Премини към съдържание

Пролетна среща на клуба Пампорово 10-12.04.2009г


Препоръчано мнение

  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Май никой никъде няма да бъде, 25 април вероятно ще е работен ден...освен ако всеки не си вземе отпуск...

 

"Ваканция от 6 дни ще има между официалните празници 1 май и 6 май (Гергьовден). На заседанието си правителството ще обяви 4 май (понеделник) и 5 май (вторник) за почивни. Те ще се отработват на 25 април (събота) и 9 май (събота).

 

Тъй като майските празници през тази година се падат в петък и сряда, Министерският съвет реши, че прекъсването на деловата седмица би се отразило неблагоприятно на работния процес, докато обявяването на двата дни за почивни ще осигури по-ефективното им използване, се посочва в съобщението на правителствената пресслужба.

 

4 дни ще се почива и за 3 март. 2-и (понеделник) е обявен за неработен ден. Ще се отработва на 14 март, събота."

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По молба на автора (Васко) променям заглавието на темата и датата на събирането на 10-12.04.2009г.

По-късно Васко ще даде повече разяснения ако има нужда! :)

Промяната е продиктувана въз основа на отработването на почивните дни покрай Гергьовден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Министерският съвет не прие предложението за 6-дневна ваканция от 1 до 6 май, съобщи министърът на държавната администрация Николай Василев. 4 и 5 май ще останат работни дни.

Аргументите на кабинета са, че толкова дълга почивка ще наруши нормалния работен процес, особено в условията на финансова криза."

 

Няма да почиваме 6 дена и няма да отработваме...почти бях сигурна, че ще го приемат, но уви...дано не съм ви подвела много...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4 и 5 май няма да бъдат почивни дни

 

12 февруари 2009 | 15:02 | Агенция "Фокус"

 

 

 

София. 4 и 5 май няма да бъдат почивни дни. Това съобщи пред журналисти министърът на държавната администрация и административната реформа Николай Василев, предаде репортер на Агенция “Фокус”.

Няма да има шестдневно ваканция, тъй като предложението на МТСП не е прието от Министерски съвет.

„Аксиома по света е, че много дълги почивни дни не са полезни за бизнеса. Затова бившият министър-председател на Великобритания Маргарет Тачър, ако не греша, е приела закон или правило, с което се казва, че всички така наречени банкови празници, тоест почивни дни, са в понеделник”, посочи той.

„Шестдневна ваканция по средата на годината в условия на криза не е нужно”, каза Василев и посочи от личен опит, че служителите, когато са отработвали в събота са се ориентирали към приключване на работа около обед и официално или не са пускани следобед. „Това дали е правилно или неправилно се прави по целия свят през цялото време и винаги ще се прави”. По думите на Василев – отработването не е ефективно и тази година е преценено, че трябва да се вземе обратното решение.

Веселина ЙОРДАНОВА

 

http://focus-news.net/?id=n1129882

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заначи в този случай ще си върнем старите дати, а те са 24-26.04.2009г. :icon_thumbup:

На тея министри им се пие и яде повече от на всички българи, ама работливите депутати им резнаха софрата.

Да не повярва човек. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че те министрите и депутатите пак ще се почиват тогава.Тия неща се отнасят за простосмъртните българи,не за политиците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М даааа правят така както на тях да им е угодно. Абе и ние ще пием и ше ядем дали на едната или другата дата все ще сме на маса :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък с желаещите до момента.

 

1.krisi - апартамент

2.joreto - двойна

3.Lix - апартамент

4.DANI MG - двойна

5.nmizov - двойна

6.RogerDoger - единична

7.sj - ?

8.Conko - двойна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо лошо Колега да се пита :rolleyes: но погледни поста на Васко още в началото на темата и ще ти се изясни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би съм малко не схватлив ама цените на вечер ли са или за двата дни общо

:icon_crying:

Колега, пакетните цени са за целия период на престоя и включват :

2 нощувки

2 вечери

2 закуски

1 обяд

басейн и фитнес

Цените са за двама човека в апартамент и двойна стая и за един човек в еденична стая за целия :mitsu-smiley: weekend.

