Премини към съдържание

Проблем с хендсфри системата


Препоръчано мнение

Днес без да правя каквито и да било промени по настройките на телефона или на колата, системата просто престана да се свързва с телефона. Пробвах няколко пъти да рестартирам телефона, след това да изгася и запаля колата отново - нищо. Изтрих телефона от системата, настроих го отново - откриват се взаимно, но при опит да се свърже ми дава "Неуспешно свързване".

 

Някой имал ли е такъв проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес без да правя каквито и да било промени по настройките на телефона или на колата, системата просто престана да се свързва с телефона. Пробвах няколко пъти да рестартирам телефона, след това да изгася и запаля колата отново - нищо. Изтрих телефона от системата, настроих го отново - откриват се взаимно, но при опит да се свърже ми дава "Неуспешно свързване".

 

Някой имал ли е такъв проблем?

 

И при мен си се изключва и след като си поговоря с колата и пак си се връзват.

От системата на колата не трия нищо работя само със телефона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен си се изключва и след като си поговоря с колата и пак си се връзват.

От системата на колата не трия нищо работя само със телефона.

 

Не, при мен въобще не може да се върже. Виждат се, но не могат да се свържат.

Утре, ще направя пак някакви опити, а и с друг телефон ще пробвам и ако не стане, я карам в Балканстар, те да си общуват с колата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта всичко беше наред.

Не ми харесва тази работа. Това поне по моето скромно мнение означава, че във всеки един следващ момент системата може пак да се издъни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобни проблеми от както съм с телефон HTC.

 

Преди с Ериксона не съм имал никакви проблеми.. Сега след като ги "пеърна" се знаят 1-5 дена и после за забравят.. следва триене от телефона на хендс фрии системата и наново пеъринг.. и пак се свързват.. за няколко дена.

 

Това го отдадох на особения телефон, затова не съм протестирал в Дарс Ауто.

 

Очаквам развитие и други наблюдения по въпроса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобни проблеми от както съм с телефон HTC.

 

Преди с Ериксона не съм имал никакви проблеми.. Сега след като ги "пеърна" се знаят 1-5 дена и после за забравят.. следва триене от телефона на хендс фрии системата и наново пеъринг.. и пак се свързват.. за няколко дена.

 

Това го отдадох на особения телефон, затова не съм протестирал в Дарс Ауто.

 

Очаквам развитие и други наблюдения по въпроса.

 

Аз когато взех колата бях със Сони Ериксон k810, а от около два месеца съм със Сони Ериксон C905. Не мисля, че е от телефона. Почти всеки ден го вързвам през блутута към служебния си комп, а и към лаптопа и не съм имал никакъв проблем.

Не знам...

Засега не се е издънвала системата повторно. Дано и да не става, но си имам едно на ум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има настройка в телефона дали връзката да е защитена (на някои се появява с катинарче) и колата да забравя след време че се е pair-нала с телефона и тогава да не може да се осъществи защитена връзка. Ако е масово явление искайте да ви сменят софта (на колите), само че с по-нов.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имах същия случай на моя Аутландер преди дни. След като продължително време говорих по телефона, една седмица по-късно /през която не бях карал колата/ вече нямаше връзка с моята Нокиа (Е-71). Вчера направих ново търсене от Нокиа-та и след като се откриха, вече нямаше проблем. Не знам обаче това всеки път ли трябва да се прави.

Вече си развалих мнението за японците, че били нация техническа и пр. По-тъпо хендс фри не съм виждал. Това явно е правено за тъпите американци - да могат всичко с говор да набират.... Аз засега го използувам само за отговаряне. Ако трябва аз да се обадя, набирам от телефона, а после разговарям по радиосистемата. В същото време имам мултиннавигационна система, на нея има отделен раздел за телефона, има цифри, но те - доколкото разбрах, не са за да набереш/запаметиш номер, а за набиране на пореден номер на запаметения телефон!? - връх на простотията!

Французите, които всеки псува... имат стократно по-добра система, която са качили на техните Мегани (предишната ми кола /Конкуест/), на дисплея се появяваше номера, който ме търси / или целия адрес бук на телефона, че да мога да си избера, когото търся.... така бях свикнал, че сега съм им бесен на японците!

 

И за друго съм бесен на Балкан Стар, но от това ще направя нова тема: за мултинавигационната система!

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да не може да прочете номерата от Нокията, пробвай със стария си телефон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хендсфри системата на Аутлендъра въобще не чете номера от телефона. Ако искаш да имаш някакви запаметени номера, които да набираш през системата, трябва да си ги въведеш в самата система и си остават запаметени на колата. И мисля, че има ограничение за 15 номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...