано мнение

Колеги,

дойде време за записване!

Ето и официалните правила,които трябва да знаете! Записването започва от утре,но утре ми е много натоварено и няма да мога да влезна във форума.

GUMBALLBG

Записване : 18 Март

Краен срок за записване : 30 април

Брой коли участници : 101

Дати: 5-7 Юни

Събиране - 9h на площад "Ал. Невски"

Тръгване - 10h

Ден 1

Дестинации: София; Пловдив; Стара Загора,Нова Загора; Бургас - официална вечеря и купон по случая!

Ден 2

Бургас; Варна; Шумен; Велико Търново - официална вечеря и купон (предполага се ,че ще се пристигне по-рано,така че всеки ще е свободен да разгледа)

Ден 3

Велико Търново; Ловеч; Плевен; Враца; Монтана; София - събиране на площад " Ал. Невски "

Всеки ,който изяви желание може да получи карта за намаление на горивата от Лукойл. Достатъчно е при записване да отбележите ,че искате. Хубаво е и да отбележите приблизително с колко пасажери ще пътувате. (пример: Анатоли Пенчев от София кола : алфа ромео 145;ауди а3 + 1 пасажер(2-3) - карта за намаление))

Забележка :

1.ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА GUMBALLBG НЕ ПОЕМАТ РАЗХОДИТЕ ПО ХОТЕЛИ ,ПЪТ И ЗАБАВЛЕНИЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ!!!

2.Всички участници използват услугата на един и същи ходел,за да може да се проведе мероприятието и замислената вечеря!

3.Всички участници в Gumballbg са задължени да внесат от 20 до 30 лв такса(предстои да се обсъди,но няма да е повече от тeзи суми!),според която ще получите фланелка + стикер за колата Ви!

4. ТОВА НЕ Е РАЛИ!ПОРАДИ УСЛОВИЯТА ,С КОИТО РАЗПОЛАГАМЕ НЕ МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМ ТАКОВА! Поне за сега Не сте задължени да се движим в пакет,така че по-бързите няма да са спирани

5. ХОРАТА ОТ ПО-ДАЛЕЧНИТЕ ГРАДОВЕ ДА НИ СИГНАЛИЗИРАТ ЗА ТЯХ ЩЕ ИМА РАЗЛИЧНИ ВАРИАНТИ!

За записване,контакти,въпроси и организатори:

Стефан Любенов - тел. 0888437124 e-mail : breaker__@abv.bg Може и на лично тук във форума!

Георги Полежанов - тел. 0889590447

Скоро ще има и сайт,на който ще може да се записвате!

Гарантираме ,че информацията предоставена от Вас няма да се използва за нищо друго освен по предназначение!

post-5711-1237411571.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да ми се смеете,но ще ми каже ли някой какво е това?

Ми нещо като "Кенънбол рали". :icon_thumbup:

Ама BG версия.

Аз бих участвал, но само до Бургас.

Просто на 1-2 Май трябва да съм на морето за работа. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ето и трейлъра на мероприятието!

 

http://video.data.bg/41/Спорт/71834/gumball_bg

 

Идеята е 3дни = 1300км из България! Тук се копира Световно известното рали "Гъмбол" ,но там го правят само богаташи със скъпи коли. Ние решихме да направим български вариант,с който каквото има :)

Целта е приятно изкарване съчетано с нови контакти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми нещо като "Кенънбол рали". :icon_thumbup:

Ама BG версия.

Аз бих участвал, но само до Бургас.

Просто на 1-2 Май трябва да съм на морето за работа. :icon_blush:

Това е готина идея ама много време ще отнеме! :icon_clap:

П.П. наслука и безаварийно от мен :drag: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е последната селска измишльотина. Няма нищо общо с GUMBALL. Условията на това състезание са коренно различни - избират се само определени автомобили, одобряват се... 101 автомобила, че даже не се и движите заедно. Е за какво?! Тоест това е нещо от сорта на събиране на голф-аджии, със "такса" 30 кинта и нищо повече. Какъв е смисъла от това, освен да се чудите каква глупост да измислите?! Аз лично не бих участвал точно защото там ще има 90% сеирджии със на тати VW и на мама реното. За догодина ако се замислите за подобно нещо, вкарайте поне някакви условия, като например кубатура на двигателя, външен вид на автомобила, изпратете покани към хора с по-стойностни автомобили, направете рекламен клип, който не е за 2лв и 10мин работа... така само се излагате :mitsu-smiley:

 

PS. двата лева са за бирата (колата)... да не си помисли някой че струва толкова :rolleyes:

 

Пич, сори за песимизма, ама като всичко друго в тая държава и тука сте претупали работата много яко. Ама успех все пак :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Братя Диневи организират подобно рали,но там колите са от "лъв" нагоре...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Братя Диневи организират подобно рали,но там колите са от "лъв" нагоре...

