Премини към съдържание

Keyless Go...


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Абе хора, защо колата ми върви без ключа да е в нея:)... направо си отпътува :)?

Обясни по подробно какво става с колата ти , че така нещо не мога да разбера ?!?

Ако е на надолнище и без ръчна не ти трябва ключ за да тръгне на долу :skiing:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, защо колата ми върви без ключа да е в нея:)... направо си отпътува :)?

Абе Ранга, тая твойта кола май не може да те понася бе ? :icon_doh:

До сега номера ти въртя, а сега и щом сама е тръгнала да ти бяга. :worthy: :hysterical:

Явно не издържа на напрежението хайвана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам аз, когато колата е запалена и ключа излезе от нея, тя работи известно време и изагасва. Мисля, че при различните марки е различно времето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам аз, когато колата е запалена и ключа излезе от нея, тя работи известно време и изагасва. Мисля, че при различните марки е различно времето.

 

При :mitsu-smiley: тоя филм го няма :D седи си запалена докато не я изгасиш и най тъпото, е че докато е запалена не можеш да я заключиш от вън.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... най тъпото, е че докато е запалена не можеш да я заключиш от вън.

Ако това ти е проблема мисля , че може да го уредиш с тези дето са ти вързвали алармата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твоята нали се ли пали без ключ. Да не си забравил втория ключ в колата или да си го изпуснал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, то си стана като виц...

Исках да кажа, че бях си оставил колата запалена да се стопява снега, влезнах в магазина и накарах баща ми да направи едно кръгче, да видим до къде ще стигне без ключ, обаче той съвсем спокойно си караше :). Просто си мислех, че без ключ в колата, може само да работи на място... обаче уви, не е точно така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешно си си мислел. Всички коли с такава система се държат по-този начин, и БМВ и Рено и Опел... Ключа или картата трябва да е в обсега на датчика само при запалване, след това не е нужно да е там, освен ако не я изгасиш и не се опиташ да я запалиш повторно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще извадиш ключа без да изгасиш колата бе?

При мене не става тоя номер.

:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той не е с ключ, а само с дистанционно... На лансерите мисля, че запалването беше с една статична врътка там като на газова печка.. ха-ха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще извадиш ключа без да изгасиш колата бе?

При мене не става тоя номер.

:icon_hmm:

Ха ха и аз вчера цял ден се мъчих да извадя ключа на колата докато работи :icon_rock: , ама не .

Наистина на колегата се пали без ключ и за това става ,просто в ключа има имобилайзер , който ти трябва само за запалването на колата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще извадиш ключа без да изгасиш колата бе?

При мене не става тоя номер.

:icon_hmm:

При нас дори и при изгасен двигател неможеш да извадиш ключа, ако скоростния лост не е на "Р". :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха и аз вчера цял ден се мъчих да извадя ключа на колата докато работи :icon_rock: , ама не .

Наистина на колегата се пали без ключ и за това става ,просто в ключа има имобилайзер , който ти трябва само за запалването на колата .

 

Лансерите имат ли такава опция за запалване без ключ?Аз имам известни наблюдения върху Рено Клио Спорт с такова запалване.То представлява една тънка пластина с две копчета с размерите на кредитна карта.Пича си държеше картата в портейла и като се приближеше до колата тя се оключваше,после натискаше копчето СТАРТ и палеше след това просто излизаше отдалечавашесе на 5/10 метра и колата си се заключваше и угасяше двигателя ако си го забравил включен.Не знаех ,че и Лансерите имат такава шукарийка. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е дам, аз мислех че се подразбира от заглавието на темата :). Дам точно като на печка е другата врътка, обаче и тя може да се маха. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то на дизела, като запали, не му трябва ток повече. Ако искаш му махни всички кабели и пак ще си бачка. Вчера го пробвах на Полото, нали е 1.9 ТДИ. Запалих го и му дръпнах и четирите кабела. Бачка си и не го е еня дали има или няма кабели. Само дето може да се заключи волана ако извадя ключа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешно си си мислел. Всички коли с такава система се държат по-този начин, и БМВ и Рено и Опел... Ключа или картата трябва да е в обсега на датчика само при запалване, след това не е нужно да е там, освен ако не я изгасиш и не се опиташ да я запалиш повторно.

Това изобщо не е вярно.На Х6 като излезеш с ключа от колата ,тя продължава да работи.Обаче в момента ,в който някой подкара колата,тя отказва.С една дума ако ключа е на повече от две педи от колата,тя отказва да върви.Не мога само да спомня дали изгасваше или просто отказваше да върви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това изобщо не е вярно.На Х6 като излезеш с ключа от колата ,тя продължава да работи.Обаче в момента ,в който някой подкара колата,тя отказва.С една дума ако ключа е на повече от две педи от колата,тя отказва да върви.Не мога само да спомня дали изгасваше или просто отказваше да върви.

Със сигурност мога да кажа за AUDI S8, че колата може да се запали ако така наречения "ключ" е на не повече от 1м от колата. Като се приближиш се отклюява сама и чака да я запалиш с бутона. Като я запалиш и ако се отдалечиш на по-голямо разтояние гасне и се заключва. Това го знам със сигурност за тази кола, щото съм го пробвал. За Х6 не знам, ама ще го пробвам и там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това изобщо не е вярно.На Х6 като излезеш с ключа от колата ,тя продължава да работи.Обаче в момента ,в който някой подкара колата,тя отказва.С една дума ако ключа е на повече от две педи от колата,тя отказва да върви.Не мога само да спомня дали изгасваше или просто отказваше да върви.

Изгасва и няма палене после...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...