Всеки който ще дойде, ще получи това, независимо от това дали е в апартамент, двойна или еденична стая.

На който нещо не му е ясно да пита. Не е срамно да се пита, когато не ти е ясно нещо.

Ще се постарая да отговоря разбираемо и на време, на всеки въпрос свързан с това събиране.

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правителството обяви за почивни дните от 1 до 6 май

 

19 февруари 2009 | 12:36 | Агенция "Фокус"

 

 

 

София. Ще почиваме от 1 до 6 май. Правителството преразгледа решението си. Това каза министърът на труда и социалната политика Емилия Масларова на пресконференция в Министерския съвет, предаде репортер на Агенция „Фокус”. През тази седмица работещи от различни сфери са изпратили писма с искане за сливане на почивните дни, сред тях организации в туризма, от Федерацията на работещите в сферата на услугите и други. Министерството на културата също е подкрепило решението за сливане на почивните дни.

В период на криза не бива да се съобразяваме само с един отрасъл, а с повече, които биха могли да работят и да печелят, посочи тя.

Веселина ЙОРДАНОВА

 

http://focus-news.net/?id=n1133974

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mad: Тея вече се е.....

ОБЯВЯВАМ ПОСЛЕДНИТЕ ДАТИ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПРОЛЕТНАТА СРЕЩА - 10-12.04.2009г.

Колеги, съжалявам че се получава така, ама с министри още не мога да се боря. :icon_blush:

Тези дати остават последни. Повече смяна на дати няма да има. Единствено ще оставя за по-късен етап, предложенията които ще дам за менюто, да ги видите и да се избере едно от тези, които ще бъдат предложени.

 

 

Ще помоля някой модератор, да промени датите в заглавието на темата от 24-26 на 10-12.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой модератор, да промени датите в заглавието на темата от 24-26 на 10-12.

Готово :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене мерси. Дано да сте отпочинали от предстоящото събиране. Щеше ми се да е повече времето между двете, ама тея направо ме побъркаха. За сега ще остане така, но ако се окаже че на 25 април няма да сеработи, в средата на Мартможе да преместя пак за 24-26.04. За сега ще е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей не и върви нещо на тая среща...

Васе не се сърди на министрите те избори готвят милите... :gun2:

 

Въпреки промените аз не съм се отказал, надявам се и другите колеги да не са. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога е последният срок за записване? Че много ми се ходи колеги, но понеже сам студент и незнам как точно ще ми е програмата тогава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам, кажете кога е последния срок, че аз ще мога на 10-ти, ако тогава не е късно, но чакам жената да види как ще е със ангажиментите да кажа на 100% :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля на 07.03.2009г да пусна банковата сметка за преводи по резервации и до 07.04.2009г да е отворена за преводите. След това както предния път, резервации ще приемам по телефона и плащането ще става ма място като пристигнете. Мисля че съм доказал начина ми на работа, като успешен и безпроблемен. Нека имаме в предвид че и от клуба на Мерцедес ще са тука по същото време, но те не са много.

До началото на срещата може да заявявате присъствие чрез постове в темата и вида на помещението което бихте искали, без никакъв сериозен ангажимент, за да мога да продължа с изготвянето на предварителен списък с присъстващите и после само да добавям кой е потвърдил и платил резервацията.

Готов съм и ще се радвам да отговоря на всеки въпрос относно това мероприятие, за да не се получават недоразумения и да няма хора, които не са разбрали нещо. Всичко което ви интересува ще бъде обяснено. Така че питайте без да се притеснявате, за всичко което не ви е ясно и ви интересува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и предварителният списък с желаещите до момента:

 

Vasil Sivkov-Noby - организатор-домакин

 

1.krisi - апартамент

2.joreto - двойна

3.Lix - апартамент

4.DANI MG - двойна

5.nmizov - двойна

6.RogerDoger - единична

7.sj - ?

8.MiraBel - двойна

9.Conko - двойна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...