Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Body Kit за новия Лансер


nikolayjs

Препоръчано мнение

Екстра е станал с Ликс-а ще обирате погледите ама е време е и под капака да сътвориш нещо, иначе не е готино уж гледаш нещо наточено... а то горкото прави 220 и то определено не много бързо и там му свършват силиците...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е станал с Ликс-а ще обирате погледите ама е време е и под капака да сътвориш нещо, иначе не е готино уж гледаш нещо наточено... а то горкото прави 220 и то определено не много бързо и там му свършват силиците...

Иване, то Евото прави 240км. Аз с 1.8 CVT 143hp си правя 220км. Ама тва не е база за сравнение.

Разбрах за какво говориш, ама сега е малко криза. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих казал , че прави 260 за по малко от минутна , но няма значение колата ти изглежда страхотно :icon_peace:

Ами Аз на тест-драйва го напъвах до край, ама повече от 240км не можа да вдигне :icon_blush: . Не знам що така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Аз на тест-драйва го напъвахдо край, ама повече от 240км не можа да вдигне :icon_blush: . Незнам що така.

 

Мисля, че са ограничени до тази скорост... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Когато се разходих до Дарс Ауто и разглеждах 10ката жената каза , че на този конкретен модел в Бургас няма ограничение на скоростта.Иначе си е звяр.В интернет разглеждах , че срещу 8000$ само чрез смяна на някакви тръби на турбото на фирмата AMS ставала към 600 коня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

LiX mоже ли да кажеш как ги купи от там и колко струват.

:mitsu-smiley:

 

И да те питам друго:

Този споилер задния, на багажника - някои взимал ли го от Гърция?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

И аз искам да си взема задел спойлер,но се чудих дали от EVO10 ще стане на норален Lancer :icon_thumbup: А и не ми се дават 1200лв. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За всички които имат интерес към предните и задните добавки на броните и странични прагове има тема в раздел продава Body kit Lancer X може да я разгледате.

 

А за крилото от ево 10 става за нормалните лансери даже дупките са на същото място и може да се купи на дост атрактивна цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даааааа, цената за ЕВО крилото си е направо атрактивна, направо крещяща 4800лв. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко повече за ланцер body

Нормален ланцер го правят ланцер ево x

MITSUBISHI LANCER 2008 - 2009 EVOLUTION X CONVERSION KIT

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...