 

 

В официалният сайт на Gumball нищо не пише за България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото няма общо със самия Gumball като организация. Но и там колите си бяха на ниво. Имам спомен че участваха някои от техните коли, като Dodge Viper Venom

http://vip-bg.info/content/view/71/26/

 

Сега сравнете това със "пример: Анатоли Пенчев от София кола : алфа ромео 145;ауди а3 + 1 пасажер(2-3) - карта за намаление" и вие преценете за какво иде реч

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото се сещам в ралито,което Диневи оргаизират,когато се регистрираш за участие ,се записва и един пасажер.Той го играе един вид навигатор. Но колите си бяха уникални-599 GTB Fiorano,F430,911-997 turbo,ASTON-и,Viper,Charger,R8 и т.н.Миналото лято бяха във Варна и беше голям кеф да се докоснеш до такава кола.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова е "Gumball BG" Защото малко хора могат да си позволят да карат ферарита,а и още по-важното е ,че тук става въпрос за контакти и изкарване! Разбира се ,че не можем да се сравняваме с истинския Gumball! Ако всички си мислят ,че това ще е гонка и не можете да устоите някой с VW да ви задмине,наистина не е за вас.

Важна е идеята за обединение!

 

Ето и сайт,на който ще можете да се запишете и да коментирате там във форума:

http://sitekreator.bg/gumball/index.html

 

P.S. Не бъдете песимисти !!! Елате да се забавляваме!

Даже и германците се опитват да направят нещо подобно!

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички си мислят ,че това ще е гонка и не можете да устоите някой с VW да ви задмине,наистина не е за вас.

 

Не мисля, че на някой тук му дреме дали някой VW ще го задмине. Това изказване ми напомня на разговора на двама души на писта божурище... единя се фукаше, че е бил ламборджини на правата, ама на тоя с ламбото му беше през оная работа, че някой си е със секунда-две по-бърз... като излезнат навън, ламбото си е ламбо, а другата кола си остава таралясник, който едвам е издържал тия 400 метра :icon_thumbup:

 

"Защото малко хора могат да си позволят да карат ферарита"... Да ти дам списък? Със сигурност ще се намерят поне 20 ферарита, още толкова бикчета, може би към 10 Aston Martin-a, но нямах това в предвид. Ест че не може да ги намерите всичките и да ги накарате да дойдат, но поне може да го направите с по-елитните представители на марките. Гледам, че сте от някаква алфа секта... ами намерете си вашите хора със 159-ки и Брери, от БМВ да дойдат 6-тици и от по-новите тройки (със сигурност ги има хората по форумите), от Ауди клуба да дойдат R8-ците, и S5 или дори "обикновенните" 5-тици, от тоя клуб един-двама със Lancer X, 3000GT и някой наточен еклипс или галанта от последното ни събиране, от Пежо форума 407-ци купе... има много хубави коли които заслужават внимание и без да са ферарита или ламбота или бентлита... но не и да събирате сектантите. Жалко, че не сте го доизмислили, но евала за ентусиазма, защото знам че ще има бая като мен, които да ви намерят минусите :mitsu-smiley: Peace

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото се сещам в ралито,което Диневи оргаизират,когато се регистрираш за участие ,се записва и един пасажер.Той го играе един вид навигатор. Но колите си бяха уникални-599 GTB Fiorano,F430,911-997 turbo,ASTON-и,Viper,Charger,R8 и т.н.Миналото лято бяха във Варна и беше голям кеф да се докоснеш до такава кола.....

Само дето на Данчо Динев Viper се счупи в Констанца и си го докараха на платфотма. :icon_blush:

Аз се записах, защото и без това си отивам на Елените. Поне няма да ми е скучно по пътя като пътувам на там.

А и да се позабавлявам в Бургас с една вечер повече, няма да ми изхаби батериите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Nikon, разбирам Ви,но нашата идея е съвсем друга. Много хора и по другите форуми ги дразни,че се казва "Gumball BG",но в крайна сметка какво значение има името . Идеята си остава една и съща. Ние не искаме да събираме ферарите и ламбота само,а да съберем хора ,които искат да се позабавляват малко,да попътуват и така. Иначе и на нашия "Gumball" ще има бързи коли. Ще има z3- 300 коня, Ауди - RS6 - 400 коня и още. Те идват за идеята! Но както и да е ,всичко е мирно и спокойно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейтe колеги,

Крайния срок за записване е 30 април,така че има време да помислите. Очертава се да се спи в комплекс Атлантис в Бургас,като за нас ще направят отстъпка ако сме повече хора и ще можем още по-евтино да минем! :) В този комплекс си има дискотека и два басейна,като се вдигне градуса на настроението, сваляме гащи и се цопваме през ноща ;) Идеи за мероприятието има,но засега се крие и ще бъдат съобщени на пресконференция един ден по-рано! Тоест на 4 юни ще има събиране и разясняване на всичко.

