Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Малеее,много народ бре...Толкова не се събираме на Национална среща. :icon_doh:

Явно трябва да ви се "раздава"нещо,та да се сетите да дойдете. :lol: Иначе никакви ви няма... :)

Трябва да се измисли някакъв"стимул"и за напред... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеее,много народ бре...Толкова не се събираме на Национална среща. :icon_doh:

Явно трябва да ви се "раздава"нещо,та да се сетите да дойдете. :lol: Иначе никакви ви няма... :)

Трябва да се измисли някакъв"стимул"и за напред... :icon_hmm:

 

За такова студено време - чаша червено вино. За летните месеци - биричка.

Според сезона... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи!Имаше много хора ,но не можахме да се видим добре.Надявам се и другата неделя да се съберем по светло и да има място в ОМВ,за да се запознаем по–добре.Иначе суитчерите са хубави ,но малки или поне на мен ми седи много секси(впит) ,а е 4ХЛ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eкстра среща се получи,все така да е. Колегата да покаже снимковия материал,да се видиме. :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи!Имаше много хора ,но не можахме да се видим добре.Надявам се и другата неделя да се съберем по светло и да има място в ОМВ,за да се запознаем по–добре.Иначе суитчерите са хубави ,но малки или поне на мен ми седи много секси(впит) ,а е 4ХЛ! :icon_thumbup:

Перфектно...аз съм на линия :icon_thumbup: Мисля обаче,че ще е по-добре ако се съберем малко по-рано - към 5 примерно.Иначе от днес съм доста доволен,все пак се събраха доста :mitsu-smiley: на 1 място,което само може да ме радва :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, само малко неудобно е там, че няма къде да седнеш едно кафе да изпиеш, много бяхме за ОМВ-то.

Не успяме да се запознаем с всички, но нищо другият път, а и да си призная понеже не помня имена много много, сега се чудя кой - кой е :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eкстра среща се получи, но бяхме много за ОМВ-то.

Съжалявам, че не успях да се запозная с всички, ако се съберем малко по-рано ще е добре. Трябва да помислим за по-голямо заведение. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 1ва среща ми се видя супер (толкова много :mitsu-smiley: на едно място беше много приятна гледка) . Само ме е яд че трябваше да си тръгна толкова рано, нищо другия път ще остана за по бира :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше екстра! :icon_rock:Толкова коли не съм виждл :icon_dance: на едно място.И дрешките са готини :icon_clap:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето две скромни снимки от срещата снощи, .

Само коли и пущараци очакващи Боряна със суичърите, с изключение на Малчо/единствената жена/ дошла на срещата.За съжаление дойде след снимките и я няма на кадро.

post-1343-1255978348_thumb.jpg

post-1343-1255978372_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...