Ето и сайта ,на който може да коментираш и да се запишеш:

http://sitekreator.bg/gumball/index.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Предполагам, че става на въпрос за нещо от този сорт ?

Откриване на Gumball 300 във Сан Франциско

Да де, само че ще гледаш Алфи и Вектри и Фияти и то в държава, в която разстоянието от единия до другия край е 4 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да де, само че ще гледаш Алфи и Вектри и Фияти и то в държава, в която разстоянието от единия до другия край е 4 часа.

Абе Аз нещо не мога да ви разбера?

Някой иска да се забавлява и веднага го оплювате?

Разбирам да имаш няколко расови коли в гаража за милиони та да се обаждаш.

Доста Вектри, Алфи и Фиати ще те прескачат с Галанта, така че айде без такива мнения.

Всеки иска да има скъпа, хубава и бърза кола, ама не става.

Като не Ви харесва не пишете бе.

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе Аз нещо не мога да ви разбера?

Някой иска да се забавлява и веднага го оплювате?

Разбирам да имаш няколко расови коли в гаража за милиони та да се обаждаш.

Доста Вектри, Алфи и Фиати ще те прескачат с Галанта, така че айде без такива мнения.

Всеки иска да има скъпа, хубава и бърза кола, ама не става.

Като не Ви харесва не пишете бе.

:icon_rock:

post-421-1239742995_thumb.jpg

Защо, ти имаш ли няколко коли за милиони ? А в момента карам това -2.5 196 к.с. 4Х4 така че по-спокойно. Особено с това, кои коли ще ме прескачат . За това и съм го купил. По някой показатели е доста по-расово от който и да е Лансер с изключение на ЕВО. И Галанта го продадох, понеже го имам от 2005. Не знам ти тогава какво си карал. Имам и едно Ауди А6 2.6 quattro, така че мисля, ...мога да си коментирам без да се притеснявам.

И никъде не съм казал, че няма да е забавно, но просто мен не може да ме впечатли, понеже разстоянието Бургас-София-Бургас поне аз съм го пътувал десетки пъти и то в рамките на един ден. Така че, това което за другите ще е някакъв вид забавление или приключение , за мен си е просто , нещо съвсем обикновено. В общи линии ,водя с няколко обиколки...

Ако ставаше дума да се ходи някъде из Европа и наистина да се обикаля, щях да съм за. Но не и в тези мащаби... :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха тук става интересно, човека е написал, че ви кани най-учтиво, и не става дума кой какво кара и какво е карал, а за едно приятно изживяване което не може да се види всеки ден.Това не е да пропатуваш до Бургас и обратно за един ден, а да си прекараш приятно.

 

Мен не ме вълнува кой ме е изпреварил и с какво, имам си добра кола и ако искам да се състезавам бегам до Хокемхайк наемем една пила и карам на пистата.

 

Highvoltage, вземи пусни темата и при нас може някой да се запише. тук

За жалост точно на тази дати ще съм в Истамбул на F1, иначе с радост щях да направя едно такова пътешествие из България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо, ти имаш ли няколко коли за милиони ? А в момента карам това -2.5 196 к.с. 4Х4 така че по-спокойно. Особено с това, кои коли ще ме прескачат . За това и съм го купил. По някой показатели е доста по-расово от който и да е Лансер с изключение на ЕВО. И Галанта го продадох, понеже го имам от 2005. Не знам ти тогава какво си карал. Имам и едно Ауди А6 2.6 quattro, така че мисля, ...мога да си коментирам без да се притеснявам.

И никъде не съм казал, че няма да е забавно, но просто мен не може да ги впечатли, понеже разстоянието Бургас-София-Бургас поне аз съм го пътувал десетки пъти и то в рамките на един ден. Така че, това което за другите ще е някакъв вид забавление или приключение , за мен си е просто , нещо съвсем обикновено. В общи линии ,водя с няколко обиколки...

Ако ставаше дума да се ходи някъде из Европа и наистина да се обикаля, щях да съм за. Но не и в тези мащаби... :tooth:

Не нямам, но и да имах, пак щях да се забавлявам по този начин. Ами точно за това говоря де. Като не те впечатлява и интересува да не пишеш.

А 196 кончета на кола над 2 тона са си нищо. Доста коли от горе-посочените от тебе марки, ще те поставят в неудобно положение с този иначе красив "КЮТУК" (една от колите които харесвам). Тая кола е да си возиш задника на удобно. За надбягване по-добре с Аудито. Ама пак да кажа, че не е това целта. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Тази тема беше до тук. Ако човека, който я е пуснал има желание да напише нещо, нека ми драсне едно ЛС да му я отключа! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...